Jurijs Ķ. 12. jūn 2018. 10:03

Tas tev viņš iet un viss sarūk... izkalst mitrumu nepieredzējis... Kā ir būt nomadam tuksnesī?  

Gunars S. 12. jūn 2018. 10:02

Nekavējies dari,laiks iet!

Jurijs Ķ. 12. jūn 2018. 10:02

Tu mitru sūnu pat paošņāt neesi dabūjis    Sausā sezona nebeidzas seklais  

Jurijs Ķ. 12. jūn 2018. 10:00

Bet ja pienāk no otras puses?  

Guna a. 12. jūn 2018. 09:55


... mirstošā Tauriņa miglājā meklē to -
................... taurenīti - reiz Tavējo ...


https://www.youtube.com/watch?v=rlNAS8JPLxU

Gunars S. 12. jūn 2018. 09:51

Starpeņu mitrājā nav sausuma,vai aizmirsi? g.seklais!

Jurijs Ķ. 12. jūn 2018. 09:43

Kas te tik sekls? Laikam dēļ sausuma  

Gunars S. 12. jūn 2018. 09:29

Jurijs Ķingulis nav darītājs,bet lūriķis! Redz to, kas ir bijis un to, kā vairs nav! Un tas nemaz nav slikti! Benita, no bruņinieka,vai siržu lauzēja nav pat paliekas!

Dzēsts profils 12. jūn 2018. 09:05

Jurijs Ķ. 12. jūn 2018. 09:03

Neredzēji jo brunči bija uz augšu sarauti- acīm priekšā    Tur jau tikai var nojaust  

Dzēsts profils 12. jūn 2018. 08:54

Tautā runā, ka atmiņa mēdzot pat ļoti pieklibot un vīzijas plīvurs uzkrītot uz acīm kā klapes un nošķir no realitātes,ja uzgrūž tai pārlieku lielu nastu.Nu kur vairs maz visu atcerēties,ja nav uz naktskapīša melnā dienassgrāmata. Tev viņa nav...vismaz neredzēju

Jurijs Ķ. 12. jūn 2018. 08:46

Zem brunčiem esot to īpašnieces vaigs nav pārāk labi saskatāms, jāorientējas pēc atmiņas  

Jurijs Ķ. 12. jūn 2018. 08:43

Tu zini arī neparastus?    Kas tev viņos liekas neparasts un apbrīnojams?

max m. 12. jūn 2018. 08:41

juris kingulis ir prasts  pedarasts !

Jurijs Ķ. 12. jūn 2018. 08:41

Man patīk kad par mani domā    Benita pat iecēla bruņinieku kārtā   Tas nav zeķubiksēs vingrot kā max

Dzēsts profils 12. jūn 2018. 08:40

Tu neviļus ar skatu manuprāt jau zem citiem brunčiem palīdis,bet piedodams..ir tak otrdiena, ne ceturtdiena

Jurijs Ķ. 12. jūn 2018. 08:38

Bet tu padomā  

Jurijs Ķ. 12. jūn 2018. 08:37

Saki, ka skats būs labs?    Nu jā, vējelis solās būt spirgts un brāzmains    Pavilksi apakšā tās rozā ar purpura mežģīņu maliņu??? Tas nekas, ka šodien otrdiena, bet tās tiek ģērbtas tikai ceturtdienās    Dažkārt jau var pieļaut izņēmumus  

Benita L. 12. jūn 2018. 08:36

Padomāt tikai,kas par bruņinieku!

Dzēsts profils 12. jūn 2018. 08:31

Ko nu...turpini gulēt,ka nepalaid garām vēl kādu labu skatu

Autorizācija

Ienākt