Guna a. 15. feb 2018. 20:21Sirsniņdienas disko Rēzeknes slidotavā !
Ingrida X. 15. feb 2018. 19:17 Gunar. Tu, rakstot savus blogus, saņemot balsojumus par tiem, esi godīgs. Paldies Tev par to!! /šajā vietnē, vienas konkrētas personas izpildījumā, tā tas nav bijis- nekad. Zinu cilvēkus, kas šī negodīguma ietekmē, vsp sen neraksta vairs. Es neesmu to skaitā, jo- reitingi man nav bijuši nozīmīgi nekad, man nozīmīgāka vnm bijusi dzīve ārpus šī saita, par laimi!! (te- mans Laimas pulkstenis ar dažiem Cilvēkiem, joprojām) .. Ja radīsies vēlme- uzrakstīšu to, ko nevēlos/nespēju tai brīdī paturēt pie sevis vien; neradīsies- nerakstīšu. Tikt sadzirdētai?- tas gan; ja kādreiz nenociešos nerakstījusi/ ..
Šorīt koki bija tik pasakaini apsarmojuši, ka- ak vai!!!! Un pirmo reizi, apmēram metru priekšā, ne vairāk, manu ceļu šķērsoja stirna, tai uzspēju nobremzēt, bet, labi zinot, ka sekos nākamās, atpakaļskata spogulī redzēju- jā, vēl trīs!!!! ..
Jauku vakaru!!! :))))
Guna a. 15. feb 2018. 09:36Paldies , Raivo ...
... cik maz ! laimei gan vajadzīgs ,
reizē - daudz ļoti ir tas !
vienmēr tuvu klāt sajust viņu -
...................... cilvēku savu īpašo .
Ingrida X. 14. feb 2018. 21:10 Lai jauks vakars Visiem!!
Arī viena reāla roze- tas jau ir daudz
Ingrida X. 14. feb 2018. 20:52.... ir ieraksti, kur iekomentēt kko, vnk lieki un viss
SFI L. 14. feb 2018. 18:04 Lai dziesma sirsniņām spietot līdz
Guna a. 14. feb 2018. 17:46 Sirsniņas - turpina spietot..., juhū !
Guna a. 14. feb 2018. 17:40Hmmm..., mandomāt , jebkuru dāvanu tomēr patīkamāk saņemt - cmuki iesaiņotu , Guntar !
Gunars S. 14. feb 2018. 16:33Frezija, un Guna, paldies par jauko muziku!
Frēzija v. 14. feb 2018. 16:03 Tiem, kas mīl un ir mīlējuši patiesi ....
Gunta L. 14. feb 2018. 13:41Kas gan var buut jaukaaks par sho!
Gunars S. 14. feb 2018. 13:16var būt tikai jūtas...
Guna a. 14. feb 2018. 13:07Max...
... ne no vieglajiem - darbiņš !
to vienīgo ! savu jāsatiek katrai -
............................... Vīrieti īpašo .
Gunars S. 14. feb 2018. 12:35vēl kaut kas no mīlas


