Vasilijs P. 17. feb 2018. 21:04Un ar visiem saviem angļu partizāniem tā kļūdījies!
Aleksandrs V. 17. feb 2018. 14:44..ja āda ilgojas pēc aktīviem ultra aktīvajiem viļņiem,tad sauli var aizvietot SOLĀRIJS....
Gunta L. 17. feb 2018. 14:02Glaasti ir laba lieta,mana aada ilgojas patreiz peec sauliites glaasta
Aleksandrs V. 17. feb 2018. 08:41..pēc daiļaviņas glāsta,izjūtot siltumu un baudu ...
Gunars S. 17. feb 2018. 06:57neļausim vaļu fantāzija,vai dosim tai vaļu !
Coroni c. 17. feb 2018. 02:49Kātad , jo muti mazgā rīta pusē, dupsi vakarā uz pakiem
Gunars S. 16. feb 2018. 18:54viņa atkal viņu mīl..
Guna a. 16. feb 2018. 13:41Aleksandr..., gaišo skumju smarža - uzvēdīja ...
maigums + pateicība + viegla nostalģija = gaišās skumjas
* maigums /atsaucot atmiņā jaukāko , kas ar mums noticis un tos - kuri sniedza mums to / ,
* pateicība / tiem , kuri mūs laimīgus darīja /
* viegla nostalģija / izbija ka - bija kas... /
Viss kopā tas - gaišās skumjas saucas ..., neskumsti pa bēdīgo - pa laimīgo skumsti !
Ingrida X. 16. feb 2018. 11:14 IIIIAndrisIIII IIIIStoneIIII -
pīlīte nepēkšķ neko; es neatstāstīju situāciju pa sekundēm, ne to, ka tikko kā biju izbraukusi cauri apdzīvotai vietai, jau ārpus savas pils., tātad- mans braukšanas ātrums, Stone? ;))); ne to, ka vsp šajā ceļā ziemā braucu lēni, ne arī to, ka stirnu jau nepamanīju pēd.mirklī, jo mzl pēc 7-iem no rīta vairs nav galīgi tumšs, un ar tālajiem vairs nenākas braukt. Paldies par video, kurā tiek izanalizētas situācijas. Tikai šoreiz- ne man tas.
Bez tam, runājot par šo pašu tēmu- manai Meitai augustā labāk bija vsp nebremzēt, braucot no Rīgas, netālu no Siguldas; jo tad, ja nebremzētu, Viņa apsteigtu alni, tas būtu ceļu šķērsojis- aiz; bet tā bremzēšana, ieraugot tuvojoties mežalopu, jau notiek bezmaz automātiski, dmž. Par laimi- tikai bukte un izsists pakaļējais /vadīt.pusē/ stikls. Plus, protams, neliels šoks.
Ko vēlējos ar to pateikt?- katra situācija ir individuāla. Un Tavs, pieļauju- ne bez sarkasma ievietotais video- būtībā nepasaka- neko!!
Izdevušos dienu!!! :) Gan- ieraksta autoram , gan ieraksta iekomentētājam!!
Guna a. 16. feb 2018. 09:25
Es slīdēju pa slidotavu ..., bet ! dienā un laikā - citā ...
Guna a. 16. feb 2018. 09:16Maaax ..., zini taču , ka manC nebija tovakar slidotavā ..., iiiiintrigants riktīgais !
SFI L. 16. feb 2018. 08:07Inerce taču nezūd, jo lielāks ātrums, jo ilgāks inerces darbības laiks
Gunars S. 16. feb 2018. 07:30Andri, vai braucot divreiz ātrāk bremzēšanas ceļš trīskāršojās?
Gunars S. 16. feb 2018. 07:23Andri,superīgi intresanti,godīgi un pareizi! Bet klāt cela seguma stāvoklis,zvēra pārvietošanās ātruma izmaiņas,viziena maiņa vai pat apstāšanās.Riebīgākais negaidīt zvēra izskrējiens uz ceļa nelielā attālumā! Labi kad ceļa apmalēs tiek nopļauta gandrīz 1.metru garā zāle un krūmi.Zvēru ''pārejas'' bieži saistitas ar to padzeršanas vietām,vai mednieku rosību.Alņu īpašiba,spied skaņu signālu cik gribi, bet savu gaitu tas nepalielinās un nesamazinās.Govis vai teļi reaģē pat mainot virzienu, ilgāk atrodoties viena vietā.
SFI L. 16. feb 2018. 02:43Pēk, pēk pīlītēm pēk zināšanai, kas ir bremzēšanas ceļš un tā fiziskās iespējas
Gunars S. 15. feb 2018. 21:29Ingrida, ievēro,labāk uzbraukt stirnai virsū,nevis pašai iet bojā iebraucot grāvī.! Diemžēl ar alni ir savādāk,tas saplacina auto jumtu.Tu jau labi vadi auto!...

