Lietus S. 28. jūl 2019. 19:43Lietus sandaļu skrejlapa nr.19- 28 jūlijs 2019.
Vasilijs P. 28. jūl 2019. 18:50Nav kā pie Reigana un Gorbačova,pastaigājas pat cilvēki,un patiešām nav sarkani džipi reģistrēti,vai redzēti.Civilizācijas sekas.
Guntars x. 28. jūl 2019. 17:56Nepareizajā mežā meklēji !
Guntars x. 28. jūl 2019. 17:54Meiteņu brunči ir skaistākais karogs un bura ! Latvijas meitenēm tie visskaistākie !
Benita L. 28. jūl 2019. 17:51Šodien tiku līdz mežam,citplanētiešus nesastapu!
Lietus S. 28. jūl 2019. 17:47Mairas Wilkiraines stila peldtērps/28.7.19.:
Guntars x. 28. jūl 2019. 17:46Tie jau sen jau ir klāt !
Vasilijs P. 28. jūl 2019. 16:56Un neviens pa Rīgu ar sarkanu džipu nebraukā...
Vasilijs P. 28. jūl 2019. 16:38Rīgā ir pat kopēja kanalizācija(Reiganam un Gorbačovam).
Vasilijs P. 28. jūl 2019. 16:35Viņi abi un Pilsētu Rīgu nekad vēl nav redzējuši,tik skrejoši zirgi un sarkans džips!
Vasilijs P. 28. jūl 2019. 16:31Lai Reigans ar Gorbačovu skpaida pogas kopīgi no viena raņčo,būs labi!Apstiprinu,ja Sarkans...
Lietus S. 28. jūl 2019. 16:18Atjaunots "Lietus sandaļu" pasaules blogs:
Vasilijs P. 28. jūl 2019. 14:10Man gan patīk ieklausīties monotonās skaņās,mudina nosnausties.
Vasilijs P. 28. jūl 2019. 14:04Vismaz iespēja ar kādu aprunāties.
Guna a. 28. jūl 2019. 11:21Man patīk aprunāties ar Mēnestiņu ...,
satikt citplanētiešus - nekārojas...
Guna a. 28. jūl 2019. 11:19Zem plakstiņiem vēl saldākais rīta miedziņš maigojas , kad caur pavērto logu - skaļi brēcieni ielaužas :
- krā ! karr, karrr ! krrrrāaaa ! zaglīgie krāputni dārzā par cmukākajiem bumbieriem karo ...
ūūū..., nejauceņi ! nepietiek , ka dārzu aplaupa , vēl arī saldāko miedziņu nozog !
- stop ! prāts aptur roku , kas sniedzas pēc čības - lai šamajiem mestu...,
- nedari tā ! pēc - nāksies pēc čības bumbierē rāpties ...
Guna a. 28. jūl 2019. 11:14Paldies par skaisto melodiju , Gunar ...,
nevis vnk strādīgi - īsti darbaholiķi ! japāņi ir..., toties arī atpūšas pēc pilnas programmas - savās retajās brīvdienās ...
savdabīga pasaule - pasaulē ! saucas kas - Japāna ...
Gunta L. 28. jūl 2019. 10:46Mazliet sjo kaaju te par daudz.
Gunars S. 28. jūl 2019. 07:27Benita, veiksmi darbā, tikai ne līdz ausīm!
Gunars S. 28. jūl 2019. 07:23Vasara ir burvīga tepat Latvijā!
