Dzēsts profils 30. aug 2019. 14:44

Tāpē es domāju    -"kur tie stārķi akal palikuši"

Dzēsts profils 30. aug 2019. 14:41

Savādāk manis tur nebūs  

Dzēsts profils 30. aug 2019. 14:41

Sniegbaltīte un septiņi konjaki arī būs   ?

Dzēsts profils 30. aug 2019. 14:35

Un aizvien jauni ūdeņi gan skalojās, gan plūda, gan viļņos skrēja...... pāri un garām tām pašām vecajām tupelēm, spalvainajām kājām un bezgaumīgi krāseņotajiem   nagiem.

micha o. 30. aug 2019. 13:01

Vai jums ir nepieciešams finansējums jūsu projektiem?
Vai vēlaties iegādāties automašīnu vai māju?
Mēs varam jums palīdzēt ātri saņemt aizdevumu.
michaostr@inbox.lv
WhatsApp: 24802556

ierakstam «Tīrais logs!»
micha o. 30. aug 2019. 13:00

Vai jums ir nepieciešams finansējums jūsu projektiem?
Vai vēlaties iegādāties automašīnu vai māju?
Mēs varam jums palīdzēt ātri saņemt aizdevumu.
michaostr@inbox.lv
WhatsApp: 24802556

micha o. 30. aug 2019. 13:00

Vai jums ir nepieciešams finansējums jūsu projektiem?
Vai vēlaties iegādāties automašīnu vai māju?
Mēs varam jums palīdzēt ātri saņemt aizdevumu.
michaostr@inbox.lv
WhatsApp: 24802556

micha o. 30. aug 2019. 13:00

Vai jums ir nepieciešams finansējums jūsu projektiem?
Vai vēlaties iegādāties automašīnu vai māju?
Mēs varam jums palīdzēt ātri saņemt aizdevumu.
michaostr@inbox.lv
WhatsApp: 24802556

Frēzija v. 30. aug 2019. 08:01

Bļaut nevajag, Oļeg, tad jau labāk uzvelc kādu savu vārsmu. Sveiciens "modelei"  

Vasilijs P. 30. aug 2019. 06:16

Pat radi un apkartējie apliecinās,lai tādu uz ASV sūtītu?

olegs v. 29. aug 2019. 21:03

Nenē,Vasilij,tā ne! Kkas neiet kopa! Japrasa padoms.Kam??

Vasilijs P. 29. aug 2019. 20:53

AustrumLatvija...Rīga.

Vasilijs P. 29. aug 2019. 20:47

Saglabāts un vienīgi Diplomātiskais statuss....

olegs v. 29. aug 2019. 20:20

Bet jega kliegt? kas ta sadzirdēs

Vasilijs P. 29. aug 2019. 19:48

Kimūna kungam iespējams iepazīties ar ASV bruņutehniku,ja latviski,jo piešķirtas 500 vienības.

Vasilijs P. 29. aug 2019. 19:27

Eiropas grizlijs...

Vasilijs P. 29. aug 2019. 19:27

Agra sirdsapziņa ir tīra pered Parķijei i narodov...

Gunta L. 29. aug 2019. 19:17

Nu vismaz tiiras....

Gunta L. 29. aug 2019. 19:12

Jauki,man arii tika gabalinjsj skaistuma,pasjai uz sjo momentu diezgan sarezjgjiiti doties dabaa!     

Frēzija v. 29. aug 2019. 15:57

Ingrida, redzot šo bildi, sapratu, ka visuzticīgākā mīlestība pret savu gultu, lai kur tu atrastos, bet vienmēr vēlēšanās atgriezties  
                 Nekur nav tik labi kā mājās!

Autorizācija

Ienākt