Guna a. 26. nov 2017. 10:24
... no visiem tik-tak
ir visjaukākie šie ,
divu laimīgo tikšanos -
................ iezvanošie !
Pingvīns i. 26. nov 2017. 09:37Salīt rudenī ir - brrr, auksti. Bet vasarā- tīri nekas. Krūšu galiņi cauri blūzītei spiežas un tā.. ;)
Ingrida X. 26. nov 2017. 08:50.... protams. Jautājums tikai- cik dziļi tos ievērot, vai- nē..
Vasilijs P. 26. nov 2017. 08:48Profesori un starptautiskie meistari
Ingrida X. 26. nov 2017. 08:38IZDEVUŠOS DIENU- JUMS!!!!!!! Tiem, kurus cienu, un tiem- pārējiem!!
Ingrida X. 26. nov 2017. 08:34 Tikko pastaigājos ārā, jo vnk sagribējās- svaigu gaisu. Līst. Saliju, protams. Bet- man patīk salīt reizēm, lai apzinātos, cik daudz daudz daudz x daudz jaukāk ir- nesalīt
Izdevušos dienu, Jums!!
Ingrida X. 26. nov 2017. 07:12Pievienoju :)
Izdevušos Jums dienu!
Ingrida X. 25. nov 2017. 23:19Man nepievienojas video, necīnīšos ar vējdzirnavām; rīt vai kkad.
Ingrida X. 25. nov 2017. 20:49.... nojaušu, Vasja. Nu un??
Vasilijs P. 25. nov 2017. 20:47Tikpat labākie speci pārtaisa benzīnieka MERSI elektromobiļu ielu sacensībām.
Ingrida X. 25. nov 2017. 20:47.... lai vakars Jums tāds, kādu to vēlaties!!



