Vasilijs P. 13. jan 2018. 14:33Tētis un mamma viņam braukuši pakaļ uz ASV,lai no Psihoneiroloģiskās klīnikas izņemtu-apliecinu
Guna a. 13. jan 2018. 14:06
Viņi dejoja vienu vasaru ... un pēc tam , pēc tam - piedzima ilgošanās ...
Sandis x. 13. jan 2018. 13:57ķipa starp papardes ziediem meklēt?
labi ka vel pdskazkas ir..... a to nezin kur meklēt
Guna a. 13. jan 2018. 13:47
Uzspēlēsim glabiņas !
Nevarēsi ilgi ja atrast mani - zem akāciju palaga pameklē !
Sandis x. 13. jan 2018. 13:43interesanti, hmmmmm, kāds īstenībā ir akāciju palags?
Guna a. 13. jan 2018. 13:34Ni ! izņemot laiku , staro kad debesīs - pilnMēnestiņš ...
Vajadzēs abus sapazīstināt ->!<- lai paspēkojas !
SFI L. 13. jan 2018. 11:56Tā Pati, ja nelīdzēs seanss, piezvani, palīdzēšu aizmigt
Vasilijs P. 13. jan 2018. 11:02Vienīgi Psihoneiroloģiskā slimnīca palīdzēs
Dzēsts profils
13. jan 2018. 08:27Vakarā ievērtēšu.Bet ja nedarbosies....!
aivars g. 13. jan 2018. 00:15Vasīlij, muļķības gan nav jāraksta!
Vasilijs P. 12. jan 2018. 22:48Domāju analoģiski,ja jau uz kāzām,tad jāizģērbjas...kādi vēl tur zābaki!
Vasilijs P. 12. jan 2018. 22:44Te Tev viss ir trakāk nekā Perlharborā...atraitnis,kam man Džūlija Robertsa?
SFI L. 12. jan 2018. 20:54—Jau 1913.gada 12.janvārī Josifs Džugašvili pirmo reizi uz dokumentiem parakstījās kā Staļins ("dzelzs vīrs"), lai arī viņa uzvārds vēl arvien oficiāli bija Džugašvili. Viņš ticēja, ka šādi pasaulei būs lielāks respekts pret viņu, īstenībā savu uzvārdu sev piedēvējis pats.
Gunta L. 12. jan 2018. 20:04Pirmaa mediciinas studente-Sit tu mani nost,bet liikhus griezt es nespeeshu! Otraa studente-Griezt varbuut es veel vareetu,bet nosist-to gan ne!
Guna a. 12. jan 2018. 17:57... izvēlies labi !
kleitiņu vai meitiņu ,
izgaršot kā končiņu -
................... vēlies ...
Guna a. 12. jan 2018. 17:51,,Laimas,, končiņas - cmuki iesaiņotas , elegantās kastītēs ievietotas garša - ehhh..., nebūtu labāk vaļā vērusi !
Tā ar tām končiņām , Max ...
Vasilijs P. 12. jan 2018. 16:20Kādēļ gan Švarcenegers necīnās par Savu Valsti?!
Vasilijs P. 12. jan 2018. 16:20Un kādēļ Švarcenegers necīnās par Savu Valsti?!
Vasilijs P. 12. jan 2018. 16:16Trampa kungam taisnība,par sūdu zmes Valstīm.Kādēļ gan bēg,ne cīnās?
