Frēzija v. 30. aug 2019. 22:58Micha, mani sveša nauda nav interesējusi.
Frēzija v. 30. aug 2019. 22:57Oļeg, zīlē kafijas biezumos
Frēzija v. 30. aug 2019. 22:37Ingrida, laikam neskaidri izteicos, saņemot šo bildi ar kaķēnu wacapā, radās ieraksts (Tevi es sapratu pareizi) un aizdomājos, ka visuzticīgākā mīlestība ir pret gultu. Lai cik jauki ir bijis ceļot, būt kau kur ārpus savas ierastās paradīzes... vienalga ir kluss sauciens pēc mājām
Vasilijs P. 30. aug 2019. 21:45Varbūt Čertofa kungam pašam pa nakti to visu sadarīt?
Vasilijs P. 30. aug 2019. 21:42Mani tikpat intresē,ko Tur Čertofa kungs būtu"savārījis",ja pie Burova atkritumi būs par velti jāizved?
Vasilijs P. 30. aug 2019. 21:41Intresanti...ko Tur Čertofa kungs"savārījis",ja pie Burova par velti atkritumi būs jāizved...
Lietus S. 30. aug 2019. 21:35Paldies par novēlējumu un labiem vārdiem:) Man- pietiks ar šo jomu, pasaulē tā ir niša, kur var izplesties.
Ingrida X. 30. aug 2019. 21:04.... bet vsm sandales šoreiz kaut cik baudāmas (par to kāju nesmukumu te jau spriests gana daudz; tās resnās potītes un tml... ) Tava neatlaidība, neskatoties uz visu, ir tomēr uzslavas vērta. Lai cik man špocīgs šķiet Tava izteikuma "mēs darām" konkrētais izpausmes veids, Tu esi ar aknām. Lai nu tikpat tam lemts izpausties arī citās jomās!
Vasilijs P. 30. aug 2019. 20:43Tas nu ir tas pats,kas juvelierim,ja kā suns sāc pēcpusi raustīt,tad no dimantu slīpēšanas nu nekas prātigs nevar sanākt...kaut kas mīksts vien sanāks...
Vasilijs P. 30. aug 2019. 20:41Tas ir analogiski,ja sāc dirsu raustīt,tad no dimantu slīpēšanas nekas sanākt nevar...tas ir nu!Tas pats,kas sunis,ja sāk raustīt...kaut kas mīksts-ne dimanti sanāk!
olegs v. 30. aug 2019. 19:15Frēzij,kas par modeli
Ingrida X. 30. aug 2019. 19:13.... visvairāk bail, būt vājākai par to purvu. Es esmu laba, stipra un pašpietiekama. Neļaušos.
Ingrida X. 30. aug 2019. 18:51Un, runājot par to labumu mājās, visgaišāk un vieglāk sajūtos tad, kad esmu kopā ar tiem, kas paši ir Gaismas skarti. Ne mājās, dmž.- man tas jāiemācās vēl. Kārtējā, dzīves piespēlētā, mācībstunda
Ingrida X. 30. aug 2019. 18:48Frēzij! (15:57) - suņuks čuč pieRīgā, es?- savā pilsētiņā. Mums katram sava gulta. Reizēm tik, un tas nav bieži nemaz!, izdodas sakopiskoties..
Ingrida X. 30. aug 2019. 18:31Guntiņ! Šobrīd neienāku vairs katrudien, aiz to- vēl lielāks prieks, ka kāds, un- jo īpaši Tu! - ieskatījies ne svaigi uzrakstītajā. Paldies Tev!

