Gunars S. 2. feb 2018. 18:34Meitenīte grib tev nodziedāt dziesmiņu
mans ceļš
Sandis x. 2. feb 2018. 18:34to Jūle Spolīte 17:32
ja tev ir par ko priecāties tad uzraksti par to?
ja nav, tad paklusē, līdzīgi ka Jansons par Ainažiem......
Dzēsts profils
2. feb 2018. 17:32Vai to skumju jau šobrīd šeit nav par daudz!?Nu cik var skumt Ja lielā Benita tīra celiņus,mazā lai izpaužas kur citur..un priecājas, kā bērni to prot Uzlipinam sniegavīru un kreņķus paliekam zem tā spaiņa.Lai par nebūšanām domā nu kāds cits
Vineta K. 2. feb 2018. 15:14Ja,tu pec katra,neveiksmes gadijuma,asti starp kajam ielikt.Tad ko talak.Muzigais jautajums.-Katram sava sistema,ka tikt gala.Un es neticesu ka tev nav iespeja sevi sanemt rokas,un iet talak.Un neskatities uz pagatni,galvu auksa un uz,prieksu.
Guna a. 2. feb 2018. 12:49
... vari slēpties -
........................... nenoslēpsies !
Mēness Tevi atradīs ,
kailo dvēselīti Tavu pašam Tev -
..................................... atrādīs !
Benita L. 2. feb 2018. 11:08To tik zina es un viņš, es un viņš, un vēl mēnestiņš...
Gunars S. 2. feb 2018. 08:29Tu esi stipra,un galva tev strādā, lieliski! Paskaties spogulī un pasmaidi sev un...sāpes sāk zust,spēki atgriežas.
šis ir labsirdīgs āksts,bet iztiec labāk bez viņa.Drūmās dienas aizies,kļūs gaišāks jaukāks.
SFI L. 2. feb 2018. 06:52Neraudāt ir pat kaitīgi, ne smiekliņš, ne smaidiņš,
tā pie iesaukas sērīgas tikt var, ko par piepi kāds var saukt
SFI L. 2. feb 2018. 06:43Margo, bet šī laika sieviete, pati vēlas būt patstāvīga,
jo pietiekoši ir cietusi no pārestībā, ko nesagaida no vīrieša,
to panāk ar saviem spēkiem pati, jo maz ir to vīriešu pārstāvji,
kas novērtē sievieti kā sievieti
SFI L. 2. feb 2018. 06:31Gunta, Tavam vīrietim bijusi laba gaume
SFI L. 2. feb 2018. 06:28Benita, paldies
Meklējot atbildi, skaistums nāk no manīm, lai veldzētu skumjas
Vasilijs P. 1. feb 2018. 21:38Gan jau savu prieciņu atradīs,nekas nezūd.
Gunta L. 1. feb 2018. 19:08Sho dziesmu klausoties ir lhoti skumji man,un melodija cauri gadiem skan...taa bija mana viira miilhaakaa dziesma,ar to arii vinhu pavadiiju....
Margo G. 1. feb 2018. 18:32Vienkārši liek Sievietei kļūt par vīrieti!!!
Vai to vajag!?
SFI L. 1. feb 2018. 18:02 Margo,dzīve norūda sievietes, no vārīga tauriņa, pārtopot par dzelzs lēdiju,
vīrietim jāprot saņemt sakāvi, no sievietes dzelžaini
Vai šis klips ir nostaļģisks - jā, jo tādu vīriešu paliek ar vien mazāk,
bet prieks par sievieti, ka spēj sevi aizstāvēt
Margo G. 1. feb 2018. 15:31Pasaki, ka tā vēl nav nostaļģija
Nostaļģiskiem brīžiem man patīk veldzēt dvēseli šajā mūzikas skaņās.
Neskatoties, ka vārdi ir ļoti lēti priekš tik kvalitatīva klipa,
tomēr klips ir ļoti labs.
Labs stils, no līdz ieturēts flamenco stilā,
mūzikas bagāta, pilnīga,
izpildītāji arī ieturēti, stingri... ne mirkli neatkāpjas no iecerētā.
Apbrīnoju bailara izturību, kaut ko tādu izpildīt spēj Vīrietis ar dzelžainu psihi.

