Vasilijs P. 22. jūl 2019. 18:32Ja zaudēs cīņu ar spiegiem,Austrāliju neredzēt!
Vasilijs P. 22. jūl 2019. 18:17Savādāk būs,ne pašam,ne Sašam.
Vasilijs P. 22. jūl 2019. 18:15Saprotu,Valdības spiedieni no visām pusēm,ko vajag,to vajag,pašiem,ne svešiem.
Dzēsts profils
22. jūl 2019. 13:45Paniņas, rūgušpiens, kvass vai alus kausā ?
Izvēlies tā prātīgi !! Pēc paniņām var sanākt aarpraac
Dzēsts profils
22. jūl 2019. 13:38Frēzija . Es jau to biju ievērojis diezgan labu laiku apakaļ. To, ka tie cilvēki, kuri nepagurdami aizrāda nemācīt viņus dzīvot, nestāstīt kurp viņiem jāiet, nebakstīt kas viņiem būtu darāms, vis labprātāk to dara paši . Pie kam pacietīgi pierādot pretējo
Lilija L. 22. jūl 2019. 10:59...un valsītis gurķu laukā ar groziņu .. :
Lilija L. 22. jūl 2019. 10:54Tev varbūt bija dzimšanas diena? Un tagad Tu caur puķēm to mēģini mums pateikt? Saki droši ..mums būs patiešām prieks pacensties!
Lilija L. 22. jūl 2019. 10:51Paldies visiem par komentāriem!! Bija interesanti saprast, ko jūs domājiet un kādi ir jūsu viedokļi! PALDIES!
Gunars S. 22. jūl 2019. 07:51Kājas mēs neizvēlamies, bet sandales izskatās labi! Ar izturīgu papēdi, tas ir īsts meistardarbs! Lielām dāmām uz valkātāju tikai jānoskatās!
Frēzija v. 21. jūl 2019. 23:45Vasilij, par kādu apsēstību iet runa?, vispār, tā jau bij otrā versija, cerams, treśā nepienāks ... un ja nu! no Tavas precētās sievas
Frēzija v. 21. jūl 2019. 23:12 Oskar, labvakar!
... bet varbūt Tev novēlēt labu ceļavēju uz Holivudu
Frēzija v. 21. jūl 2019. 22:53 Ingrida, šodiena vispār bij par karstu, Tev forši, pastaigas pie jūras..., tas ir brīnišķīgi. Man gan bij riktīga darbadiena
Dzēsts profils
21. jūl 2019. 22:49Toties kas man par musīšiem !!!
Bija
Dzēsts profils
21. jūl 2019. 22:48Jā ! Man arī patīk vecie skaldīto akmeņu mūri .
Pēc manis gan tādi nepaliks . Tik lauskas vien, lauskas vien .
Dzēsts profils
21. jūl 2019. 22:46A lamājos es uz buļļiem, ne Tevīm .
Tie šovakar nemierīgi. Klīst pa ganībām, vēkšķī kā tādi.... ui aizrāvos .
Lietus S. 21. jūl 2019. 22:44Runātāji nāk un iet, ilgi atmiņā nepaliek. Paliek - reāli paveiktais.
Dzēsts profils
21. jūl 2019. 22:44Vo vells ! Neņem galvā manu rupjo lamāšanos . Biju pārliecināts, ka rakstu un mani nedzird runājam
Dzēsts profils
21. jūl 2019. 22:42Bet tā kā es no laukiem un man ir kuvalda , tad būs ...s...ss..
Dzēsts profils
21. jūl 2019. 22:40Nu vot šitas gan vair mūsdienās nav moderni ! Galvenais ir prast runāt . A tauta mīlēs tāpat -stiprini ar darbu, vai aluskausu vietējā krogā, vai zīmogu uz kura attēlotas nevienam nesaprotamas lietas
Lietus S. 21. jūl 2019. 22:37bet modele ņēma un izdarīja/ kamēr citi tikai runā...
