max m. 11. jūn 2018. 21:19Man te avokàds tiko piezvanja ,no latvijas sméjàs un ieteica man pàrtrauktt . Es nezinàju ka vin te noklausàs
Ingrida X. 11. jūn 2018. 21:14 Paldies visiem tiem "jaukajiem ļaudīm", kas iemācījāt mani- dzēst. Vēl neesmu iemācīta bloķēt- tā kā darbiņš Jums priekšā joprojām.
/es rakstu ar, šķietamu sarkasmu, bet- man patiešām žēl, ka piespiedāt mani darīt to, ko nebiju darījusi- nekad/.
Ingrida X. 11. jūn 2018. 21:10Frēzijj, tā ir īsfilmiņa- tikai nepilnas 16 min.; es būšu priecīga, patiešām, ja to noskatīsies! Jo- es dzēšu to, kas par un ap manu personu /ha!/, bet ne to, kas par ievietojumu šeit- šo negaro video
Gunars S. 11. jūn 2018. 21:09Jurijs Ķinbulis mani iestūmis biezputrā!
jāglābjās,paleigā!
max m. 11. jūn 2018. 20:47Man ar lauveni irt à,vina kad pagriez savu galvbu ,nesaprotu vaui vina mani mîl pa îstam
Gunta L. 11. jūn 2018. 20:07Neskumsti ,meiteniit,taureniitis driiz buus klaat!
Benita L. 11. jūn 2018. 20:03max,nesteidzies,drukā lēnāk! Šodien neesmu tik sekla.
Gunta L. 11. jūn 2018. 20:01Noveelu satikties ar pareizo laaci.
Gunta L. 11. jūn 2018. 19:59Laikam buus jaasaak darba nedeelha ar otrdienu
max m. 11. jūn 2018. 19:58Gunàrs kà jubiràs ! man drukas klûdas ,lai iet i
Benita L. 11. jūn 2018. 19:54Var būt ar plašām interesēm,interesējas par visu ,daudz ""zin"",viegls sarunu biedrs. Es dažreiz jūtos ļoti sekla, bet vienlaicīgi visnotaļ pašapmierināta.Jo 'seklāks''cilvēks, jo asāka reakcija. Aizeju pa labi.
Dzēsts profils
11. jūn 2018. 19:39...Vai tiešām visi tā dara?Labi, ka Gunārs nav no mūsu puses-skairs kā vakars, ka viņš pat neiedomātos
Dzēsts profils
11. jūn 2018. 19:31Es gan Gunara vietā pat kastiņu vair apakaļ neatdotu! Būtu man kur podziņas no vecajiem krekliem salik, smuki sašķirot
Dzēsts profils
11. jūn 2018. 19:25Pāris konfektes no tās šokolādes konfekškastes pati izēdīšu...neko visas Gunārs tāpat nav pelnījis
Dzēsts profils
11. jūn 2018. 19:18Nezinu. Bet man dīķī gan līmenis pamatīgi nokritās . Patreiz viņš ir sekls
Dzēsts profils
11. jūn 2018. 19:15Nevarēju saprast -kur Ķingulis palicis , ka tik ilgi nerādās ! Izrādās šis savas ūziņas mazgājis . Ļoti netīras bijušas
Dzēsts profils
11. jūn 2018. 19:12Tā, tā, tā, ......! Ja lietus šitik smuki nesmidzinās visu nedēļu, tad zināšu no kā atbildību prasīt !!
max m. 11. jūn 2018. 18:43Man prieks gunàrs seklais,k a Tu saprati
