Aļoša R. 7. mar 2018. 10:02Bet ir jauki, ka ir izņēmumi....bet par pieminēto Margaritu Tečeri saka, ka sieviete, politiķe ar analītisku, vīrieša prātu. Bez vīriešiem nu nekur...un man tas patīk..
Guna a. 7. mar 2018. 10:00Katram sava taisnība ..., patiesība - kkur pa vidiņam meklējama !
Lai nu kā tur bija pirmsākumos , 8.marts laiku griežos transformējies par skaistiem pavasara svētkiem - Sieviešu dienu !
Lai svinam !
Lilija L. 7. mar 2018. 09:57Jūle Mums sievietēm ir vairākas lomas..kuras mēs cenšamies apvienot
Lilija L. 7. mar 2018. 09:52Sveika, Aļowa! Paldies..
Jā viela pārdomām gan
Izņēmumi vienmēr ir, bet zini, lai nu cik veiksmīga nebūtu sieviete karjerā, vienmēr viņa grib vienkāršu laimi..ģimeni, vīru un bērnus...
Dzēsts profils
7. mar 2018. 09:50Man jau patiktos,ja katrai būtu iespēja ap gurniem saišķī savirknēt vairākas Laimes atslēdziņas..ne tikai uz virtuves pieliekamo.. ledusskapi un bērnu istabu
Aļoša R. 7. mar 2018. 09:47Lilija, labs blogs un ieskats vēsturē!
Margarita Tečere...gudra sieviete! Ir jābūt izņēmumiem un Tečere tam ir piemērs..veiksmīgs.
Bet sieviešu vienlīdzība ar vīriešiem...ir aizgājusi savu gaitu. Tagad ir jābūt un bieži esam stiprākas un izturīgākas. Un vīrieši vārgi un lutināti.
Viela pārdomām...
Gunars S. 7. mar 2018. 09:35Lilija,man šķiet ka tu esi nedaudz nerātna! Paldies!
Lilija L. 7. mar 2018. 08:15Labas bildes! Ar zirgu un poniju man patika.
Gunars S. 7. mar 2018. 07:51Tie tikai raibumiņi! Bet nekā smieklīga te nav.
max m. 6. mar 2018. 20:54Pirmàs divas bildes man vislabà patika ! Ar tàm visàm dzîvajàm radîbàm pie màjinas apkàrt . No rîta- hop un olina rokà, pienins - bio ! Màjinà vecajà , varétu pat màjas garinsh dzîvot .. un duksis ari saimnieks, uzmanîgi véro fotogràfu . Gandrîz 20 gs lauku idile !
Gunta L. 6. mar 2018. 20:35Visi gaida pavasari,gan zirdzinhi,gan bitiites un arii mees....
Gunta L. 6. mar 2018. 20:33D vitamiins aciim un dveeselei,Daugavinha maamulinha laikam atkal dabuus truukties,veiksmiigi tikt galaa ar uudenhiem,Aleksandr!
Ingrida X. 6. mar 2018. 20:17.... rīt jau 3.-diena... bezmaz neticas, ka- jau...
Lai sanāk!!! Viss!!!! :))
Ingrida X. 6. mar 2018. 20:02 Pārfrazējot t.sauc. IIIIAkIIII IIIIMensIIII vakar 18:58 teikto:
"Var redzēt kam brīva laika daudz, Pentere sēž Amigosā un skaita akmeņus.."-
"Var redzēt, kam brīva laika daudz- sēž amigosā un sarunājas pati ar sevi, ar ticamiem laika intervāliem, protams".... nu nu... lai nu veicas gan tai, gan tam- tandēmā jauki sadziedot: viena, iz dvēseles dzīlēm,it kā, otrs- kad netēlo to, kas nav, ar tik jēliem izteikumiem, ka sen ikkurš normāls, paiet tiem vnk- garām. Jauku sadziedāšanos!! /sveci tad nelikšu; pie kā gan svecīte vainīga?? / ... divdabji, jūs.
Aleksandrs V. 6. mar 2018. 19:53Nu,re,Gunars arī iekļāvās pavasara skaņās....
Aleksandrs V. 6. mar 2018. 19:48Ak Mens,tā varētu būt...
Cerams,ka līdzēs zvejnieku zābaki...
Dzēsts profils
6. mar 2018. 19:08:) Tūlīt pavasarim viducis būs (pavasara saulgriežos - 21.03.) Tā teikt - senāk tautieši svinēja Lielo dienu! :)
Gunars S. 6. mar 2018. 19:01Ak Mens, man viss redzētais sākumā bija nedaudz nesaprotams,bet vēlāk es domās atmaigu. Tas viss, redzētais pārvarējis ziemas salu un tas ir foršī!
