Lilija L. 7. mar 2018. 10:04

Guna,     Svinam!

Aļoša R. 7. mar 2018. 10:02

Bet ir jauki, ka ir izņēmumi....bet par pieminēto Margaritu Tečeri saka, ka sieviete, politiķe ar analītisku, vīrieša prātu. Bez vīriešiem nu nekur...un man tas patīk..

Guna a. 7. mar 2018. 10:00

Katram sava taisnība ..., patiesība - kkur pa vidiņam meklējama !
Lai nu kā tur bija pirmsākumos , 8.marts laiku griežos transformējies par skaistiem pavasara svētkiem - Sieviešu dienu !    
Lai svinam !


https://www.youtube.com/watch?v=4cCy-ZL5t2M

Lilija L. 7. mar 2018. 09:57

Jūle Mums sievietēm ir vairākas lomas..kuras mēs cenšamies apvienot

Lilija L. 7. mar 2018. 09:52

Sveika, Aļowa! Paldies..
Jā viela pārdomām gan   
Izņēmumi vienmēr ir, bet zini, lai nu cik veiksmīga nebūtu sieviete karjerā, vienmēr viņa grib vienkāršu laimi..ģimeni, vīru un bērnus...

Dzēsts profils 7. mar 2018. 09:50

Man jau patiktos,ja katrai būtu iespēja ap gurniem saišķī savirknēt vairākas  Laimes atslēdziņas..ne tikai uz virtuves pieliekamo..  ledusskapi un bērnu istabu

Aļoša R. 7. mar 2018. 09:47

Lilija, labs blogs un ieskats vēsturē!    
Margarita Tečere...gudra sieviete! Ir jābūt izņēmumiem un Tečere tam ir piemērs..veiksmīgs.
Bet sieviešu vienlīdzība ar vīriešiem...ir aizgājusi savu gaitu. Tagad ir jābūt un bieži esam stiprākas un izturīgākas. Un vīrieši vārgi un lutināti.
Viela pārdomām...

Gunars S. 7. mar 2018. 09:35

  Lilija,man šķiet ka tu esi nedaudz nerātna! Paldies!

ierakstam «Neliels ceļojums.»
Lilija L. 7. mar 2018. 08:15

Labas bildes!   Ar zirgu un poniju man patika.

ierakstam «Neliels ceļojums.»
Gunars S. 7. mar 2018. 07:51

Tie tikai raibumiņi! Bet nekā smieklīga te nav.

ierakstam «Neliels ceļojums.»
Sandis x. 6. mar 2018. 21:14

liela saimniecība, bez jokiem.....

ierakstam «Neliels ceļojums.»
max m. 6. mar 2018. 20:54

Pirmàs divas bildes man vislabà patika ! Ar tàm visàm dzîvajàm radîbàm pie màjinas apkàrt . No rîta- hop un olina rokà, pienins - bio !     Màjinà vecajà , varétu pat màjas garinsh dzîvot .. un duksis ari saimnieks, uzmanîgi véro fotogràfu . Gandrîz 20 gs lauku idile !  

ierakstam «Neliels ceļojums.»
Gunta L. 6. mar 2018. 20:35

Visi gaida pavasari,gan zirdzinhi,gan bitiites un arii mees....

ierakstam «Neliels ceļojums.»
Gunta L. 6. mar 2018. 20:33

D vitamiins aciim un dveeselei,Daugavinha maamulinha laikam atkal dabuus truukties,veiksmiigi tikt  galaa ar uudenhiem,Aleksandr!

ierakstam «Gaiss pavasaro...»
Ingrida X. 6. mar 2018. 20:17

.... rīt jau 3.-diena... bezmaz neticas, ka- jau...
     Lai sanāk!!! Viss!!!! :))


https://www.youtube.com/watch?v=sF1V_qy6v74

Ingrida X. 6. mar 2018. 20:02

     Pārfrazējot t.sauc. IIIIAkIIII IIIIMensIIII vakar 18:58 teikto:

"Var redzēt kam brīva laika daudz, Pentere sēž Amigosā un skaita akmeņus.."-
"Var redzēt, kam brīva laika daudz- sēž amigosā un sarunājas pati ar sevi, ar ticamiem laika intervāliem, protams".... nu nu... lai nu veicas gan tai, gan tam- tandēmā jauki sadziedot:  viena, iz dvēseles dzīlēm,it kā, otrs- kad netēlo to, kas nav, ar tik jēliem izteikumiem, ka sen ikkurš normāls, paiet tiem vnk- garām. Jauku sadziedāšanos!!        /sveci tad nelikšu; pie kā gan svecīte vainīga?? / ... divdabji, jūs.

Aleksandrs V. 6. mar 2018. 19:53

Nu,re,Gunars arī iekļāvās pavasara skaņās....   

ierakstam «Neliels ceļojums.»
Aleksandrs V. 6. mar 2018. 19:48

Ak Mens,tā varētu būt...
Cerams,ka līdzēs zvejnieku zābaki...

ierakstam «Gaiss pavasaro...»
Dzēsts profils 6. mar 2018. 19:08

:) Tūlīt pavasarim viducis būs (pavasara saulgriežos - 21.03.) Tā teikt - senāk tautieši svinēja Lielo dienu! :)

ierakstam «Gaiss pavasaro...»
Gunars S. 6. mar 2018. 19:01

Ak Mens, man viss redzētais sākumā bija nedaudz nesaprotams,bet vēlāk es domās atmaigu. Tas viss, redzētais pārvarējis ziemas salu un tas ir foršī!   

ierakstam «Neliels ceļojums.»
Autorizācija

Ienākt