max m. 11. jūn 2018. 21:19

Man te avokàds tiko piezvanja ,no latvijas sméjàs un  ieteica man pàrtrauktt . Es nezinàju ka vin te noklausàs

Ingrida X. 11. jūn 2018. 21:14

     Paldies visiem tiem "jaukajiem ļaudīm", kas iemācījāt mani- dzēst. Vēl neesmu iemācīta bloķēt- tā kā darbiņš Jums priekšā joprojām.
    /es rakstu ar, šķietamu sarkasmu, bet- man patiešām žēl, ka piespiedāt mani darīt to, ko nebiju darījusi- nekad/.

Ingrida X. 11. jūn 2018. 21:10

    Frēzijj, tā ir īsfilmiņa- tikai nepilnas 16 min.;  es būšu priecīga, patiešām, ja to noskatīsies! Jo- es dzēšu to, kas par un ap manu personu /ha!/, bet ne to, kas par ievietojumu šeit- šo negaro video

Gunars S. 11. jūn 2018. 21:09

Jurijs Ķinbulis mani iestūmis  biezputrā!

jāglābjās,paleigā!

max m. 11. jūn 2018. 20:47

Man ar lauveni irt à,vina kad pagriez savu galvbu ,nesaprotu vaui vina mani mîl  pa  îstam

Gunta L. 11. jūn 2018. 20:07

Neskumsti ,meiteniit,taureniitis driiz buus klaat!

Benita L. 11. jūn 2018. 20:03

max,nesteidzies,drukā lēnāk! Šodien neesmu tik sekla.

Gunta L. 11. jūn 2018. 20:01

Noveelu satikties ar pareizo laaci.

max m. 11. jūn 2018. 20:00

Beniat ! Radi ne savéjo dibentinu ?

Gunta L. 11. jūn 2018. 19:59

Laikam buus jaasaak darba nedeelha ar otrdienu

Gunta L. 11. jūn 2018. 19:58

Labs fotograafs.

max m. 11. jūn 2018. 19:58

Gunàrs kà jubiràs !   man drukas klûdas ,lai iet i

Benita L. 11. jūn 2018. 19:54

Var būt ar plašām interesēm,interesējas par visu ,daudz ""zin"",viegls sarunu biedrs. Es dažreiz jūtos ļoti sekla, bet vienlaicīgi visnotaļ pašapmierināta.Jo 'seklāks''cilvēks, jo asāka reakcija. Aizeju pa labi.

Dzēsts profils 11. jūn 2018. 19:39

...Vai tiešām visi tā dara?Labi, ka Gunārs nav no mūsu puses-skairs kā vakars, ka viņš pat neiedomātos

Dzēsts profils 11. jūn 2018. 19:31

Es gan Gunara vietā pat kastiņu vair apakaļ neatdotu! Būtu man kur podziņas no vecajiem krekliem salik, smuki sašķirot  

Dzēsts profils 11. jūn 2018. 19:25

Pāris konfektes no tās šokolādes konfekškastes pati izēdīšu...neko visas Gunārs tāpat nav pelnījis  

Dzēsts profils 11. jūn 2018. 19:18

Nezinu. Bet man dīķī gan līmenis pamatīgi nokritās   . Patreiz viņš ir sekls

Dzēsts profils 11. jūn 2018. 19:15

Nevarēju saprast -kur Ķingulis palicis   , ka tik ilgi nerādās   ! Izrādās šis savas ūziņas mazgājis   . Ļoti netīras bijušas

Dzēsts profils 11. jūn 2018. 19:12

Tā, tā, tā, ......! Ja lietus šitik smuki nesmidzinās visu nedēļu, tad zināšu no kā atbildību prasīt !!  

max m. 11. jūn 2018. 18:43

Man prieks gunàrs seklais,k a Tu saprati  

Autorizācija

Ienākt