Sandis x. 15. jan 2018. 15:01kur tam visam sakars ar mīlestību, stāstam?
stulbu gvelzt arī pērtiķis prot......
Sandis x. 15. jan 2018. 14:59to Jūle Spolīte 14:55
iebāz savu pārliecību dibenā:)
Siguldas divkose:)
rociņu apdedzināju, uztaisīju foto ieliku amigos, tagad laimīga pār laimīga:)
ku.... ce:)
Dzēsts profils
15. jan 2018. 14:55..bet es to rakstu smaidot un dziļākā būtībā šīs zīmes tulkojot
Sandis x. 15. jan 2018. 14:48Jule, tu jokaina vai kā?
mazohiste?
tev blakus kāds tuvs un mīļš guļ, bet te par rētām publiski raksti?
Gunars S. 15. jan 2018. 14:24Tie ir sīkumi,sīkumi,daudz kas jāiztur...tā tas ir iekārtots,diemžēl.
Vasilijs P. 15. jan 2018. 13:39ASV Kompānijām pat ieteicami Liepājas metalurgs,jo iespejams pat čuguns...
Lilija L. 15. jan 2018. 13:16Tas nu kā kuram..Attiecībā par sevi..man gan tā neliekās. Riktīgi traucētu. Kaķi arī negribu savā gultā. Vispār esmu cimperīga..man vajag plašumus gultā
(pietiek ar vīru..kur nu vēl ja suns un kaķis būtu blakus )
Lilija L. 15. jan 2018. 13:11Nu smuka rēta Kaut ko jau laikam tas nozīmē.. Zīme.. Tagad gaidi brīnumus!
Lilija L. 15. jan 2018. 13:08...un atkal iemesls svinēt pēc ķīniešu kalendāra! ka tik velme- iemeslu var atrast! Sveiciens Tev arī Vecajā Jaunajā Gadā! Bijam iepeldējuši 1.janvārī Jaunajā Jaunajā gadā, tagad, savukārt, Vecajā Jaunajā gadā! Ka tik nesaputroties..Man patīk, ja kas, es atzīmēju (nu tā sanāca ) Veco Jauno gadu
Lilija L. 15. jan 2018. 13:03Paldies, mīļie, par atsauksmi un komentāriem un aņukiem! Lai jums visiem jauka un veiksmīga ši nedēļa! Katram atsevišķi neatbildēšu, piedodiet. mazliet laikam pār vēlu, vilciens aizgāja. Brīvdienas bija piepildītas, nebija laika ''amigosot''..
Aleksandrs V. 15. jan 2018. 11:36..tik tiešām,diena kā diena...
Brauc sab.transportā un skaties,kā cilvēkam mainās ārējais skats...Nav svarīgi,ar ko tu brauc,ar vilcienu,tramvaju,autobusu,vai kādu citu transportu,redzi dažādas kustības tuvplānā,vieni skūpstās un smaida,otri spaida mobīlos un švaipstās(ne to atradu,ne tam piezvanīju),citviet sēž kompānija un stāsta anegdotes,kā rezultātā pilnā balsī zviedz,it kā kāds viņus kutinātu zem dibena,cits snauž u.t.t.
Tā diena aust,tā arī riet...,un gaidi kādus pārsteigumus vai brīnumus.
Jauku dienu !
Benita L. 14. jan 2018. 22:09Ir gadījies,pēdējā laikā gan ar gludekli,kad mēģinu saķert krītošu! Veidojas dažādi raksti.Ar mīlestību gan nav nekāda sakara.
Gunta L. 14. jan 2018. 19:39Veca dziives dogma,saviem miilhajiem nezheelojam neko,,uzsmeeree smilsheerkshu elhlhu un viss buus kaartiibaa.
Guna a. 14. jan 2018. 18:25
... ai - jā , aijajā , aijajajajājā ...,
katram mīļam Lācītim ,
īpašs ! puncītī ir -
........................... pildījumsss !
max m. 14. jan 2018. 17:23Guna, ir infa, ka Vasilijs vél piepelnàs papildus ?
Benita L. 14. jan 2018. 11:27Man arī šitādas tīri labi patiktu.



