Ingrida X. 27. jūl 2019. 22:22

.... nu ja! jo tiem cilvēkiem taču arī karstumā grūti!- to es ik rītu cenšos pateikt sev  

Benita L. 27. jūl 2019. 22:18

Ingrīda,tad labi izprati mani,jo troksnis sākās agrāk par modinātāju!

Ingrida X. 27. jūl 2019. 22:13

    Jaukā Benita! :)
    Izlasīju Tevis uzrakstīto un smaidu (atvaino gan!!)- pretī mājai, kurā mans dzīvoklis, jau mēnesi tiek remontēta iela, pie tam- manas pils. pati galvenā iela- Rīgas; un es dzīvoju T- veida krustojumā, kur tā "Rīgas" beidzas, jo pretī iet cita- Cēsu. Un tad nu dienās, kad mierīgu sirdi varētu gulšņāt kaut līdz 10iem, jau 6os sākas visi tie remonti..   Kas atliek? Vai nu besīties bezjēgā, vai nodomāt:  cik jauki, ka man nekas nav jāremontē, ka varu tikai ieklausīties tais trokšņos..   

    Tu nedusmo tik!- man šobrīd noskaņojums tāds, ka uz visu tikai ar smaidu!  
(tāpat tik daudz nejēdzību visapkārt, kam lieki kacināt sevi?!) ....

Vasilijs P. 27. jūl 2019. 22:12

zoss...

Vasilijs P. 27. jūl 2019. 22:10

Pastēte patiešām bija brīnišķīga,ļoti tā garšoja,bet ko nu par to,parunāsim par lietu,tad rītdien plkst 6,29 tiekas iepretim Azuur...

Vasilijs P. 27. jūl 2019. 21:57

Tik šefs informets,no Ņjujorkas narkotikas,Valsts uzdevums.

Benita L. 27. jūl 2019. 21:51

Ingrīda,paldies,ka atbildēji.Esmu darbos līdz "ausīm", lasu " Dienu" un filozofēju.Vasara ir burvīga!

Ingrida X. 27. jūl 2019. 21:44

   Bet, neskatoties uz visu, vnm novērtēju, kad cilvēks sevis uzrakstītajā ir patiess  

Ingrida X. 27. jūl 2019. 21:43

    Šobrīd, Benita, neizprotu Tevi. Bet tas jau tikai normāli, jo katrs dzīvojam citās vibrācijās/sajūtās. Man šķiet, ka šī vasara tik skaista, tik devīga, ka man negribas ne soli kur citur, kā te, pie mums. Es zinu, nekaunini mani tikai!, ka vienam atvaļinājums, otrs- darbos līdz kaklam, tāpēc jau tik atšķirīgi uztveram to, kas ap mums, caur to- mūsos  

Benita L. 27. jūl 2019. 21:35

Ā,korpulentie varētu priecāties par savu svaru,jo cilvēks uz Mēness sver sešreiz mazāk nekā uz Zemes!

Benita L. 27. jūl 2019. 21:23

Debesis uz Mēness esot melnas,tad nesaprotu,ko tur darīt ekskursantiem,virsma pelēka,saule tik spilgta,ka nevar redzēt zvaigznes.Ēnu vari dabūt tikai kosmosa kuģa paēnā.Nē,tiešām kosmosā darīt nav ko ekskursantam.Palieku pie Zemes kalniem,kur jūt debesis ar mākoņiem.

Gunars S. 27. jūl 2019. 19:06

strādīga tauta

Dzēsts profils 27. jūl 2019. 12:29

Nu be ēē idz Sandale   !!  Tu tak ar, skatos   , asumu sāc zaudēt !  

Guna a. 27. jūl 2019. 11:38

Viņi bija cilvēki viens otram - īpašie !
cilvēki tie , atzīstas kuriem :
- Tu esi labākais !
................. dzīvē ar mani kas noticis .

Guna a. 27. jūl 2019. 11:33

Benita ...,  
cik pasaulē cilvēku - sapņu buru tik !
cik sārto buru ->>>>>> sapņu maršrutu tik !


https://www.youtube.com/watch?v=AyPANY59gHI

Guna a. 27. jūl 2019. 11:28

Neslikta ideja , Ivo !  
neiet pie Muhameda kalns , pie manis - Japāna nenāk ...
pašiem vien ---------> ceļā jādodas ...

Vasilijs P. 27. jūl 2019. 10:40

Stieņu Britnijas...

ierakstam «Rail Baltic.»
Vasilijs P. 27. jūl 2019. 10:35

Tā nu savervēs...

ierakstam «Rail Baltic.»
Vasilijs P. 27. jūl 2019. 10:33

Lai tik...būs labi!Kā tur abi?

ierakstam «Rail Baltic.»
Gunta L. 27. jūl 2019. 10:06

Lai reekjina finansisti,es padomaasju.

ierakstam «Rail Baltic.»
Autorizācija

Ienākt