Vasilijs P. 13. jan 2018. 20:44Aktīvo oglīti iespējams pagatavot mājas apstākļos...
Vasilijs P. 13. jan 2018. 20:40Nav manās intresēs ar fanātiķu baru plēsties
Dzēsts profils
13. jan 2018. 20:30skaidrs, ka godīgajam juristam......muļķīgs jautājums.../ krāso lūpas un gaida nākošo jautājumu/
Vasilijs P. 13. jan 2018. 20:26Citi iespējams dēvē par"ķemertiņu"
Vasilijs P. 13. jan 2018. 20:18Taisnība!Agris jau informējis,lai labāk sēž siltā"žanītī",un aukstos autiņos nesaldējas.Komfortabli un silti
Valija Y. 13. jan 2018. 19:47Trīs veči domā citādāk -- apstāsies pirmā ceļmala krogā -- un raudāja viena 100 eiro vienība... //arī strīdēties nevajag//
Gunta L. 13. jan 2018. 19:13Laikam jau velns,jurists vareetu,ja nebuutu godiigs...
Dzēsts profils
13. jan 2018. 19:10Ja moka bezmiegs,tad vismaz tās 100 aitas un piparmētnu tēja to pamanās aizgaiņāt bet šīm konkrētām metodēm sevi neuzticu..
Gunta L. 13. jan 2018. 19:05Diez vai,ja gulhu tad gulhu,ja ne tad ne,visu daru no sirds.
Vasilijs P. 13. jan 2018. 19:04Velns palīdzēs atrast,kurš nozaudējis...lai jurists un Ziemassvētku vecītis nesaplēstos...banknote ir viena.
Sandis x. 13. jan 2018. 18:59gruzīnam reiz jautāja, vel CCCP laikos:
Volgu mozheš kupiķ?
gruzīns padomā un atbildēja: mogu, jesļi vsjo saberu i rodztvenikam nemnoshka poprashu......... no zachem mnje stolka vodi?
P.s.....
CCCP laikā bija prestizhs autiņš ar nosaukumu Volga.....
Guna a. 13. jan 2018. 18:59Sandi ..., gruzīns - no kurienes uzradās ? no vecīša dāvanu maisa - izbira ...?!
Benita L. 13. jan 2018. 18:55Ziemassvētku vecītis "dzīvo" tieši uz polārā loka.Tur nav bankomātu,viņam naudu nevajag.Velns neskries uz Polāro loku,tātad nesatiksies.Godīgs jurists gan visur var pabūt un naudu pacelt nav noziegums.
Dzēsts profils
13. jan 2018. 18:51Viens lidinās kamanās pa gaisu,otrs valda zem zemes,trešais stabilāk uz zemes.Varbūt tas godīgais taisnīgi izlems..jo atrodas uz zemes?
Sandis x. 13. jan 2018. 18:51Guna, viņam tiks nauda poļubomu, jo tak Ziemassvētku vecītis...... caurums ka attaisnojums nepalīdzēs:)
domāju ka gruzīnam.......
Guna a. 13. jan 2018. 18:48Hmmm..., naudu pievāks Ziemsvētku vecītis , iegalvojot pārējiem - no šamā dāvanu maisa ka - izbirusi !!!!!!!!

