Ingrida X. 11. jūn 2018. 22:32

.... uz priekšu, max!!!! :D :D
     Tu nebūsi 1.-ais, tas pirmk.; otrk.- Tava orientācija, sexuālā, te nenospēlēs to jaukāko lomu ;) neizmirsti- te ir Latvija /tā, kuru Tu tik karsti mīli!!!!! ;)/; LV patriot!! :)
     Bez tam- man arī, ar gadiem, mugurkaukls kļuvis stingrāks= es neesmu vairs tā, kas pirms gadiem 8-iem; davaj, uzsāc kko, tad jau redzēsim: kurš kuru, maximka! :D :D :D

Benita L. 11. jūn 2018. 22:31

Nu kur tik nereklamējas!

Dzēsts profils 11. jūn 2018. 22:26

Labi, ka kļūdas beidzot sāk aiz sevis pielabot,citādi, cik gan var ar sarkano lodīšpildspalvu pa Taviem rakstu rakumiem braukāt

Dzēsts profils 11. jūn 2018. 22:24

"Es neēdīšu neko..es necepšu un nevārīšu"..ko nu ar tortēm vēl krāmēties

max m. 11. jūn 2018. 22:24

"sviesta"

max m. 11. jūn 2018. 22:24

Tur par   daudz svieta,kàT ev

Dzēsts profils 11. jūn 2018. 22:21

Tad jau labāk sēdēt ar pliku pakaļu uz mūrīša ar bezbēdīgu " ku-kū"?!?

max m. 11. jūn 2018. 22:21

Tavu torti es neéstu,kûkolîte !

Dzēsts profils 11. jūn 2018. 22:18

Toties super daudz sabirušas, Max, šī vakara tekstos Tev gramatiskās kļūdas...Kaut kāds līdzsvars ir ieturēts kopīgās vadlīnijās ar nu dubulto super Nabaga meitene Guna,kā ko tādu vispār var paciest

max m. 11. jūn 2018. 22:17

Es  parûpéshos lai tevi izmet no skolas !

max m. 11. jūn 2018. 21:57

Super riebîgs bkogs   !

Gunars S. 11. jūn 2018. 21:57

Lai notiek!

Ingrida X. 11. jūn 2018. 21:55

Labi.
Man rīt nav brīvdiena.
Lai sapnīši jauki- visiem jaukiem cilvēkiem!!  

/mani spārno doma, ka dižgars max- kļūs sponsors maniem skolnieciņiem uz Igauniju un Somiju!!!!   Ja pildspalvu, burtnīcas nopirkt ir vēl man pa kabatai, tad tik brašu izbraucienu nosponsorēt- nē!! lai dzīvo max- grūtdieņu aizgādnis!!!!   ; kaut drīzāk gribas pasūtīt viņu.... nevar!!!! Jākļūst kaut mzl stratēģiski gudrākai..   / ..

Benita L. 11. jūn 2018. 21:52

Nu ļoti dziļas domas.

Gunta L. 11. jūn 2018. 21:48

Laidiisim ziemas gulhaa,lai nogulh jauko vasarinhu.

Ingrida X. 11. jūn 2018. 21:47

    Jā, Gunar. Viņš prot runāt divdomībās/zemtekstos, nevienu neaizvainojot. Un- pat dažam, šķietami, vulgāras lietas, pasniegt gaumīgā iesaiņojumā. Te mums domas saskan  

Gunars S. 11. jūn 2018. 21:43

Gunta,ko darīsim ar nepareizo lāci?

Gunars S. 11. jūn 2018. 21:41

Piekritu Ingridai,cienījamais Jurijs Ķinguļa kungs  ir ar lielisku humoru!!!  

Ingrida X. 11. jūn 2018. 21:33

    Jurij.
    Man vnm paticis Tavs humors, kur viss saprotams līdzībās. Divdomībās- precīzāk    Tu nekad, atšķirībā no iepriekšminētā /max/, nekad nekļūsti jēls.

    Aiz to- ievērtēju Tavu ierakstu, Ķinguļa kungs  
    Lai naktsmiers Tev jauks!!!!  

Ingrida X. 11. jūn 2018. 21:28

     Nevienu, Gunar, nevar iestumt- nekur. Kam pašam savas smadzenes un savs mugurkauls.
     Jūs abi ar max-imku te izcili nodemonstrējāt to, kā Jums nav.
..................................................................................
     Un Tu, max, stāvoklī šādā, kā šobrīd, esi aizbīdāms- virzienā dajebkurā  

Autorizācija

Ienākt