max m. 25. feb 2018. 18:41

Cerîbu bura noteikti jàbût,
Sapnu okeànà  

Ieva B. 25. feb 2018. 18:39

Laimi nenopirkt ne ar seno ieražu kalimu , ne ar tagadējo miljonāru naudas maisiem. Tā atnāk pati , vai aiziet garām .

Ieva B. 25. feb 2018. 18:34

Dzelžus žvadzina un asinis izlej karu kurinātāji .   

Ieva B. 25. feb 2018. 18:28

  

Atklāt.
Pasauli sevī.
Un sevi pasaulē.
Šajā.
Ticēt.
Labajam. Dzīvē.
Un cilvēkos.
Katrā.
Arī vissliktākajā.
Meklēt labo.
Atrast.
Par to cīnīties.
Iet klāt.
Palīdzēt. Labot.
Saudzēt.
Nosargāt.
Krāt.
Lielumā audzēt.
Tas ir grūti ?
Tas ir dzīvot.
Cilvēkam būt. Cilvēku apliecināt.
(Ziedonis Purvs)

Guna a. 25. feb 2018. 18:04

Atkarīgs , vai puisim īstajam - ar actiņu piemiegsi...,   deju ar savējo - piebursi ...


https://www.youtube.com/watch?v=7SVMcax9osY

Guna a. 25. feb 2018. 17:52

Tā gan , Gunta ...   

Kā soli spersi, tā ceļu veiksi. /Reinis Kaudzīte/

Gunta L. 25. feb 2018. 17:50

Cilveeka suutiiba shai zemee-dariit labu!

Benita L. 25. feb 2018. 15:17

Protams,Gunta.
  Cits meklē galu ūdenī,
Cits meklē galu kokā,
Cits iebāž roku kabatā
Un gals ir viņam rokā!

Gunta L. 25. feb 2018. 14:41

Ir veel vietinhas,kur shis darbojas

Gunta L. 25. feb 2018. 14:33

Tu vari buut par pashu dzelzi cietaaks,bet tomeer buusi neman aams un siiks,ja nenostaasies tajaa dziives vietaa,kur tu,visvairaak esi vajadziigs.

miillSniegpulksteniite (. 25. feb 2018. 13:09

ierakstam «Dzīve nav seriāls.»
miillSniegpulksteniite (. 25. feb 2018. 12:58

visa dzīve un katrs mēs visā esam seriāla veidotāji un tā varoņi, kaut vai to neatzīst to kāds...visiem savas lomas...

ierakstam «Dzīve nav seriāls.»
miillSniegpulksteniite (. 25. feb 2018. 12:55

visi cilvēki ir seriāla varoņi, lai kur neatrastos, lai kā uz lietām nereaģētu un emocijas neizpaustu dziesmā, grāmata, ikdienā, ģimenē, draugos, skatoties kaut ko vai nepiedaloties vai piedaloties kaut kur, pat visi mēs te amigos un šajos komentāros...

ierakstam «Dzīve nav seriāls.»
Benita L. 25. feb 2018. 12:44

Ass prāts un iztēle, labas valodas zināšanas palīdz novērtēt asprātību.

Vasilijs P. 25. feb 2018. 12:10

Tādēļ iepējami mīl Geitsa kungu

Gunars S. 25. feb 2018. 08:52

Asināt, vai tas ir ķircināt,kaitināt,tacināt izvest no savaldības rāmjiem?

Gunars S. 25. feb 2018. 08:09

Pēc muzikas spriežot tu es enerģijas pārpilna,tikai nedaudz pietrūka līdz Valmierai!

ierakstam «Auksti.»
max m. 25. feb 2018. 01:48

Lai uzasinàtu kàdu, otram ir jàbût cietàkam, par asinàmo objektu .  

aivars g. 24. feb 2018. 23:43

Pie dirsas man tavs Rimševics !!!

ierakstam «16.3.2018.»
Autorizācija

Ienākt