SFI L. 17. jan 2018. 05:47

Guna, nu džeks darbā ieradies un kā praktisks vīrietis, viss praktiskiem gadījumiem

SFI L. 17. jan 2018. 05:37

   Hindu gudrība māca:
“Domā ar sirdi”
Tad jau būs

SFI L. 17. jan 2018. 05:32

Dari ko darīdams, vienalga kādam būsi “crazy”
Un tas ir forši, ka esam atšķirīgi, garlaikoti “crazy” ir vienmēr pareizam būt,
kā rozīnīte visam, kas pievērš uzmanību, jo pēc tās mēs dzenamies taču

    

Dzēsts profils 16. jan 2018. 22:34

Smaidu joprojām..lai arī  rakstīt vēlos arvien mazāk,iesaistīties kādās diskusijās arvien mazāk...bet pajokot pat šķiet izvairos dēļ dažiem tik reizēm  slimīgi " jūtīgiem" cilvēkiem,kuri, ceru,paši vismaz apjauš savas vērstās  kritikas patiesos iemeslus?!?
..Jokoju līdz šim..un jokošu arī turpmāk, jo tāda ir mana daba,bet,ja kāda to uztver par paņirgšanu par citiem, tad nu man žēl par viņas iedragāto humora izjūtu .Vai vari sabojāt man šo  prieku atrasties šeit un vienkārši pašūpināt šad tad nevērīgi uz virtuālā ķeblīša kājas vienkārši tāpat? Diez vai...  

Ingrida X. 16. jan 2018. 21:02

....  

Guna a. 16. jan 2018. 21:00

Yessss , Benita !     manC - ir beigC !!!


https://www.youtube.com/watch?v=AOzkN8dHnjk

Dzēsts profils 16. jan 2018. 21:00

Ingrida X. 16. jan 2018. 20:57

   Es ilgi, Inese, centos atrast "pozitīvo kodolu" Tevī; vari iesmaidīt, bet tā tas bija gan. Bija, kad atvainojos, jo man pašai šķita, ka esmu bijusi par daudz šerpa. Bet tgd, kad ienāku te ne katru dienu, kad uzrakstu ko reti, un- pa retam arī uzraksti ko Tu, esmu sapratusi, ka vienīgais nolūks, kāpēc raksti TU- izcelt sevi:  skatieties, kāda es smuka un malacīga!!!! :)  Tas nebūt nav slikti, protams, bet, vsm manā skatījumā, slikti un pat žēl ir tas, ka zem glazūras vairs nespēju redzēt Cilvēku- Inesi. Laikam pateicu visu. Dzēs, ja tā ērtāk.

Guna a. 16. jan 2018. 20:56

Sasmaidināji ! Max...

...kreizī + kreizī = ir pareizi !
ar piebildi tikai :-)
abiem uz viļņa viena ! jābūt ir -
................................... kreizī ...

Dzēsts profils 16. jan 2018. 20:53

    Kāpēc vairumam dzirdot/izlasot vārdu 'mīlestība', pirmā prātā ienāk doma par kādu no seksa pozām? Šinī gadījumā sandis šķiet iedomājās pozu no aizmugures, tikai lāgā nesapratu ar ko

Ingrida X. 16. jan 2018. 20:42

.... esi tik jauka, nelieto daudzskaitli, jo rakstu Tev viena.
    Paliec savās pozīcijās, es palikšu- savās. Viss. Tavos pašreklāmas ierakstos apsolos vairs neiet. Bijis, zinu, kad vārdu neturu, bet- cilvēki reizēm tomēr mainās, vai ne?  

Dzēsts profils 16. jan 2018. 20:39

Piedod,bet man nav pieņemams šis attiecību modelis,kādu piekopjat ar Sandi..
Tik ļoti pašai uzsvērt līdzcietību pret savādākiem un savādāk domājošiem un  tajā pat laikā nespēja pašai apstāties, negremdējot otru  vēl zemāk....Savu nostāju ar Sandi esiet pauduši pat ar visai skaļiem epitetiem...Neuztraucieties..esmu ar tiem iepazinusies ..

Benita L. 16. jan 2018. 20:31

Es seņča auto aizņemšos un braukšu pie beibes
Ar mazo randiņa komplektu bagažniekā ik reizes,
Un visu ko jūtu viņai pateikšu meybe
Un kreizi serenādi nodziedāšu varbūt.
Arturs Mangulis


Ingrida X. 16. jan 2018. 20:27

   Nē, Kārli- redzot un sajūtot auditorijas, kas to skatās noskaņas, tā ir filma gan vecākiem, gan- bērniem. Nenoliedzami- bērnā sapratne /vai nesapratne/ par daudz ko pasaulē šajā nāk tieši no ģimenes; loģiski, ka tā "krutā", it  kā, puiša vecāki savu cilvēcisko aprobežotību iepotēt centās arī savam "acuraugam", bet, kā jau filmā to redzējām, tas "acuraugs", agrāk vai vēlāk, tomēr saskaras arī ar citu realitāti, patiesu, ne samāksloti izskaistinātu..... neesmu utopiste, un zinu, ka ne jau visi "acuraugi" sāks domāt, just savādāk, bet to, ka reizēm tā tomēr notiek, zinu no pieredzes... Un- noticēju tam, ko izteicu jau ieraksta virsrakstā. Noticēju. Bez tam- noticu ik dienas, kad esmu savā darbavietā, un notiek mazs, mazmazītiņš- brīnums.

    Man patīk, ka filma necenšas iežēlināt. Tas, ka tā, neliekot konkrēti neko, liek tomēr saprast/sajust kko, bezgala nozīmīgu. Visiem.

Ingrida X. 16. jan 2018. 20:15

Jūle.
Es rakstu to, ko sajūtu izlasot.
Sandis, ja kas, vienīgais ir pateicis tiešā tekstā Tava ieraksta "vēsturi"- ne jau par traumēto pirkstiņu ir stāsts, bet gan- par varītēm izcelt, parādīt- SEVI. Tas Tavs stiliņš jau sen. Koķetas sievišķības caurausts, aiz to vērts?- nenoliedzu. Lai sanāk!  

Dzēsts profils 16. jan 2018. 19:56

Laba filma, sirsnīga   . Šķiet, ka vairāk domāta vecākiem, ne bērniem. Bet nu tas tā....
      Pirmais no jautājumiem, kas skatoties iekrita prātā ir -kāpēc puisēns mājās, savā ģimenē vēl aizvien, 11....12 gadu jaunumā, slēpjās zem tās smagās kosmonauta ķiveres?....starp savējiem.... Nākamais no tādiem spilgtākajiem personāžiem -māsa. Gribētos novēlēt visiem jaunākajiem bērniem ģimenē tik gudru, saprotošu, domājošu māsu. Vai brāli. Un te nu jāaizdomājas par vecākiem. Vai nu tie ir tādi, kā tam bagātajam puikiņam (kura vārdu neatceros), vai tik superīgi kā Augustam.

max m. 16. jan 2018. 19:56

https://www.youtube.com/watch?v=HA4Da1NMPIo
Brigitte Fontaine izpilda Serge Gainsbourg pazîstamo dziesmu "es tevi .. mîlu arî "
sev raksturîgà stilà .  

Guna a. 16. jan 2018. 19:04

Kkā tā , Gunta ...

Gunta L. 16. jan 2018. 19:01

Ku r nu bez    

Gunta L. 16. jan 2018. 18:59

Mazs siikuminhsh,pie taas veel jaatiek

Autorizācija

Ienākt