Gunars S. 3. jan 2018. 15:53Sandi,tu esi bijis podu gāzējs! Guna,Rīgā neprot veidot parkus! Aizbraukt uz Rundāli un mācīties,tikai nav kam.Tik nolaista pilsēta!
Gunars S. 3. jan 2018. 15:03
vabole,varbūt mēslu?
Sandis x. 3. jan 2018. 14:15zinu to vietu... pirms gadiem 10 mēs ar kuteri tur notauvojamies un pārlienot pāri margām aizgāju uz tuvāko narvesen lai nopirktu visakiju:)
vietējie nebija izbrīnīti, bet ārzemnieki angļu mēlē bolija acis jautāja- ka jūs dabojat to gatavu? ka var uzlīst tā?
atbilde bija- izzi........
vienkārši Jūrmalā nevarēja tik smuki piebraukt:)
Guna a. 3. jan 2018. 14:08Aleksandr ...
Mani mīļie Scorpiji un Mēnestiņš lieliski pieprot - uz dejošanu iedvesmot !
Ja ko jestrāku sagribas :-)
palūk , palūk - Sandra un Stefans -> <- kā sadejojušies !
Sandis x. 3. jan 2018. 13:49_Vai ir kāda precēta,formīga, kopta un vēlams vecāka dāma,kas vēlas un alkst jaunākas miesas kompānijas.._
ko nozīmē vecāka un cik jauna ir tava miesa?
iespējams tava "miesa" nav nemazs tik jauna, ka pašam šķiet, un esi svītrojams no saraksta.....
P.s.....
iedomība nenorāda uz to ka esi gudrs...... tavā gadījumā uz pretējo:)))
Aleksandrs V. 3. jan 2018. 10:55...dejo distancēti " boogie woogie" , kāju pirkstgali,kā vienam,tā otram,būs veseli....
Bet, ja dejot mēness gaismā,tad gan kāju pirkstgali varētu būt - NOMĪTI...
..LAI LABI DEJOJAS...
Guna a. 3. jan 2018. 10:10Koku ,,frizieri,, darbībā ..., nekādu vairs ,,slotu,, !
Dzēsts profils
3. jan 2018. 10:01Lillija, paldies :) Komentāri, tiešām, lieki
Guna a. 3. jan 2018. 09:50Kaut gan , daļēja taisnība ir - par tām slotām ! pilsētas tēviem vajadzētu parūpēties , lai koki tiktu sakopti un pie cmukām ,,pričenēm,, tiktu !
Lilija L. 3. jan 2018. 09:47''Aivars Gedroics ir Latvijas Radio 1 (LR) lielākais "bieds". Viņš ir Daugavpils iedzīvotājs, kurš aktīvi un, iespējams, pārprastā formā izmanto savas tiesības uz vārda brīvību. Aivars Gedroics regulāri pauž savu viedokli par valstī aktuālajiem notikumiem arī sociālajos tīklos, bet LR1 viņam nu jau liegta izteikšanās. Iemesls: klaji naidīgi un naidu kurinoši komentāri'' ...
tā rakstīts kasjauns.lv.
komentāri lieki..
Guna a. 3. jan 2018. 09:47Kādas slotas , Gunar ...?
Pavasarī , silts kad saules īlentiņš durs , kailie zari - zaļas sev lapas burs !
Man , Tev un visiem - prieka guntiņu krūtīs tās kurs !
Gunars S. 3. jan 2018. 05:37Bija laiks kad baznīcas kļuva par papīra noliktavām,ap pieminekliem stādija kokus.Ap Brīvības pieminekli bija plānots laukums kura nav.Parkos kur tie aug vasarā atrasties ir vairāk kā jauki un patīkami.Mopšiem ir vieta kur pacelt pakaļkāju.
Vasilijs P. 2. jan 2018. 22:53Kaut kas tur foonam patiešām varētu būt gan manāmi nepilnīgs,ja jaunie stādījumi-priecētu-tad cits variants-traucē.
Dzēsts profils
2. jan 2018. 22:49Jā, un mani tas nemaz neinteresē. Es neuzvārīšos, dēļ tādiem rakstiem. Ignorēju :)
Dzēsts profils
2. jan 2018. 22:44Es pret tādiem rakstiem un cilvēkiem esmu imūna.
Bija, daudz gadus atpakaļ, 15 varētu būt, arī mūsu pagastā viens tāds. Skraidīja gar visām durvīm zvanīdams un aģitēdams, lai balsojot par Šķēli. Mēs domājām ? vai viņam par to maksā? Tā arī neuzzinājām:)
Šogad vēlēšanas, vai nu tā pat dulls, vai aiz tā nika kāds slēpjas. Es tikai minu.
Ingrida X. 2. jan 2018. 22:21Paldies Jums- Benita, Vasilij, Gunar!!! Gunta, Lilija!!!
Man ļoti patika, kā, satikta Vecgada vakarā, viena bij.kolēģe teica: "Lai Tev, Ingridiņ, veselība Jaunajā, tad būs viss cits",.... tad, saminstinājās mzl un teica tā: "Nē, lai PRIEKS, un tad, ja būs prieks, būs veselība un viss cits!!" ..
Tāpēc arī ieraksta atsl.vārdi tādi
ARĪ JUMS- LAI PRIEKS!! PRIEKS BŪT, DZĪVOT.. VESELĪBA, UN TAD jau- VISS CITS!!
Ingrida X. 2. jan 2018. 21:40Valdi. Gunar.
Nekad neesmu noliegusi, man pat šķiet- esmu pieļāvusi vnm, ka esmu savā ziņā naiva; lai mani zākā atkal kāds, kas vēlas, bet, jā!, pat savā ziņā nepiedodami naiva to acīs, kas redz/rokas/saprot dziļāk un vairāk. Es izlasu uzrakstīto vārdu un- pieņemu to, kā konkrētas personas uzrakstītu. Un tad, balstoties uz izlasīto, darbojas mans prāts /naivais, vai ne? / un top mans koments, ja top.
Es pati te vnm esmu bijusi ar savu īsto vārdu, un bildēm, kaut brīžam pusmiglainām, un tas nav tīšām, patiešām!!- tā sanācis un viss, jo neesmu sēdējusi profesionāla objektīva priekšā un uztaisījusi "kārtīgu" bildi, kaut, es varu pateikt pavisam godīgi: jau izsenis sapņoju par foto, kurā ir vairāk, nekā- ir... es pati to nemāku- pārveidot sevi, neesmu šajās tehnoloģiju gudrībās centusies iedziļināties, es tikai zinu, ka ir FOTOGRĀFI, kas māk, vnk- MĀK atrast īsto rakursu, kā pasniegt cilvēku- baudāmu pašam sev un citiem. Pirms, nu jau gadiem, tiku apst.savesta kopā ar vienu no Meistariem, tikai- mūsu kopābūšanas bija tik īsas un piesātinātas citādi, ka.... lai nu paliek.... visskumjāk, ka tā arī nevienu foto Viņš man neuztaisīja, kaut deklarēja to, ko biju dzirdējusi jau sen: "Nav nefotogēnisku cilvēku, ir nemākulīgi fotogrāfi". Lai dzīvo laimīgs. Viņš.
Un tāpat- lai dzīvo laimīgs gedroics. Pasaulē ir tik daudz visa kā cita, vai ne?
Lai daudz laba Jaunajā gadā Tev, Valdiņ, un arī Tev, Gunar!
No sirds.
Gunars S. 2. jan 2018. 20:42Paldies Valdi! Kļuva skaidrs,saprotams kas tā par vaboli!
