Vasilijs P. 25. aug 2019. 07:34Un ot točki do točki!
Vasilijs P. 25. aug 2019. 07:31Jo beidzot tas idiņs atstiepis klāt to,un kas ir ticis prasīts,neviens nav uzbrucis,vai atņēmis,vai citādi kā pierunājis.
Gunars S. 25. aug 2019. 07:19Frēzija, cilvēks kurš neko nedara, sāk izdzist! Nepiespiesti darbojoties ar patīkamu lietu, stundas lido ātrāk, domas kļūst gaišākas. Dažiem mūža beigas pienāk veselam. Diemžēl vairākumam tas ir apgrūtinājums un vēl pamestības sajūta. Nedomāju, ka nodzīvot līdz lielam vecumam ir jauka pastaiga. Magoņzieds! Tas ir lieliski!
Vasilijs P. 25. aug 2019. 06:03Un jau iepriekš šķebjonku arī klāt pieveduši,lai būtu ērtāk!
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:59nav jau ko stātīt, viņas tāpat jau visu zin....... interesanti, no kurienes man tāda informācija
Benita L. 25. aug 2019. 01:58Atradis kur meitēnus uz kino saukt!
To par pensionārēm pastāsti savai mammai vai vecmātei,noteikti priecāsies.
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:22citi to jūt
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:21laimi sevī rod , un tikai...........ja insults tevi skar...........laimes vairs nav
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:20nenogurdināms cīnītājs........... un laimīgs ........ patērētēja domāšana
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:18optimismis ir laba lieta, ja tikai vien pati sev tici.............
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:14apbrīnojami, ka pasaule ir pie tavām kājām............tu nodarbojies ar tādu herņu
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:13cilvēks ir prioritāte...... volk adzinokij.......dzīvo ar kaķiem, citiem neesi interesants
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:13tie kuriem vajag tavu palīdzību paliek bešā......
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:11cik tu daudz savas dzīves velti sīkumiem
desantnieks V. 25. aug 2019. 01:10pensionāres tikai te vien. neinterese. ko tu zini par neveiksmem un par smagumiem , kurus vajag parvaret??? vai zini ka tas ir ?
liekas, ka runā par to ko pati nezini. sēņotāja, un tikai.......
Frēzija v. 24. aug 2019. 23:30 Vis foršākā bilde ir 20.25. 2x tarp citu,atkal jūriņa.
Un Tu tik ļoti baidies no jūriņas vai ūdens, kā tad īsti ir
Baidies sevi parādīt un dižo draugu parasti jau ceļojumos brauc ar sievieti - draudzeni ..........................................
Frēzija v. 24. aug 2019. 23:19 Benita, Tu saki man patīk Tavs humors un optimisms
.... bet par to straumi runājot, ir cilvēki, kas ausis nokāruši .. - "ko, lai saka, tāds mans liktens un jānes līdz mūža galam, cik man atlicis" .....
Vienkārši besī tādi saskābuši cilvēki ..... mužīg pieviltie, apbižotie, sāpinātie
Frēzija v. 24. aug 2019. 23:14 Aleksandr, nedomāju, ka to viņš ir paveicis sabiedrības dēļ, domāju, nesalaužams cilvēks to darīs pirmkārt jau sevis dēļ, starp citu, viņa vārds arī ir Aleksandrs
Man prieks par tādiem cīnītājiem!
