Sandis x. 15. jan 2018. 15:01

kur tam visam sakars ar mīlestību, stāstam?

stulbu gvelzt arī pērtiķis prot......  

Sandis x. 15. jan 2018. 14:59

to Jūle Spolīte 14:55
iebāz savu pārliecību dibenā:)
Siguldas divkose:)

rociņu apdedzināju, uztaisīju foto ieliku amigos, tagad laimīga pār laimīga:)
ku.... ce:)

Dzēsts profils 15. jan 2018. 14:55

..bet es to rakstu smaidot un dziļākā būtībā šīs zīmes tulkojot

Sandis x. 15. jan 2018. 14:48

Jule, tu jokaina vai kā?
mazohiste?

tev blakus kāds tuvs un mīļš guļ, bet te par rētām publiski raksti?

Gunars S. 15. jan 2018. 14:24

Tie ir sīkumi,sīkumi,daudz kas jāiztur...tā tas ir iekārtots,diemžēl.

Vasilijs P. 15. jan 2018. 13:39

ASV Kompānijām pat ieteicami Liepājas metalurgs,jo iespejams pat čuguns...

Lilija L. 15. jan 2018. 13:16

Tas nu kā kuram..Attiecībā par sevi..man  gan tā neliekās. Riktīgi traucētu. Kaķi arī negribu savā gultā. Vispār esmu cimperīga..man vajag plašumus gultā   
(pietiek ar vīru..kur nu vēl ja suns un kaķis būtu blakus )

Lilija L. 15. jan 2018. 13:11

Nu smuka rēta Kaut ko jau laikam tas nozīmē.. Zīme.. Tagad gaidi brīnumus!

Lilija L. 15. jan 2018. 13:08

...un atkal iemesls svinēt pēc ķīniešu kalendāra! ka tik velme- iemeslu var atrast! Sveiciens Tev arī  Vecajā Jaunajā Gadā! Bijam iepeldējuši 1.janvārī Jaunajā Jaunajā gadā, tagad, savukārt, Vecajā Jaunajā gadā! Ka tik nesaputroties..Man patīk, ja kas, es atzīmēju (nu tā sanāca ) Veco Jauno gadu

Lilija L. 15. jan 2018. 13:03

Paldies, mīļie, par atsauksmi un komentāriem un aņukiem! Lai jums visiem jauka un veiksmīga ši nedēļa! Katram atsevišķi neatbildēšu, piedodiet. mazliet laikam pār vēlu, vilciens aizgāja. Brīvdienas bija piepildītas, nebija laika ''amigosot''..

ierakstam «Dots pret dotu...»
Aleksandrs V. 15. jan 2018. 11:36

..tik tiešām,diena kā diena...
Brauc sab.transportā un skaties,kā cilvēkam mainās ārējais skats...Nav svarīgi,ar ko tu brauc,ar vilcienu,tramvaju,autobusu,vai kādu citu transportu,redzi dažādas kustības  tuvplānā,vieni skūpstās un smaida,otri spaida mobīlos un švaipstās(ne to atradu,ne tam piezvanīju),citviet sēž kompānija un stāsta anegdotes,kā rezultātā pilnā balsī zviedz,it kā kāds viņus kutinātu zem dibena,cits snauž u.t.t.
Tā diena aust,tā arī riet...,un gaidi kādus pārsteigumus vai brīnumus.
Jauku dienu !

Benita L. 14. jan 2018. 22:09

Ir gadījies,pēdējā laikā gan ar gludekli,kad mēģinu saķert krītošu! Veidojas dažādi raksti.Ar mīlestību gan nav nekāda sakara.

Gunta L. 14. jan 2018. 19:39

Veca dziives dogma,saviem miilhajiem nezheelojam neko,,uzsmeeree smilsheerkshu elhlhu un viss buus kaartiibaa.

Guna a. 14. jan 2018. 18:25



... ai - jā , aijajā , aijajajajājā ...,
katram mīļam Lācītim ,
īpašs ! puncītī ir -
........................... pildījumsss !


https://www.youtube.com/watch?v=RwX2UAAgrkA

Vasilijs P. 14. jan 2018. 18:01

Nada pošķjupatj!

max m. 14. jan 2018. 17:23

Guna, ir infa, ka Vasilijs vél piepelnàs papildus ?

lita s. 14. jan 2018. 14:57

Vai ta visi drīkSt zvanīt?

Valija Y. 14. jan 2018. 12:40

Laimīgu Jauno gadu...

Benita L. 14. jan 2018. 11:27

Man arī šitādas tīri labi patiktu.

Autorizācija

Ienākt