Ingrida X. 11. jūn 2018. 22:32.... uz priekšu, max!!!! :D :D
Tu nebūsi 1.-ais, tas pirmk.; otrk.- Tava orientācija, sexuālā, te nenospēlēs to jaukāko lomu ;) neizmirsti- te ir Latvija /tā, kuru Tu tik karsti mīli!!!!! ;)/; LV patriot!! :)
Bez tam- man arī, ar gadiem, mugurkaukls kļuvis stingrāks= es neesmu vairs tā, kas pirms gadiem 8-iem; davaj, uzsāc kko, tad jau redzēsim: kurš kuru, maximka! :D :D :D
Benita L. 11. jūn 2018. 22:31Nu kur tik nereklamējas!
Dzēsts profils
11. jūn 2018. 22:26Labi, ka kļūdas beidzot sāk aiz sevis pielabot,citādi, cik gan var ar sarkano lodīšpildspalvu pa Taviem rakstu rakumiem braukāt
Dzēsts profils
11. jūn 2018. 22:24"Es neēdīšu neko..es necepšu un nevārīšu"..ko nu ar tortēm vēl krāmēties
Dzēsts profils
11. jūn 2018. 22:21Tad jau labāk sēdēt ar pliku pakaļu uz mūrīša ar bezbēdīgu " ku-kū"?!?
max m. 11. jūn 2018. 22:21Tavu torti es neéstu,kûkolîte !
Dzēsts profils
11. jūn 2018. 22:18Toties super daudz sabirušas, Max, šī vakara tekstos Tev gramatiskās kļūdas...Kaut kāds līdzsvars ir ieturēts kopīgās vadlīnijās ar nu dubulto super Nabaga meitene Guna,kā ko tādu vispār var paciest
max m. 11. jūn 2018. 22:17Es parûpéshos lai tevi izmet no skolas !
Ingrida X. 11. jūn 2018. 21:55Labi.
Man rīt nav brīvdiena.
Lai sapnīši jauki- visiem jaukiem cilvēkiem!!
/mani spārno doma, ka dižgars max- kļūs sponsors maniem skolnieciņiem uz Igauniju un Somiju!!!! Ja pildspalvu, burtnīcas nopirkt ir vēl man pa kabatai, tad tik brašu izbraucienu nosponsorēt- nē!! lai dzīvo max- grūtdieņu aizgādnis!!!! ; kaut drīzāk gribas pasūtīt viņu.... nevar!!!! Jākļūst kaut mzl stratēģiski gudrākai.. / ..
Gunta L. 11. jūn 2018. 21:48Laidiisim ziemas gulhaa,lai nogulh jauko vasarinhu.
Ingrida X. 11. jūn 2018. 21:47Jā, Gunar. Viņš prot runāt divdomībās/zemtekstos, nevienu neaizvainojot. Un- pat dažam, šķietami, vulgāras lietas, pasniegt gaumīgā iesaiņojumā. Te mums domas saskan
Gunars S. 11. jūn 2018. 21:43Gunta,ko darīsim ar nepareizo lāci?
Gunars S. 11. jūn 2018. 21:41Piekritu Ingridai,cienījamais Jurijs Ķinguļa kungs ir ar lielisku humoru!!!
Ingrida X. 11. jūn 2018. 21:33 Jurij.
Man vnm paticis Tavs humors, kur viss saprotams līdzībās. Divdomībās- precīzāk Tu nekad, atšķirībā no iepriekšminētā /max/, nekad nekļūsti jēls.
Aiz to- ievērtēju Tavu ierakstu, Ķinguļa kungs
Lai naktsmiers Tev jauks!!!!
Ingrida X. 11. jūn 2018. 21:28 Nevienu, Gunar, nevar iestumt- nekur. Kam pašam savas smadzenes un savs mugurkauls.
Jūs abi ar max-imku te izcili nodemonstrējāt to, kā Jums nav.
..................................................................................
Un Tu, max, stāvoklī šādā, kā šobrīd, esi aizbīdāms- virzienā dajebkurā
