Gunars S. 8. feb 2018. 13:27

Vasilj,kā tu vari zināt, kāda mamma būtu šodien, Brituks?

Gunars S. 8. feb 2018. 13:23

Guna, nu jau sasnidzis krietni,patīkmi atrasties ziemā!

Gunars S. 8. feb 2018. 13:21

Benita,patiešām, man niecīgas prasības.   Vienreiz gadā veikals MEGO pie ieejas lai nomazgā stabu!     (ja nebūtu staba nebūtu problēmu)

Vasilijs P. 8. feb 2018. 11:39

Atraitņus neviens nenovēro...vienīgi,ja ir sieva....

ierakstam «Lāsteka»
Vasilijs P. 8. feb 2018. 11:38

Atraitņus neviens nenovēro,ja baidās,cits variants,un ja sieva...

ierakstam «No kā tu baidies?»
Vasilijs P. 8. feb 2018. 11:37

Publiksi un klāstīt,kad kads novēro???Neviens nevēro atraitņus...

Vasilijs P. 8. feb 2018. 11:27

Brituks vienalga labākā mamma

Guna a. 8. feb 2018. 10:47


... ar cilvēku savu ,
atļauts ir viss -
abiem tīkams kas mums !
visi pārējie -
............ vienkārši garām...


https://www.youtube.com/watch?v=Ag9bZFFUCU8

ierakstam «No kā tu baidies?»
Benita L. 8. feb 2018. 10:45

Sniegs snieg Rīgā,bet Āfrikā ne,mana kaimiņiene iesūtīja bildes no Ēģiptes,tur esot kā paradīzē un ļaujoties bērnišķīgām sajūtām.Mums Grīziņā sniegoti bērnu prieki.
Nekas nav mūžīgs,Saktai laba maiņa  - pasts.Tev mazas prasības - tikai stabus mazgāt!

Guna a. 8. feb 2018. 10:36

Latgalē sniedziņš - kaudze ar kaudzi !  
Neesam skopi !   lai brauc rīdzinieki pakaļ ar maisiem - visiem pietiks !


https://www.youtube.com/watch?v=6L6COF67KTM

Guna a. 8. feb 2018. 10:30

Paldies , ka padalījies , Max !   
           Krutais džekiņš - tas Starmans !   arī autiņš superīgs..., ceļojums Kosmosā - vispār faaaaaaaantastisks !

https://nv.ua/science/space/ilon-mask-pokazal-maneken-kotoryj-otpravitsja-v-kosmos-v-kabine-tesla-2449999.html



https://www.youtube.com/watch?v=z0Fn1pkS3A0

ierakstam «... ho ! hei - ho ...»
Guna a. 8. feb 2018. 10:23

Oi , oi , oi ..., Karlikam bez pupiņa - nekādīgi !    
Lai jau Tev tiek..., beeeeet - tā ņežna tikai !    gumiju ka - nepārkod ...

ierakstam «... ho ! hei - ho ...»
Guna a. 8. feb 2018. 10:17

Nu skaisti , Benita !
tikai saldajiem solījumiem - savas nianses ir ...

... ak ! cik saldi tie pieprot burt ,
karstu dzīslās - uguni kurt ,
solījumi tie -
.............................zvaigžņotie !
balss līdz nejauka iečērkstas :
- esmu klāt ! laiks katliņu berzt !
............................ ho ! hei - ho !


https://www.youtube.com/watch?v=cu6sFEud6Rk

ierakstam «... ho ! hei - ho ...»
Gunars S. 8. feb 2018. 09:30

Jūle,sētnieki noguruši gaidot sniegu! Nu beidzot var iesildities!    Inta,viss ir tā,kā jābut,tātad pareizi!

Inta J. 8. feb 2018. 08:58

...mūsu sniedziņš ir nokritis Āfrikā....labi vien ir,jo manam "kumeliņam"riepiņas slīd uz ledus

Inta J. 8. feb 2018. 08:53

....skaisti....bet maz ir to laimīgo,kam lemts to dzīvē izbaudīt...tik tiešām.. no kā gan mēs baidāmies,kam savas jūtas taupām?...un mīlestība aiziet,mūžu paņemdama līdz

ierakstam «No kā tu baidies?»
Dzēsts profils 8. feb 2018. 08:37

Gan jau kādā no parkiem to ziemu vēl var atrast..  pedantiskie sētnieki nebūs tur pārcentušies

Coroni c. 8. feb 2018. 01:38

Ha, pupiņi paši lūksies, lai viņus paglauž,
jo viņiem taču patīk, lai viņus pamasē tā ņežna

ierakstam «... ho ! hei - ho ...»
Vasilijs P. 8. feb 2018. 00:06

Viss caur Berlīni,tikpat kā mans CIP,Ziemeļkoreja ar programmu no Vēstniecības.

ierakstam «No kā tu baidies?»
Autorizācija

Ienākt