Ingrida X. 19. feb 2018. 20:20.... ai, nu ja kko sāku klausīties, tad- SĀKU..
Šī dziesma, tās teksts, viss!!!!, mani uzrunājis vnm, kopš laika, kad.... man patīk, kad nekas nav pateikts tieši, kad nav nekādas banalitātes, kad klausies, un sajūti pati sevi, savu pulsu...
.... kad tikai ar pirkstu galiem
Gunta L. 19. feb 2018. 19:36Pasaule griezhas un griezhas vien,Latvijaa viss metaals jau sen sagriezts,kveels sveiciens Liepaajas metalurgam!
Gunars S. 19. feb 2018. 19:31Benita,tev šodien ir vajadzība dzīvot! Kāds tam iemesls,ziņķārība,vai klājās trakoti labi un gribās iedzīvot mūžībā.
Gunars S. 19. feb 2018. 19:26Benita ,cilvēks atsakās ēst,sāk barot ar varu un pat nomirt neļauj!.Gulēsi parkā, necelsies augšā sāks ārstēt.
Gunta L. 19. feb 2018. 18:56Beerni,vecaaki(kuriem veel ir],pienaakums ir zvaigznees rakstiits lielums,izveele,katra pasha zinhaa.
Guna a. 19. feb 2018. 18:29.............................. aaaaaaa...aiziet !
Frēzija v. 19. feb 2018. 17:51Vienmēr būt nomodā par saviem mīļajiem
Guna a. 19. feb 2018. 16:30Benita ..., ikviena dvēselīte pasaulē šajā - kā balta , neaprakstīta lapa ienāk , kurā katra savu - stāstu sāk rakstīt ...
Dzīves beigās , pēc rakstītā - vērtēts rakstītājs tiks ..., amplitūda starp
cilvēks - Cilvēks visplašākā !
Guna a. 19. feb 2018. 16:23Vasilijam - iedvesmas rosināšanai ...
Guna a. 19. feb 2018. 16:18Par to jau stāsts , Max ...
Sanāk kad kko saldu pārēsties ..., līdzsvaram - pēc rūgtumiņa jāmeklē ! tipa - Velnu ---> ar Belcebulu izdzen !
medus + mārrutki = nolīdzsvarojas !
Bērnībā , kad , pietikusi pa kluso pie meC podiņa - pa daudz šamo sakleksējos , babiņa - ar vērmeļu tēju ārstēja ..., uiii ! to kodelīgo rūgtumu - vēl tagad atceros ! taču ārstēja - efektīgi !
Lai Scorpions -> pieslēdzas !
Guna a. 19. feb 2018. 16:12
Nu taču ! pēc dvēseles pieprasījuma , Gunar ..., laPs gabaliņš - Tevis iegrieztais !
Harija Mūra gīča - sasveicināties nāk ...
Guna a. 19. feb 2018. 16:05Andri ..., Līvi - vienmēr dzīvi !
valodā - saprotamā un tuvā tie runā !
SFI L. 19. feb 2018. 15:59Heavy metal
iegriežam pavasari metāliskās skaņās,
šī pasaule ir jāsagriež
DZELZSGRIEZĒJS
LĪVI vienmēr dzīvi
DZELZSGRIEZĒJS
Benita L. 19. feb 2018. 15:52Šodienai dzīvot ir vajadzība,bet nav pienākums.
Benita L. 19. feb 2018. 15:51Gunār,ne pa jokam - ēst,kam Tev tāds pienākums?
Benita L. 19. feb 2018. 15:49Būt cilvēkam nav pienākums,jo Tu jau esi dzimis - cilvēks!
Gunars S. 19. feb 2018. 15:26Guna,cik tu šodien strauji iegriezi
Gunars S. 19. feb 2018. 14:41Pienākums: ēst,dzert,gulēt,slinkot,pabakstīties,dusmoties,lamāties,aizstāvēties,uzbrukt,nepiedot, dažreiz piedot un attīrīties no biezumiem!
kas tas zem kājām?
max m. 19. feb 2018. 14:00Kûku saldà garsha
Kaklà manà
Vél shkebina
Svétdienu pagàjusho
Atgàdina
Gribas to aizskalot
Kaut ko kreptîgàku
Varbût silkîti ,
Muzichku iegriezzt ...
