Vasilijs P. 13. jan 2018. 20:44

Aktīvo oglīti iespējams pagatavot mājas apstākļos...

Valija Y. 13. jan 2018. 20:41

Izgulēšos nākoš naktī...

Vasilijs P. 13. jan 2018. 20:40

Nav manās intresēs ar fanātiķu baru plēsties

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Dzēsts profils 13. jan 2018. 20:30

skaidrs, ka godīgajam juristam......muļķīgs jautājums.../ krāso lūpas un gaida nākošo jautājumu/

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Vasilijs P. 13. jan 2018. 20:26

Citi iespējams dēvē par"ķemertiņu"

Vasilijs P. 13. jan 2018. 20:22

Jāiet uz"žanīti".

Dzēsts profils 13. jan 2018. 20:20

Man   , protams  

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Vasilijs P. 13. jan 2018. 20:18

Taisnība!Agris jau informējis,lai labāk sēž siltā"žanītī",un aukstos autiņos nesaldējas.Komfortabli un silti

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Valija Y. 13. jan 2018. 19:47

Trīs veči domā citādāk -- apstāsies pirmā ceļmala krogā -- un raudāja viena 100 eiro vienība... //arī strīdēties nevajag//

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Gunta L. 13. jan 2018. 19:13

Laikam jau velns,jurists vareetu,ja nebuutu godiigs...

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Dzēsts profils 13. jan 2018. 19:10

Ja moka bezmiegs,tad vismaz tās 100 aitas un piparmētnu tēja to pamanās aizgaiņāt bet šīm konkrētām metodēm sevi neuzticu..

Gunta L. 13. jan 2018. 19:05

Diez vai,ja gulhu tad gulhu,ja   ne tad ne,visu daru no sirds.

Vasilijs P. 13. jan 2018. 19:04

Velns palīdzēs atrast,kurš nozaudējis...lai jurists un Ziemassvētku vecītis nesaplēstos...banknote ir viena.

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Sandis x. 13. jan 2018. 18:59

gruzīnam reiz jautāja, vel CCCP laikos:
Volgu mozheš kupiķ?
gruzīns padomā un atbildēja: mogu, jesļi vsjo saberu i rodztvenikam nemnoshka poprashu......... no zachem mnje stolka vodi?

P.s.....
CCCP laikā bija prestizhs autiņš ar nosaukumu Volga.....

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Guna a. 13. jan 2018. 18:59

Sandi ..., gruzīns - no kurienes uzradās ?    no vecīša dāvanu maisa - izbira ...?!

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Benita L. 13. jan 2018. 18:55

Ziemassvētku vecītis "dzīvo" tieši uz polārā loka.Tur nav bankomātu,viņam naudu nevajag.Velns neskries uz Polāro loku,tātad nesatiksies.Godīgs jurists gan visur var pabūt un naudu pacelt nav noziegums.

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Dzēsts profils 13. jan 2018. 18:51

Viens lidinās kamanās pa gaisu,otrs valda zem zemes,trešais stabilāk uz zemes.Varbūt tas  godīgais taisnīgi izlems..jo atrodas uz zemes?

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Sandis x. 13. jan 2018. 18:51

Guna, viņam tiks nauda poļubomu, jo tak Ziemassvētku vecītis...... caurums ka attaisnojums nepalīdzēs:)

domāju ka gruzīnam.......

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Margo G. 13. jan 2018. 18:50

  slīpēts vecītis

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Guna a. 13. jan 2018. 18:48

Hmmm..., naudu pievāks Ziemsvētku vecītis , iegalvojot pārējiem - no šamā dāvanu maisa ka - izbirusi !!!!!!!!

ierakstam «Kuram tiks nauda?»
Autorizācija

Ienākt