Gunars S. 16. dec 2017. 17:42par avotu nekas nav dzirdēts, bet kaut kas tāds esot, - tā tiek stāstīts... Sintija risini šo tēmu,ptiesība kaut kur tuvumā!
Ingrida m. 16. dec 2017. 17:36Sirdi mierinoši vārdi, ka tu nepaliksi šai dzīvē ne viena pati,
līdz Dievs mūs šķirs
Vasilijs P. 16. dec 2017. 17:35Netici Sprīdītim,būs visu laiku ar lāpstu jāstaigā!
Vasilijs P. 16. dec 2017. 17:32Kā teica Ļeņina kungs...mācīties!Mācīties,un vēlreiz mācīties!
Ingrida m. 16. dec 2017. 17:29Ieskaties spogulī un pasmaidi, tur tava laimīte pretī pasmaidīs
Vasilijs P. 16. dec 2017. 15:25Princim Harijam zilās asinis,lai tik sargā
Vasilijs P. 16. dec 2017. 15:24Princim Harijam zilās asinis,lai tik sargā
Vasilijs P. 16. dec 2017. 15:23Princim Harijam zilās asinis,lai tik sargā!
Vasilijs P. 16. dec 2017. 14:21Ticu,Princim Harijam viss izdosies
Aleksandrs V. 16. dec 2017. 14:07Baltin baltā pasakā,vistiņa baltas olas dēj...
Bet,varbūt sniegavīru veļ...
Frēzija v. 16. dec 2017. 14:04Laiks atklās visas viņa kārtis un attieksmi.
Frēzija v. 16. dec 2017. 14:01 Mūzika un vārdi - viens otru papildina, jūtas izteiktas dzejā pasaka ļoti daudz ko, vēl arvien šad tad pārlasu kāda ģitārista veltīto dzeju.
Uz doto brīdi...., kaut kas no Nikolajeva....
Frēzija v. 16. dec 2017. 13:53Galvenais ir - saprast otru, mācēt ieklausīties.
Frēzija v. 16. dec 2017. 13:50Nekur nav jāmeklē, ieklausies sevī, pieķer pie domas, kas tevi priecē, tur arī ir tava laime
SFI L. 16. dec 2017. 13:14Tik nemeklē to pudelē, pudelē tās nava
Jāliek lāpsta pār plecu un jāiet pasaulē plašajā šo meklēt
Kisa K. 16. dec 2017. 10:59... ja kàds saka, ka vinam gimenè nav strīdu - neticu, ideālu vienkārši nepastāv.
Bet, ja tá var pateikt par otru... tas skan Mīłi
Vineta K. 16. dec 2017. 10:41Nu katram savs.Nesam vienadi.Cits paceltu cepuri un aizietu,kads cits izdaritu kautko stulbu.Bet cits priecatos par sagadatajiem skandaliniem,un priecatos ka katreiz kautkas jauns............

