Gunars S. 26. aug 2019. 06:39

Kā tu to zini? Stiprs vientuļš cilvēks var sakārtoties!  Domu virziens pamazām zaudē stabilitāti, sākās depresija, atstumtības sajūta, uzradīsies slinkums, izzudīs vēlēšanās kādam patikt, kaut ko teikt un... Ja izzūd pienākums, rūpes un nekas neaizrauj, dzīve kļūst bāla nenozīmīga. Eksemplāri kuri pastāvīgi meklē kašķi, dodami šķietami vērtīgus padomus uz īsu brīdi atspirgst, iespītējas, bet tā visa rezultātā sevi izpumpē. Kas  var būt labāks par darbu kurā tu ieliec visu savu radošo enerģiju, kurš dāvā prieku  sev un citiem!   Vientuļnieks uzņemoties rūpes par dzīvnieciņu aktivizējās, ir pienākums.  Dzīvei atvēlētais laiks darbīgam paiet ātri! Tā man šķiet, bet kā ir patiesībā?

Frēzija v. 25. aug 2019. 23:02

Kamēr Bruno pusdieno, Pipars iekārtojies viņa šūpuļkrēslā, viņam patīk gulēt ar mantiņām, kamēr mamma nav blakus  

ierakstam «...saistības...»
Frēzija v. 25. aug 2019. 22:57

Nezinu, Aleksandr, viņš ir bijušais cietumnieks (no citu stāstiem, neesmu interesējusies un ar pašu kontaktējusies), aizstāvot savu ģimeni, nošāvis bandītu un policistu, kāpēc viņš ir pansionātā, nezinu, tā ir viņa dzīve, bet mani izbrīna viņa gribasspēks, tai dienā viņš tālāk bij devies sēņot un nomaldījies, mana vedekliņa viņu bij paķērusi uz ceļa citā pusē. Zinu, ka pēc insulta ir grūti atkopties.....

Frēzija v. 25. aug 2019. 22:50

O - oo! Kāds sanervozējies pelēkais ļipainis pieļipatojis manā blogā cilpas    Dziedātājs Vitass arī ir ļoti iedomīgs un lecīgs, tāpēc jau esi zem viņa nika.
Pa visu savu dzīvi neesmu bijusi patērētāja, kas Tev nepatika manā blogā  
                 Tas Tev pārdomām!!
http://kokteilis.la.lv/3-pazimes-kas-liecina-sava-dzive-esi-ielaidis-cilveku-kam-ir-melna-dvesele

Gunta L. 25. aug 2019. 18:59

Diemzjeel vai par laimi pagaatnee atgriezties nav iespeejams,bet kaut kas tajaa visaa ir,es tikai veel nemaaku noformuleet...

Aleksandrs V. 25. aug 2019. 16:51

Feinas bildes,max,ir ko skatīt !
Kad biju pilsētā Lincoln - Anglijā,tur arī ir ko skatīt...Jauka pilsēta...Kā jau visās citās vietās....
Vienu bildi ....



ierakstam «L'Escala»
max m. 25. aug 2019. 16:31







Kumelini abi piesieti,saimnieki iegàjushi in saloon atvésinàties. Paldies par uzmanîbu !

ierakstam «L'Escala»
max m. 25. aug 2019. 16:15

Un te jau sàkas tas paugurs,kurs redzams tur tàlumà,uz "holandieshu dzoginga" fona. Smuki apaudzis ar priedém,bet takas nav îpashi domàtas velosipédiem. Skats paveras lielisks.

Te jûra jau skatoties no augshas

te savukàrt gandrîz nozàvos  


Sheit man patika skata vieta,tà ka te fochéju vairàk





ierakstam «L'Escala»
max m. 25. aug 2019. 14:48

Izskatàs péc Holandieshiem. Vinu te ir visvairàk. Vàcieshi savukàrt vairàk iemîléjushi karstàko Alicante.


Nepadomàjiet,ka tas ir Bocmanis,kuram slikta dûsha. Cilvéks izdarîja vienkàrshi pumpéjumus,bet es nokavéju

Gaidot, kamér varés izîrét richuku,shis man iepatikàs.Kaut nepapûléjos uzzinàt,kas tas ir

It kà te nekà nav,izplûdis,bet man patîk ..


Ieshu kaut ko uzknàbàt,citàdi spécini izsîkst

ierakstam «L'Escala»
max m. 25. aug 2019. 14:32


mazs kukainîts pa jûru peld un negrimst d....  

Tie pashi chali,bet rîta gaismà

Te arî tàpati màja,bet rîta zhirgtumà.

te izskatàs jau péc vesela rûpnîcas kompleksa  

Shis man iepatikàs.Màkslinieks izgriezis metàla plàksné caurumus. Un ta saule rada énu.Vienkàrshi,bet smuki.



Te savukàrt ar L'Escala simbolu.

ierakstam «L'Escala»
max m. 25. aug 2019. 14:18

pretî tieshi manai viesnicai.Nofochéju gaidot,kamér rîta kafija iedarbosies

Brokastu galdini,ar teicamu apkalposhanu. Nav zviedru galds,bet pienes oficiante klàt. Brokastis shinî viesnîcà ir bez maksas.

Viens galds bija iznests àrà pie paràdes durvîm.Ja kàds pîpé,vai tàpat grib pasédét.Es izmantoju fochét




ierakstam «L'Escala»
max m. 25. aug 2019. 14:04

architektura vispàr  raiba,kà jau dienvidos.Bet nav vienmula.Man patîk kontrasti.


ja foché pret sauli bez filtra,tad debesis "izdegushas",bet man patîk spilgtà saules gaisma.

shî ir viena,no man pasham, mîlàkajàm fochkàm.


iela no jûras uz viesnîcu.


shis mani izbrînîja. Vai tad sunis màk lasît,ka nedrîkst te churàt  

ierakstam «L'Escala»
max m. 25. aug 2019. 13:52

Tagad bûs fochkas no otràs dienas L'Escala


Tàda izskatàs rîta gaisma,ja piecelàs 6,05 no rîta  

ierakstam «L'Escala»
max m. 25. aug 2019. 13:41


Tie kugishi krastà sasvérushies,oi kà es Tevi Vasilij piemànîju !    

ierakstam «L'Escala»
Aleksandrs V. 25. aug 2019. 11:46

Pats par sevi sapprotams,ka paša pēc,vārdabrālis, cīnās,bet,lai varētu dzīvot,sarunāties,darboties,ģimenes lokā - sabiedrības vidū !!!

Aleksandrs V. 25. aug 2019. 11:38

desantniek, ja esi aprobežots,tad uz ilgu laiku !!!

ierakstam «...saistības...»
Vasilijs P. 25. aug 2019. 10:55

Viņiem bija savs helikopters,atgriezīšoties;kas jādara,jādara,gaidu.

ierakstam «nba»
Gunta L. 25. aug 2019. 10:53

Ja tas viss ir izstaigaats,cepuri nost,es vakar nobraucu 300 km.,celja malaa kreeslas stundaa redzeeju mazas,miniatuuriskas stirninjas,zjeel,ka nefotografeeju,taa gribeejaas tuulitt katrai nopirkt pa siena ritulim....

Gunars S. 25. aug 2019. 09:54

''desantnieks Vitass,

īstus sūdus vēl neesi paodis.  Māte tevi nedzemdēja kartupeļu laukā! Tu izmanto to komfortu, kuru radījušas iepriekšējās paaudzes un to, kuri pensijā.

ierakstam «nba»
Gunars S. 25. aug 2019. 07:41

Tu mums asi gaismas nesējs, vācu automašīnas un kas par krievu dziesmu!

  konveijera produkts.

ierakstam «nba»
Autorizācija

Ienākt