Guna a. 30. jūl 2019. 13:15

ups !     pāāāaaarsteigums !
seko pēdās tam - labojums !   


https://www.youtube.com/watch?v=Qssc58zEbRk

ierakstam «... pārsteigums ...»
Guna a. 30. jūl 2019. 13:13

Vasarai dieniņas vēsākas - padomā ...,  
peldei - Rēzeknes Olimpiskā centra baseins noderēs !   

 


https://www.youtube.com/watā - ienirt ch?v=Qssc58zEbRk

ierakstam «... pārsteigums ...»
Ingrida X. 30. jūl 2019. 13:07

/laikam jāmācās no spečukiem, un jāuzmeistaro vēl kāds profils, lai novērtētu tik patiesu ierakstu, kā šis.    Skumji, bet to nu gan nedarīšu, nekad. Lai tas paliek Ilgas tantes ziņā/ ..

ierakstam «Zemitāni - Krievupe.»
Ingrida X. 30. jūl 2019. 13:03

    Benita! Es, kas sasienu sev rokas, kad dikti gribas uzrakstīt ko te, priecājos ik reizi, kad izlasu kko īstu, speciāli neuzmeistarotu. Un šobrīd- tas ir tas, ko raksti Tu.

    Es, būdama topogrāfiski apdalīta, viena mežā neeju, kaut pirms gadiem to darīju daudz. Ne viena, protams. Esot mežā, kad nav baiļu (kad nebiju tur viena), ir kkas, vārdos neizsakāms. Daba, savā dabiskumā, visi tie koki un klupšanas, visas tās sīkpriedītes, purvā, tie zirnekļutīkli, tas viss...... Tas viss bija vairāk, cik novērtēju tolaik. Pirms gadiem.

    Tu uzvandīji atmiņas, tas nekas. Reizēm der atcerēties kko no tīrā un īstā..

ierakstam «Zemitāni - Krievupe.»
Guna a. 30. jūl 2019. 12:53

Alko un brišana ezerā - galīgi garām ! tas...
nepatīkami pārsteigumi - ar bridēju tādu var notikties...

ierakstam «... pārsteigums ...»
Guntars x. 30. jūl 2019. 11:27

Tie eksistē .

Guntars x. 30. jūl 2019. 11:18

  

ierakstam «... pārsteigums ...»
Benita L. 30. jūl 2019. 09:34

Ai,sēņu lietus jāgaida!Es vairāk aizbraucu sava prieka pēc.Gunār,paldies!Nākošreiz centīšos vairāk!
Ingrīda,cik forša sajūta ar lakatiņu!

ierakstam «Zemitāni - Krievupe.»
Frēzija v. 29. jūl 2019. 23:44

Nē, Benita, pie mums aukstums iestājas agrāk un ilgāk kavējas, ja aiz Pleskavas šosejas ir smaidīgs pavasaris, tad šai pus šosejas, nieka 20 kilometri..., vēl dzīvojam ziemā  
Baraviku laiks jau laikam beidzies, diezgan īss bij.

ierakstam «Zemitāni - Krievupe.»
Ingrida X. 29. jūl 2019. 21:31

(Sandrim XXXXX to izkapti Ilgas tante asina;  malacīte!- pie jaunām asināmajām brillītēm tikusi!   )

/šito, Benita, droši vari padzēst- reizēm vnk uzsit asinis tā nepārtrauktā mērkaķošanās, lai cik ļoti cenšos to neievērot/

ierakstam «Zemitāni - Krievupe.»
Ingrida X. 29. jūl 2019. 21:13

    Patīc gan Tu- lakatiņu ap galvu apsējusi, gan Tavs tik reālistiski nesamākslotais ieraksts!  
    Paldies Tev, sēņotāja "Zemitāni - Krievupe"!!  

ierakstam «Zemitāni - Krievupe.»
Lietus S. 29. jūl 2019. 20:44

Protams, ka strādāja... bez darba nekas nerodas (izņēmums - dīvāna runas).

Guna a. 29. jūl 2019. 20:20

Uzprasies uz pārsteigumu , Vasilij...?

ierakstam «... pārsteigums ...»
Guna a. 29. jūl 2019. 20:16

Max..., to jau - putniņi !   no ezera izķeksēja ..., žāvēties - izkarināja ...

ierakstam «... pārsteigums ...»
Guna a. 29. jūl 2019. 20:13

Paldies , Raivo ...,   dziesma šī - ļoti !
arī izpildījumā - citādā ...


https://www.youtube.com/watch?v=Fura0Ri-2PE

ierakstam «... pārsteigums ...»
Vasilijs P. 29. jūl 2019. 20:12

Man ar šovbiznessu-nekas kopīgs ar briseli-vēl jo mazāk...

ierakstam «... pārsteigums ...»
Guna a. 29. jūl 2019. 20:05

Nomaini antenas , Vasilij..., ka tranzistors - nenobloķējas !

ierakstam «... pārsteigums ...»
Vasilijs P. 29. jūl 2019. 19:15

Kurai gan tāds idiots būtu saistošs?

ierakstam «... pārsteigums ...»
Vasilijs P. 29. jūl 2019. 19:11

Vienīgā vieta,kur lauktranzistoriem līmenis vienads,nemainās.

ierakstam «... pārsteigums ...»
Vasilijs P. 29. jūl 2019. 19:09

Jo potencāls atkarībā pret zemi,pie kam dažāds,vienīgā vieta,kur lauktranzistoru līmenis apmierina...

Autorizācija

Ienākt