Frēzija v. 1. sep 2019. 23:25 Vēl arvien nav sanācis
... bet sanāks - noteikti
Kaimiņienes jau uz dzērveņu purvu airējas.
Riekstos gan iebridu, garămbraucot ...
Benita L. 1. sep 2019. 22:51Gunār,kur Tava humora sajūta izplēnējusi?!
Gunars S. 1. sep 2019. 15:11Kārumnieks muris
esmu skaists, drosmīgs un nepiekāpīgs cīnītājs, tā lūk...
Gunars S. 1. sep 2019. 12:43
Gunars S. 1. sep 2019. 12:39Benita, šķiet ka dažkārt tas tā arī varētu būt, (apkārtējiem patīkami)! Atceros kā no rīta, braucot uz darbu oda pārpildītā tramvajā! (ķiploks ar kuņģa piesmaku) Un bija jāsaprot ka viss ir dabisks, tātad nav pretīgs. Dažs labs bezpajumtnieks sevi nes vēl lielākas dabiskās vērtības.
Benita L. 1. sep 2019. 11:43Frēzija,stāsta,ka tur skarba daba.Rozēm patīk,vēl pie tam,ja tie ir rožu lauki!Ceru vienudien tur pabūt,izbaudot skarbumu skaistumu un Ziemeļjūru!
Benita L. 1. sep 2019. 11:38Gunār,kas ir dabīgs,tas nav pretīgs!
Gunars S. 1. sep 2019. 10:36Benita, pec tabletes Miša mierīģs, jo ir silti un patīkami!
Gunars S. 1. sep 2019. 10:27Nu beidzot, Juris muris ar Prieciņu piedāvājās zaķīšiem!
Frēzija v. 31. aug 2019. 23:10 Ah, vismaz Benitai ar humoru vis kārtībā
Frēzija v. 31. aug 2019. 23:06 Wow! Cik skaista bilde, Benita, paldies! Tev par to ziediņš, kurš atceļoja no tālās Skotijas, tur ir skaisti rožu laukumi
Frēzija v. 31. aug 2019. 23:01 Ingrida, paldies par krāšņo rudenīgi zeltaino gleznu, tas viss mums vēl priekšā un dubļu brišana arī, no tā jau laikam neaizmukt
Par mīlestību runājot .... gaišam cilvēkam tā ir sastopama visur ... ik uz soļa, sākot no maza ziediņa (neviltota mīlestība, tīra, dzidra kā rīta rasa),.... un tā bez gala. Daudz neko nerakstīšu, Tu jau pateici skaisti - kā vienmēr
Šodien man kau kā aizķērās šī dziesma, ar samtaino Mielava balsi
Benita L. 31. aug 2019. 22:59
Saule,jūra... ub tad gulta...
Benita L. 31. aug 2019. 22:54
Frēzija v. 31. aug 2019. 22:46Vasilij, visur jāpiesaka sava vizīte, nedrīkst nokrist kā sniegs uz galvas, lai cik skumjš prāts ...
Frēzija v. 31. aug 2019. 22:41 Vasilij, protams, būs vēl priekšā gan februāris un marts utt., priecājies par šodienu, brīvdienas tāpat kā vasara aizlido ātri.....
Frēzija v. 31. aug 2019. 22:38 Skaidrs! Humors nevienam nepatīk, jeb arī labprātāk gulšņājot uz dīvāna ..... lai stāsta pa tv kāds cits
Man labāk patīk lasīt personīgi, tas patiešām reizēm noder
Oļeg, es Tevi varu uzcienāt ar Lavazza oro, man gan labāk garšo Folgers
Vasilijs P. 31. aug 2019. 21:51Tautas Mākslinieku Tituli!Tas būs ļoti sarežģīti!
Vasilijs P. 31. aug 2019. 21:49Tautas Mākslinieku Tituli!Tas būs ļoti sarežģīti...
