Vasilijs P. 25. aug 2019. 07:34

Un ot točki do točki!

Vasilijs P. 25. aug 2019. 07:31

Jo beidzot tas idiņs atstiepis klāt to,un kas ir ticis prasīts,neviens nav uzbrucis,vai atņēmis,vai citādi kā pierunājis.

Gunars S. 25. aug 2019. 07:19

   Frēzija,  cilvēks kurš neko nedara, sāk izdzist! Nepiespiesti darbojoties ar patīkamu lietu, stundas lido ātrāk, domas kļūst gaišākas. Dažiem mūža beigas pienāk veselam. Diemžēl vairākumam tas ir apgrūtinājums un vēl pamestības sajūta. Nedomāju, ka nodzīvot līdz lielam vecumam ir jauka pastaiga. Magoņzieds!  Tas ir lieliski!  

Vasilijs P. 25. aug 2019. 06:03

Un jau iepriekš šķebjonku arī klāt pieveduši,lai būtu ērtāk!

ierakstam «nba»
Vasilijs P. 25. aug 2019. 05:55

Un vēl seksu par naudu nodrošinat!

ierakstam «nba»
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:59

nav jau ko stātīt, viņas tāpat jau visu zin....... interesanti, no kurienes man tāda informācija

ierakstam «nba»
Benita L. 25. aug 2019. 01:58

Atradis kur meitēnus uz kino saukt!
To par pensionārēm pastāsti savai mammai vai vecmātei,noteikti priecāsies.

ierakstam «nba»
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:21

laimi sevī rod , un tikai...........ja insults tevi skar...........laimes vairs nav

desantnieks V. 25. aug 2019. 01:20

nenogurdināms cīnītājs...........     un laimīgs ........ patērētēja domāšana

desantnieks V. 25. aug 2019. 01:18

optimismis ir laba lieta, ja tikai vien pati sev tici.............

desantnieks V. 25. aug 2019. 01:15

pie veselības būdams.....domājams

ierakstam «...saistības...»
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:14

apbrīnojami, ka pasaule ir pie tavām kājām............tu nodarbojies ar tādu herņu

ierakstam «...saistības...»
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:13

cilvēks ir prioritāte...... volk adzinokij.......dzīvo ar kaķiem, citiem neesi interesants

ierakstam «...saistības...»
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:13

tie kuriem vajag tavu palīdzību paliek bešā......

ierakstam «...saistības...»
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:11

cik tu daudz savas dzīves velti sīkumiem

ierakstam «...saistības...»
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:10

pensionāres tikai te vien. neinterese. ko tu zini par neveiksmem un par smagumiem , kurus vajag parvaret??? vai zini ka tas ir ?
liekas, ka runā par to ko pati nezini. sēņotāja, un tikai.......

Frēzija v. 24. aug 2019. 23:30

Vis foršākā bilde ir 20.25. 2x tarp citu,atkal jūriņa.
   Un Tu tik ļoti baidies no jūriņas vai ūdens, kā tad īsti ir  
   Baidies sevi parādīt un dižo draugu    parasti jau ceļojumos brauc ar sievieti - draudzeni ..........................................

ierakstam «L'Escala»
Frēzija v. 24. aug 2019. 23:19

Benita, Tu saki    man patīk Tavs humors un optimisms  
   .... bet par to straumi runājot, ir cilvēki, kas ausis nokāruši .. - "ko, lai saka, tāds mans liktens un jānes līdz mūža galam, cik man atlicis" .....
   Vienkārši besī tādi saskābuši cilvēki ..... mužīg pieviltie, apbižotie, sāpinātie    

Frēzija v. 24. aug 2019. 23:14

Aleksandr, nedomāju, ka to viņš ir paveicis sabiedrības dēļ, domāju, nesalaužams cilvēks to darīs pirmkārt jau sevis dēļ, starp citu, viņa vārds arī ir Aleksandrs  
Man prieks par tādiem cīnītājiem!

Autorizācija

Ienākt