Valters Z. 23. jūl 2019. 16:22

  

Guna a. 23. jūl 2019. 15:30

Guna a. 23. jūl 2019. 15:28

Paldies par ievietoto video , Guntar ...   

,,Kad beidzot nokļūšu debesīs , pirmos miljons gadus - zīmēšu ...,,
                                                      /Vinstons Čērčils/

Guntars x. 23. jūl 2019. 14:52


Guntars x. 23. jūl 2019. 14:48

Intresants stāsts par britu lauvu !   

Frēzija v. 23. jūl 2019. 14:14

Varbūt labāk šādi  
  ... bērnišķīgās spēles lai paliek bērniem, vismaz man tas nešķiet aizraujoši  

Vasilijs P. 23. jūl 2019. 10:55

Citskovskis apstiprina!Sarucis par 4,1%!Atraitnis,precēts.

Vasilijs P. 22. jūl 2019. 21:30

Pīpel on ounly!neprot angliski.

Dzēsts profils 22. jūl 2019. 21:04


Un neizrādi tādu izbrīnu   !!! Šite ir redzamas gan acis, gan šašliks, gan stilbiņi ...  
   Un, starp citu   , tā arī atšķiras darītājas no 'darītājām' -ar gala rezultātu  

Dzēsts profils 22. jūl 2019. 21:00

Šašliks, vai zini, cūkgaļas   , ir viens no tiem, ēdamajiem  

Dzēsts profils 22. jūl 2019. 20:58

Īstenībā nebūs ! Jā, nebūs   !
Man šobrīd vairāk patīk labi, garšīgi paēst, nekā cilāt kaukādu tur visos parametros palielinātu āmuru.

Dzēsts profils 22. jūl 2019. 20:51

Un kam man Austrāliju   , ja plašo krievzemi labāk zinu kā Latviju?  

Dzēsts profils 22. jūl 2019. 20:48

Par vakariņām paldies     !!! Bet muguriņu nevajag   paldies! Stendere ir uzticīgāka pat par jebkuru suni   . Ne vaukšķiena neiebildīs, bez kazaskājas ne no vietas neizkustēsies !!!

Dzēsts profils 22. jūl 2019. 20:44

Wvai Frēzija   ! Diemžēl man jāraksta, ka Tu kļūdies it visā. Un lai izbeigtu visus tālākos minējumus    teikšu tikai vienu ! Man tiešām ir sirma galva un birst skaidas   ! Bet ne smiltis   !

Gunars S. 22. jūl 2019. 19:31

Gunars S. 22. jūl 2019. 19:24

Frēzija v. 22. jūl 2019. 18:50

Aukstais, Oskar, es saprotu, ka Tu esi ļoti norūpējies par mani, tikai nav skaidrs iemesls un nav domājams, ka Tev jāapgrūtina sava sirmā galviņa  
Tu vismaz būtu ielicis savu bildi, lai es redzu, ka patiešăm esi vīrietis, pretēji sanāk kau kā, ne vīrieša cienīgs raksts
Te Tev vakariņām, paēd un varbūt muguriņu pakasīt...., savādāk Tev nekādīgi nav miera


                            

Dzēsts profils 22. jūl 2019. 18:42

Cilvēki būtu, jo biežāk brauc tronsports, jo vairāk braucēju.  Tu taču negaidītu pusi dienas vienu tronsporta līdzekli, ja varētu aizbraukt ar citi.
Piem.  Rīgā 2.,10. tramvajs, 5., 1. troleibuss.

ierakstam «Rail Baltic.»
Dzēsts profils 22. jūl 2019. 18:36

Smuka bilde

Autorizācija

Ienākt