savsem k. 26. nov 2017. 21:13

Nu tad nestrādā un esi bagāts  

ierakstam «pliks un nabags»
Gunta L. 26. nov 2017. 20:20

Gruziins aiziet pie zobaarsta,atver muti,dakters saka jums tachu pilna mute ar zelta zobiem,blombes nevajag,shis atbild,es neatnaacu peec plombas,man vajag signalizaaciju.

Guna a. 26. nov 2017. 20:04

Par četriem zemes pamatelementiem viss skaidrs , Benita ...,   taču tieši elements piektais - ilgošanās !   ir tas - iededzina debesīs zvaigznes kas !

Guna a. 26. nov 2017. 19:56

Ļoooti mīļš ZilonīC , Max !!! paldies...    

max m. 26. nov 2017. 18:48

https://www.youtube.com/watch?v=0mkeacp4DEI
/sàkuma dziesminsh/
Tauréja zilonîts ..
Nevaréja vinsh netaurét  

Gunars S. 26. nov 2017. 18:44

ierakstam «pliks un nabags»
Gunars S. 26. nov 2017. 18:44

ierakstam «pliks un nabags»
Benita L. 26. nov 2017. 18:40

Uz Zemes viss sastāv no 4 elementiem: zemes, uguns, gaisa un ūdens, bet debess spīdekļus veido piektais elements – ēters jeb kvintesence.

Gunars S. 26. nov 2017. 18:32

Rāpies nost no ''trenažiera''! ,  Sāc strādāt, domāt ar galvu kurai jābūt uz taviem pleciem,pucēties un meklēties. Iemācies kādu dzejoli ''par mīlu'' no galvas. Tā būs tava pievienotā vērtība!

ierakstam «pliks un nabags»
max m. 26. nov 2017. 18:27


https://www.youtube.com/watch?v=4TdZ1_OVfZU
Dancîts ar Zilonîti !  
.. zilonîtis tauri pûta
No rîtina agrumà
Lai tàs skanas
Véstis nestu
Princesîtei tàlumà !  

Ingrida X. 26. nov 2017. 18:13

Tu to meklē jau sen, no porofiliem citem.
Lai beidzot Tev, ēna,it kā, sanāk atrast!

ierakstam «pliks un nabags»
Gunars S. 26. nov 2017. 17:41

ilgojās un vaicā vai mani vēl mīlat?

SFI L. 26. nov 2017. 17:38

Dvēseli neesi vēl pārdevis velnam, tātad nav vēl plika dvēselīte,
mantība arī starp kājām, tātad i nabags vēl neesi,
tātam būs būt

ierakstam «pliks un nabags»
Guna a. 26. nov 2017. 14:50

Piektais tā darbojas elements - ilgošanās ...

Среди миров в мерцании светил
Одной звезды я повторяю имя…
Не потому, чтоб я Ее любил,
А потому, что мне темно с другими.
И если мне на сердце тяжело,
Я у Нее одной ищу ответа,
Не потому, что от Нее светло,
А потому, что с ней не надо света!

           /Inokentijs Annenskis/



https://www.youtube.com/watch?v=orfrzxbPTUE&index=1&list=RDorfrzxbPTUE

Gunars S. 26. nov 2017. 14:03

Kur tu esi skaistā?

  ilgas moca

Ingrida X. 26. nov 2017. 11:42

.... aha
.... brauc uzmanīgi, Pingvīniņ! man jau, kopš ziemām pāris, kad tīrs ledus un vairāk nekas, zināma fobija, protams. Bet- esmu dzimusi- nepadoties.... tas tā... ;)

Guna a. 26. nov 2017. 11:20



... traukam ikvienam ,
savs vajadzīgs -
.................. garainis !
cilvēka garainis -
.............. ilgošanās ...

Guna a. 26. nov 2017. 11:17

Raivo ...   

Raivo K. 26. nov 2017. 10:51

Tirgotāju pļaujas laiks !  

ierakstam «Melnà piektdiena.»
Autorizācija

Ienākt