Lilija L. 8. mar 2018. 12:07


PALDIES!

ierakstam «Mūsu Sievietēm !»
Lilija L. 8. mar 2018. 12:05

Paldies!
Par mums, skaistajām!   

Valija Y. 8. mar 2018. 11:34

Paldies...!!!

ierakstam «Apsveicu sievietes!»
Guna a. 8. mar 2018. 11:09

ierakstam «Mūsu Sievietēm !»
Guna a. 8. mar 2018. 11:07

Paldies , Sandri !   bet ! kur ir - mana lidmašīna ?
kur tā - irrr...?


https://www.youtube.com/watch?v=jkS6HchE3aM

Sandris X. 8. mar 2018. 10:41

Gan būs labi ! Priecīgus svētkus !  

Benita L. 8. mar 2018. 10:39

Paldies! Tev arī saulainu noskaņojumu!

Sandris X. 8. mar 2018. 10:37

Sveicieni visām portāla Amigos.lv sievietēm !

ierakstam «Apsveicu sievietes!»
Sandris X. 8. mar 2018. 10:36

Priecīgus svētkus ! Lidosim ..

Sandris X. 8. mar 2018. 10:30

Sveiciens Sieviešu dienā ! Meitenītes lai vēl paaugas..

Guna a. 8. mar 2018. 09:56

Vakardienas komentus palasoties...

Nav ideālu vīriešu , nedz sieviešu - katram no mums savi tarakāni ganāmi ...,   taču tas neizslēdz iespēju izveidot no ideālu iņ/jaņ tandēmu , kurā abu tarakāni - perfekti saprotas !  
Kurš meklē - atrod tas !   
Lidojumiem labvēlīgu laiku šodien - visiem mums !


https://www.youtube.com/watch?v=Z6vLBVdPp4I

Guna a. 8. mar 2018. 09:49


Kalendārs var piešķirt brīvu dienu ..., svētki - no iekšiņām nāk !
Lai svinam !

ierakstam «Apsveicu sievietes!»
Lilija L. 8. mar 2018. 09:03

Benita, paldies Tev arī par ieskatu vēsturē! Lai mums visiem veicas!

Lilija L. 8. mar 2018. 09:01

Paldies, Gunta! Tev arī novēlu šajā dienā visu labāko un skaistāko!

Lilija L. 8. mar 2018. 08:58

Mīļš paldies!     

ierakstam «Apsveicu sievietes!»
Benita L. 8. mar 2018. 08:49

Paldies,Gunār!

ierakstam «Apsveicu sievietes!»
Benita L. 7. mar 2018. 20:40

Katrai dāmai subjektīva attieksme pret un par laimi.Mana laime nebūs tavējā un otrādi.
Jau Senajā Romā bija īpaša diena sievietēm – to svinēja matronas, tas ir, brīvi dzimušas, precējušās sievietes; viņas no vīriem saņēma dāvanas, mīlestību un sevišķu uzmanību. Dāvanas saņēma arī verdzenes, turklāt mājas māte atļāva verdzenēm šai dienā atpūsties. Tērpušās labākajās drānās, ar vainagiem galvās, romietes devās uz dievietes Vestas templi (Vesta – ģimenes pavarda sargātāja).

Gunta L. 7. mar 2018. 19:50

Savs laiks priekiem,savs darbiem,gan sievieteem,gan viirieshiem,abaas kategorijaas sastopami gan liideri,gan ietureetaaki,visi veelamies buut veseli,skaisti un laimiigi,to tad arii shodien visiem noveelu!

Aļoša R. 7. mar 2018. 18:52

Aleksandr...papildinu....tas nav par visiem vīriešiem...

Ingrida X. 7. mar 2018. 18:20

   Neesmu propogandiste, arī anti- nee.
   Tomēr neuzskatu, ka visa sievietes sūtība un būtība, nu ir tajos: "Kinder, Kirche, Küche...".  Ja kādai tas sniedz augstāko gandarījumu- ok;  ja kāda iziet ārpus šī  "Kinder, Kirche, Küche..."- daudz reižu vairāk- ok
   Mums katrai dota iespēja: būt tikai tai pavarda turētājai, vai arī vnk brīvam cilvēkam: ar savām interesēm, hobijiem, ar to, kas ārpus tiem vārdiem trim.
   Īstenībā, Lilij, Tevis skartā tēma varētu kļūt garumplašas diskusijas vērta, ja- JA- mēs pašas, sievietes, nebūtu sevī tik atšķirīgas. Un vēl- nekad nevajag aizmirst, ka viens jau neizslēdz otru.  

Autorizācija

Ienākt