Valija Y. 24. feb 2018. 11:59Tieši tā Andri nav tās Valsts vairs, bet tie kuri atcerās ir --ne jau velti blogs stāv pirmajā rindā...
Gunars S. 24. feb 2018. 06:21Andri,ola bija...un garšoja!
SFI L. 24. feb 2018. 04:18Vai tad Gunar tev negaršoja vārītas oliņas brokastīs
Man vajadzēja vismaz desmit gadus, lai viņas baudītu atkal
SFI L. 24. feb 2018. 04:07Šeit tika pieminēts zvērests, skumīgi palasīt tās rindas,
kuru autoriem nav ne mazākās nojautas par šiem svētajiem vārdiem:
«...netaupot spēkus, veselību un dzīvību, ...»
/ šis ir fragments no Latvijas armijas karavīru zvēresta/
Kas dienējuši pirms 90-tiem, deva zvērestu valstij kuras vairs nav.
Tāpēc, ne vienu vien reizi dodam zvērestu, bet šo ar lepnumu un cieņu,
jo solam aizstāvēt savu ģimeni, zemi un jūru,
brīvu gaisa telpu virs Mūsu Tēvzemes Latvijas:
”„Es, Latvijas karavīrs, apzinoties atbildību savas tautas un likuma priekšā, apsolos un zvēru būt uzticīgs Latvijas Republikai, tās Satversmei un likumīgajai valdībai, netaupot spēkus, veselību un dzīvību, sargāt Latvijas valsti un tās neatkarību, pēc labākās sirdsapziņas veikt man uzticētos karavīra pienākumus, bez ierunām pakļauties militārajai disciplīnai, vienmēr pildīt savu priekšnieku pavēles un rīkojumus atbilstoši Latvijas Republikas likumiem.”
Guna a. 23. feb 2018. 21:43Lilija jau visu pateica ! /15.20/
Atliek vien piebilst - visu cieņu ! tiem ..., sūro armijas skolu - izgājušajiem ...
Gunars S. 23. feb 2018. 21:15Paldies par sveicināšanu!!
Valija Y. 23. feb 2018. 20:57Zvērests armijā dodās vien reiz...!!! Sveicu tos kuri vēl atcerās...
Benita L. 23. feb 2018. 20:45Paldies,ka atgādināji! Bučas un zvaigznītes!
Gunta L. 23. feb 2018. 20:03Zinu to,ka shinii gadaa ir100gade,tiem,kas shos sveetkus svin,jaa,sava zeme ir jaasargaa no naidnieka,bet nevajadziigi zaudeetaas dziiviibas politisko speelhu deelh neviens nevar atgriezt,gribaas shodien piemineet taas maates,kuras pavadiija un sagaidiija vai arii nesagaidiija savus deelus un arii meitas,bet cilveekiem,kas izgaajushi obligaato karadienestu-veseliibu un mieriigas debesis virs galvas.
Ingrida X. 23. feb 2018. 17:13
........ viss........
Ingrida X. 23. feb 2018. 17:06.... vēl jo vairāk tādēļ atvaino manu izteikumu, jo- jau gadus padsmit vismaz, neskatos kko tādu.. un- apzinos- man NAV tiesību vsp ko spriest. Piedod.
Ingrida X. 23. feb 2018. 17:04.... zinu, ka ir, kuras saista kas tāds... man tās liekas vienveidīgi stulbas; atvaino, lūdzu!!
Ingrida X. 23. feb 2018. 17:02.... man, savukārt, no prāta neiziet Černobiļa, tas tur- 1986.
Kāpēc?? Tāpēc, ka nācies būt pāris bērēs, kurās....
Tāpēc, ka zinu Cilvēkus, kas joprojām sasaistē ar to.. nepastarpināti??- nē, nepastarpināti te vnk nav iespējams būt. Jo- veselība nav iedota, nevienam!!!!!, nepastarpināti.
Un, vsp, es, sieviete ne gluži naiva, neizprotu šīs būšanas līdz galam- cik daudz visā patriotisma, sevis diktēta, cik daudz- piespiedus likta?? ..
Viss, ko spēju pateikt šobrīd: LAI JUMS DZELZS IZTURĪBA, ZĒNI!!!!
Atis K. 23. feb 2018. 16:54Ei nu!Mums gan pa kotletei tika.
Zavodā sievieši pamatīgu ballīti sarīkoja,a mēs 8.martā viņām pasākumu rīkojām.

