Guna a. 3. feb 2018. 14:24

Guna a. 3. feb 2018. 14:22

Paldies , Gunta ..., abpusēji !
Mandomāt ..., smadzenes - jau pieslēdzās ...

ieslēdzas prāts -
.................... pieslēdzas...

Gunta L. 3. feb 2018. 14:20

Guninh,katrai jaunai dienai piesleedzas arii smadzenes,ko es dariishu,kur ieshu,ko satikshu ar ko runaashu un vai viss buus taa kaa iecereets,laimiigu Tev sho dienu!

Guna a. 3. feb 2018. 14:19

Benita ...

Benita L. 3. feb 2018. 14:06

Vēl slēdzos un neslēdzas tālāk par datoru.Varētu  kāds ar brokastīm pacienāt,tiku līdz plikai kafijai.

Guna a. 3. feb 2018. 13:59

Boksa interesentiem !  
Pasaules boksa supersērijas 2. pusfināla tiešraide skatāma pievienotajā linkā , pēc Latvijas laika - plkst 21.00 !
Juniers Dortikoss pret Muratu Gasijevu . ->!!<-
http://match-tv.lapti.tv/

Dzēsts profils 3. feb 2018. 13:17

Un katrs jau saredz ko citu,vai ne?Neviļus atcerējos multenīti par skudriņu Tipu, kura nezināja, kas ir saule..devās pasaulē un apjautāja apkārtējos dzīvniekus.Katrs saredzēja to...ko vēlējās tajā saredzēt

ierakstam «Abstraktā māksla..»
Vasilijs P. 3. feb 2018. 13:12

Oi!Kā viņai vēl vienu xx gleznu vajag!

ierakstam «Abstraktā māksla..»
Dzēsts profils 3. feb 2018. 13:04

Brituks labākā,jo nav no veča...atkarīga? Tikai minēju.Brituku nededzu,, iespējams vienu delveri varētu saskatīt kreisajā smadzeņu puslodē nē, bet pusē. Viņam saules staru apzeltīti mati   jaut kur jau rāpjās.

ierakstam «Abstraktā māksla..»
Vasilijs P. 3. feb 2018. 12:59

Brituks-gleznā paslepies,ar abiem puikām

ierakstam «Abstraktā māksla..»
Vasilijs P. 3. feb 2018. 12:57

Brituks labākā mamma,jo nav no veča...

ierakstam «Abstraktā māksla..»
Benita L. 2. feb 2018. 21:39

Paldies,šovakar nav skumju.
"Ar mazliet skumju prātu
ikkatru vakaru
kā drānu novalkātu
es dienu nolieku."
/Fricis Bārda/

Vasilijs P. 2. feb 2018. 20:57

Rakt un rakt...

Margo G. 2. feb 2018. 19:59


Es nevēlos, bet tā kļūst par nepieciešamību!

Dzēsts profils 2. feb 2018. 19:28

Un kādam kārtējo reiz tās lasot ir atkāries žoklis .Bērnam, kas vēl Tevī vismaz ļauj pāršķirt nākamo lappusi

Sandis x. 2. feb 2018. 19:07

to Jūle Spolīte 19:02
Zini, Sandi...es nestāstītu citiem kā Benita saka,ne tikai par savām problēmām,bet arī par saviem priekiem un nu noteikti ne jau tādiem kā Tu

ko tad tu te stāsti? brāļu Grimmu pasakas?

Dzēsts profils 2. feb 2018. 19:02

Zini, Sandi...es nestāstītu citiem kā Benita saka,ne tikai par savām problēmām,bet arī par saviem priekiem un nu noteikti ne jau tādiem kā Tu

Sandis x. 2. feb 2018. 19:01

iespējams ka bijušajam 'LDz loģistikas' valdes priekšsēdētāju Lūsim, Polijā tur aizdomās par 48 miljonu eiro nemaksāšanu, ir slikti.......
man ir labi:) Gunta Liniņa:)

Gunta L. 2. feb 2018. 18:57

Lai visiem laba veseliiba un aadai ne vainas,lai skaughi skauzh,ja Tevi,kaads apskauzh,vai tad tas ir slikti

Autorizācija

Ienākt