Guna a. 2. jan 2018. 14:09

Skaisti , Lilij !    

... Viņš un Viņa ,
un Mēnestiņš ,
vēl tas , starp viņiem kas -
.................   Mīlestība .

Guna a. 2. jan 2018. 14:04

Vēl svarīgi..., lai īstajā laikā un vietā - viss notiktos !  

Guna a. 2. jan 2018. 14:02

Piedāvājums - uz pieprasījumu rodas...,   menedžmenta pamatus mācies , Raimond !  

raimonds v. 2. jan 2018. 12:48

Nav jau kam... speciali jau neiesu ka veca pieckapeika piedavaties... tas jau ta cenu vel vairak nositis man nost

Ingrida m. 2. jan 2018. 12:43

   Kehemm, tu vēl jauns un zaļš. cik tu man maksāsi, lai par seksa guru kļūtu,
    

ierakstam «Sveikas dāmas»
Lilija L. 2. jan 2018. 12:07

Laimīgu Jauno gadu, Guna!   Veselību, veiksmi, mīlestību!

Lilija L. 2. jan 2018. 12:06

Veiksmīgu, laimīgu Jauno gadu!

Lilija L. 2. jan 2018. 12:03

  

raimonds v. 2. jan 2018. 11:41

Tehnologijas dara savu...

Guna a. 2. jan 2018. 11:32

Kur tik pasīvs , Raimond ...?   
Varbūt labāk paC - sevi kā dāvanu kādai pasniedz !  

raimonds v. 2. jan 2018. 11:29

nebutu slikti, ja mani nozagtu

Guna a. 2. jan 2018. 11:27

Paldies par jauko komentu , Benita !   

... palikt vienam ,
tuvu blakām esot diviem -
................ ļoti skumji tas...
otra acu sildošo spožumu
cauri tālumiem just -
diviem kā vienam kļūt !
................. laimīgiem būt .


https://www.youtube.com/watch?v=2M1xKXd4GVI

Guna a. 2. jan 2018. 11:08

Andri ..., vnk fantastiski !!!       paldies ...

Nāc ar mani paklusēt'i,
Nāc pie manis, nekaunies!
Es jau Tevis nenozagšu,

Nebaidies!   



https://www.youtube.com/watch?v=VVyEbiYXGW0

SFI L. 2. jan 2018. 06:21

   ...paklusēt ...klusēt ...sēt ...zvaigznes,
...ar sietu ...ietu ...tu ...debesīs.
   ...vienkārši blakus ...blakus pasēdi,
...paskaiti klusi ...klusi paskaiti,
   ...zvaigznes debesīs un neprasi kāpēc,
...negribu runāt ...ne šodien, ne rīt,
  ...uzprasi lietum ...kas grasās līt,
...uzprasi vējam ...sāk kurš Tev bizes vīt,
  ...neprasi kāpēc ...Es nezinu

Benita L. 2. jan 2018. 00:53

Tā gribas palikt vienam –
Un ar
Tevi parunāt.

Tā vēlos klusuma –
Un ar
Tevi parunāt.

Tā gribas skumjas
Aizslaucīt –
Un ar
Tevi parunāt.

Tā gribas visu izmainīt –
Un ar
Tevi parunāt.
/Livars Jankovskis/

Dzēsts profils 2. jan 2018. 00:18

Vakar 02:10 .   Tu kļūdies! Tas nebija jāpierāda, jo tas ir acīm redzams! Jautājums ir cits. Man šķiet, ka tas varētu skanēt tā -"kāpēc līdzīgie Tev no šejienes aizlaižās?"
Man domāt, ka neprot diskutēt......piemēram Ingrida noteikti (manuprāt (sakarīgākais komentārs)) diskutē (veselīgi) pati ar sevi. Jo nav ne viena, kas iedziļinās, nav kas saprot un nav kas papildina.

Vasilijs P. 1. jan 2018. 21:59

Autoražotāju peļņa...

Guna a. 1. jan 2018. 21:59


Skaisti , Gunar ...

... apskāviens ir tas ,
bez vārdiem pasaka kas -
esmu ar Tevi un Tev !
................ Tu neesi viens .

Vasilijs P. 1. jan 2018. 21:57

Nedomāju,vai piekritīs izsoles cenai.

Vasilijs P. 1. jan 2018. 21:56

Galvenais,lai var brist! Apbalvojumi nav bijuši?

Autorizācija

Ienākt