Guna a. 4. jūl 2019. 20:00

Ak , šie vīrieši !   mūždien - šamajiem kkādas nesaprašanās ar sadzīves tehniku izmantošanu !

Valters Z. 4. jūl 2019. 19:51


Guna a. 4. jūl 2019. 18:59

  

Guna a. 4. jūl 2019. 18:55

ASV - nāksies Neatkarības dienu svinēt ,,pa sauso,, ?   

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/asv-sadeg-45-000-mucas-ar-viskiju.a324543/

Kādi būs CIP direktora komenti , Vasilij ...?

Guna a. 4. jūl 2019. 18:49

Gunta ...,    

Vēl ir laiks, vēl ir laiks, vēl ir laiks,
Rudens tāls vasarai - pieskāries !
Vēl ir laiks, vēl ir laiks, vēl ir laiks,
Mūsu ceļš - vasarai cauri iet.



https://www.youtube.com/watch?v=7ZUYXER2nWg

Guna a. 4. jūl 2019. 18:44

Nu taču , Valter !    ne velti ->-> acis uz kātiņiemmm ...

Ingrida X. 4. jūl 2019. 18:18

.... Es tā pieticīgāk, it kā!!, bet- ir lietas un vietas, kas mums reizēm daudz reižu svarīgākas, kā, teiksim, izrakts pods- zelta.. Tik īpaši cilvēki, ar kuriem tobrīd, tik būtisks pavērsiens, pirms kura tas...

    Neliels ezers pieRīgā (aiz Mārupes, uz Olaines pusi), Kristālezers, pelde tajā 30.jūn.vakarā, pirms 1.jūlija, no kura baidījos ļoti!! Pelde- super atveldzinoša un nomierinoša!!!  



   Aizgāju tur - zinot kur,
   Gūstot to - zinot ko...

Valters Z. 4. jūl 2019. 17:55

    

Dzēsts profils 4. jūl 2019. 17:24

Klausos Oskarā un saredzu viņā Ekziperī izloloto Mazo princi...Nešaubos, ka  viņš ar savu lāpstiņu nepaies nu noteikti garām ne savai rozei,ne savai lapsiņai

Dzēsts profils 4. jūl 2019. 17:17

Es gan tik apdomīga nebiju ..aizgāju..ieraudzīju..norāvu un pārvērtu par Ziemassvātku dekoru- sniegpārslu   

Guna a. 4. jūl 2019. 16:10

Jā , jā , Ina ...,   sākas nevainīgi - ar ceļazīmju ignorēšanu ...

Guna a. 4. jūl 2019. 16:05

Sakki , Max ...? tad jau šamais arī - nevainīgs !

max m. 4. jūl 2019. 15:36


https://www.youtube.com/watch?v=I_45XhxcNOA
Shuri muri,jeb vienreiz neskaitàs ! Mazinsh, nevainîgs darba rutînas rômanchiks  

Ina E. 4. jūl 2019. 15:34

Iesākas nevainīgi.......

Ina E. 4. jūl 2019. 15:27

Labs !  

Guna a. 4. jūl 2019. 15:06

Ar pagājušajiem vārdiņsvētkiem , Benita...,   saulaino kliņģerīšu Tev - sveiciens !

ierakstam «Mums ir savējā!»
Frēzija v. 4. jūl 2019. 13:52

Ahā! Sieviešu dzimtas kājiņas nepiesakās  
     ... tad jau varēji piemeklēt vīriešus ar vīrišķīgăkām kăjām...
     (cerams visi vīrieši, kas lasīs neaplūkos savas kājas spogulī  

Gunars S. 4. jūl 2019. 09:57

Gāju kaut kur, ieraudzīju  ko atnest

labi ka mans sargeņģelis brīdināja, neaiztiec šo ziedu, tas ir latvānis!

Gunars S. 4. jūl 2019. 09:45

Saki kā ir : Vasilijs Pljehovs, direktors informē...ka Rīgā, virs Salu tilta  lido bīstamais

Boeing 737 max, lidojuma drošību garantē Irāna (Persija)

Aleksandrs V. 4. jūl 2019. 09:33

Benitai !

ierakstam «Mums ir savējā!»
Autorizācija

Ienākt