Gunars S. 2. feb 2018. 18:34

Meitenīte grib tev nodziedāt dziesmiņu

mans ceļš

Sandis x. 2. feb 2018. 18:34

to Jūle Spolīte 17:32

ja tev ir par ko priecāties tad uzraksti par to?
ja nav, tad paklusē, līdzīgi ka Jansons par Ainažiem......

Dzēsts profils 2. feb 2018. 17:32

Vai to skumju jau šobrīd šeit nav par daudz!?Nu cik var skumt Ja lielā Benita tīra celiņus,mazā lai izpaužas kur citur..un priecājas, kā bērni to prot Uzlipinam sniegavīru un kreņķus paliekam zem tā spaiņa.Lai par nebūšanām domā nu kāds cits

Vineta K. 2. feb 2018. 15:14

Ja,tu pec katra,neveiksmes gadijuma,asti starp kajam ielikt.Tad ko talak.Muzigais jautajums.-Katram sava sistema,ka tikt gala.Un es neticesu ka tev nav iespeja sevi sanemt rokas,un iet talak.Un neskatities uz pagatni,galvu auksa un uz,prieksu.

Guna a. 2. feb 2018. 12:49



... vari slēpties -
........................... nenoslēpsies !
Mēness Tevi atradīs ,
kailo dvēselīti Tavu pašam Tev -
..................................... atrādīs !

Benita L. 2. feb 2018. 11:08

To tik zina es un viņš, es un viņš, un vēl mēnestiņš...

Raivo K. 2. feb 2018. 09:39

  

Gunars S. 2. feb 2018. 08:29

Tu esi stipra,un galva tev strādā, lieliski! Paskaties spogulī un pasmaidi sev un...sāpes sāk zust,spēki atgriežas.

šis ir labsirdīgs āksts,bet iztiec labāk bez viņa.Drūmās dienas aizies,kļūs gaišāks jaukāks.

SFI L. 2. feb 2018. 06:52

Neraudāt ir pat kaitīgi, ne smiekliņš, ne smaidiņš,
tā pie iesaukas sērīgas tikt  var, ko par piepi kāds var saukt

SFI L. 2. feb 2018. 06:43

Margo, bet šī laika sieviete, pati vēlas būt patstāvīga,
jo pietiekoši ir cietusi no pārestībā, ko nesagaida no vīrieša,
to panāk ar saviem spēkiem pati, jo maz ir to vīriešu pārstāvji,
kas novērtē sievieti kā sievieti

SFI L. 2. feb 2018. 06:31

Gunta, Tavam vīrietim bijusi laba gaume

SFI L. 2. feb 2018. 06:28

Benita, paldies
Meklējot atbildi, skaistums nāk no manīm, lai veldzētu skumjas

Vasilijs P. 1. feb 2018. 21:40

Gan jau atnāks savs prieciņš!

Vasilijs P. 1. feb 2018. 21:38

Gan jau savu prieciņu atradīs,nekas nezūd.

Benita L. 1. feb 2018. 20:44

Tavas skumjas ir skaistas.

Gunta L. 1. feb 2018. 19:08

Sho dziesmu klausoties ir lhoti skumji man,un melodija cauri gadiem skan...taa bija mana viira miilhaakaa dziesma,ar to arii vinhu pavadiiju....

Margo G. 1. feb 2018. 18:32

Vienkārši liek Sievietei kļūt par vīrieti!!!
Vai to vajag!?

SFI L. 1. feb 2018. 18:02

   Margo,dzīve norūda sievietes, no vārīga tauriņa, pārtopot par dzelzs lēdiju,
vīrietim jāprot saņemt sakāvi, no sievietes dzelžaini
    Vai šis klips ir nostaļģisks - jā, jo tādu vīriešu paliek ar vien mazāk,
bet prieks par sievieti, ka spēj sevi aizstāvēt


Margo G. 1. feb 2018. 15:31

Pasaki, ka tā vēl nav nostaļģija   


https://www.youtube.com/watch?v=rQV-WxnyRnE

Nostaļģiskiem brīžiem man patīk veldzēt dvēseli šajā mūzikas skaņās.
Neskatoties, ka vārdi ir ļoti lēti priekš tik kvalitatīva klipa,
tomēr klips ir ļoti labs.
Labs stils, no līdz ieturēts flamenco stilā,
mūzikas bagāta, pilnīga,
izpildītāji arī ieturēti, stingri... ne mirkli neatkāpjas no iecerētā.
Apbrīnoju bailara izturību, kaut ko tādu izpildīt spēj Vīrietis ar dzelžainu psihi.

Autorizācija

Ienākt