Guna a. 30. jūl 2019. 13:15ups ! pāāāaaarsteigums !
seko pēdās tam - labojums !
Guna a. 30. jūl 2019. 13:13Vasarai dieniņas vēsākas - padomā ...,
peldei - Rēzeknes Olimpiskā centra baseins noderēs !
- ienirt ch?v=Qssc58zEbRk
Ingrida X. 30. jūl 2019. 13:07/laikam jāmācās no spečukiem, un jāuzmeistaro vēl kāds profils, lai novērtētu tik patiesu ierakstu, kā šis. Skumji, bet to nu gan nedarīšu, nekad. Lai tas paliek Ilgas tantes ziņā/ ..
Ingrida X. 30. jūl 2019. 13:03 Benita! Es, kas sasienu sev rokas, kad dikti gribas uzrakstīt ko te, priecājos ik reizi, kad izlasu kko īstu, speciāli neuzmeistarotu. Un šobrīd- tas ir tas, ko raksti Tu.
Es, būdama topogrāfiski apdalīta, viena mežā neeju, kaut pirms gadiem to darīju daudz. Ne viena, protams. Esot mežā, kad nav baiļu (kad nebiju tur viena), ir kkas, vārdos neizsakāms. Daba, savā dabiskumā, visi tie koki un klupšanas, visas tās sīkpriedītes, purvā, tie zirnekļutīkli, tas viss...... Tas viss bija vairāk, cik novērtēju tolaik. Pirms gadiem.
Tu uzvandīji atmiņas, tas nekas. Reizēm der atcerēties kko no tīrā un īstā..
Guna a. 30. jūl 2019. 12:53Alko un brišana ezerā - galīgi garām ! tas...
nepatīkami pārsteigumi - ar bridēju tādu var notikties...
Guntars x. 30. jūl 2019. 11:27 Tie eksistē .
Benita L. 30. jūl 2019. 09:34Ai,sēņu lietus jāgaida!Es vairāk aizbraucu sava prieka pēc.Gunār,paldies!Nākošreiz centīšos vairāk!
Ingrīda,cik forša sajūta ar lakatiņu!
Frēzija v. 29. jūl 2019. 23:44 Nē, Benita, pie mums aukstums iestājas agrāk un ilgāk kavējas, ja aiz Pleskavas šosejas ir smaidīgs pavasaris, tad šai pus šosejas, nieka 20 kilometri..., vēl dzīvojam ziemā
Baraviku laiks jau laikam beidzies, diezgan īss bij.
Ingrida X. 29. jūl 2019. 21:31 (Sandrim XXXXX to izkapti Ilgas tante asina; malacīte!- pie jaunām asināmajām brillītēm tikusi! )
/šito, Benita, droši vari padzēst- reizēm vnk uzsit asinis tā nepārtrauktā mērkaķošanās, lai cik ļoti cenšos to neievērot/
Ingrida X. 29. jūl 2019. 21:13 Patīc gan Tu- lakatiņu ap galvu apsējusi, gan Tavs tik reālistiski nesamākslotais ieraksts!
Paldies Tev, sēņotāja "Zemitāni - Krievupe"!!
Lietus S. 29. jūl 2019. 20:44Protams, ka strādāja... bez darba nekas nerodas (izņēmums - dīvāna runas).
Guna a. 29. jūl 2019. 20:16Max..., to jau - putniņi ! no ezera izķeksēja ..., žāvēties - izkarināja ...
Guna a. 29. jūl 2019. 20:13Paldies , Raivo ..., dziesma šī - ļoti !
arī izpildījumā - citādā ...
Vasilijs P. 29. jūl 2019. 20:12Man ar šovbiznessu-nekas kopīgs ar briseli-vēl jo mazāk...
Guna a. 29. jūl 2019. 20:05Nomaini antenas , Vasilij..., ka tranzistors - nenobloķējas !
Vasilijs P. 29. jūl 2019. 19:11Vienīgā vieta,kur lauktranzistoriem līmenis vienads,nemainās.
Vasilijs P. 29. jūl 2019. 19:09Jo potencāls atkarībā pret zemi,pie kam dažāds,vienīgā vieta,kur lauktranzistoru līmenis apmierina...
