Gunars S. 16. dec 2017. 17:42

par avotu nekas nav dzirdēts, bet kaut kas tāds esot,  - tā tiek stāstīts... Sintija risini šo tēmu,ptiesība kaut kur tuvumā!

Ingrida m. 16. dec 2017. 17:36

Sirdi mierinoši vārdi, ka tu nepaliksi šai dzīvē ne viena pati,
līdz Dievs mūs šķirs

Vasilijs P. 16. dec 2017. 17:35

Netici Sprīdītim,būs visu laiku ar lāpstu jāstaigā!

Vasilijs P. 16. dec 2017. 17:32

Kā teica Ļeņina kungs...mācīties!Mācīties,un vēlreiz mācīties!

Ingrida m. 16. dec 2017. 17:29

Ieskaties spogulī un pasmaidi, tur tava laimīte pretī pasmaidīs

Vasilijs P. 16. dec 2017. 15:25

Princim Harijam zilās asinis,lai tik sargā

ierakstam «Nakts kino seans ...»
Vasilijs P. 16. dec 2017. 15:24

Princim Harijam zilās asinis,lai tik sargā

Vasilijs P. 16. dec 2017. 15:23

Princim Harijam zilās asinis,lai tik sargā!

Vasilijs P. 16. dec 2017. 14:21

Ticu,Princim Harijam viss izdosies

Aleksandrs V. 16. dec 2017. 14:07

Baltin baltā pasakā,vistiņa baltas olas dēj...
Bet,varbūt sniegavīru veļ...


ierakstam «...ziemas prieki....»
Frēzija v. 16. dec 2017. 14:04

Laiks atklās visas viņa kārtis un attieksmi.

ierakstam «Kā saprast cilvēku?»
Frēzija v. 16. dec 2017. 14:03

Ziemassvētki pienāks klusi, klusi....

ierakstam «Kā gaidiet?»
Frēzija v. 16. dec 2017. 14:01

Mūzika un vārdi - viens otru papildina, jūtas izteiktas dzejā pasaka ļoti daudz ko, vēl arvien šad tad pārlasu kāda ģitārista veltīto dzeju.
Uz doto brīdi...., kaut kas no Nikolajeva....


https://www.youtube.com/watch?v=e5-YPSaqbRY

Frēzija v. 16. dec 2017. 13:53

Galvenais ir - saprast otru, mācēt ieklausīties.

Frēzija v. 16. dec 2017. 13:50

Nekur nav jāmeklē, ieklausies sevī, pieķer pie domas, kas tevi priecē, tur arī ir tava laime  

SFI L. 16. dec 2017. 13:14

Tik nemeklē to pudelē, pudelē tās nava


Jāliek lāpsta pār plecu un jāiet pasaulē plašajā šo meklēt

SFI L. 16. dec 2017. 13:05

Tas Tev - skanēja mīļi

Kisa K. 16. dec 2017. 10:59

... ja kàds saka, ka vinam gimenè nav strīdu - neticu, ideālu vienkārši nepastāv.
Bet, ja tá var pateikt par otru... tas skan Mīłi

Vineta K. 16. dec 2017. 10:41

Nu katram savs.Nesam vienadi.Cits paceltu cepuri un aizietu,kads cits izdaritu kautko stulbu.Bet cits priecatos par sagadatajiem skandaliniem,un priecatos ka katreiz kautkas jauns............

Guna a. 16. dec 2017. 10:28

Episka !

ierakstam «Nakts kino seans ...»
Autorizācija

Ienākt