Benita L. 6. feb 2018. 22:27Tas ir kā izsalkušam iedot vienu cepumu. Uhh cik labs cepums, nekad neko tik labu neesmu ēdis, dod vēl!!! ho ! hei - ho !Savukārt nolādētie kapitālisti baro visu laiku ar cepumu kaudzēm un vienā brīdī jau iestājas tas, ka negribās vairs nākamo cepumu. ho ! hei - ho !Nu jau par daudz brīvības,mani maz kas vilina.
Ingrida X. 6. feb 2018. 20:58.... jā gan- jo mans ikdienas braucamceļš bija izbraucams- tīri neko!!
Guna a. 6. feb 2018. 20:37Mairis Briedis kļuvis par piecu bērnu tēvu ! Apsveiciens Briežu ģimenei ar dēliņa Gabriela piedzimšanu !
Guna a. 6. feb 2018. 20:27Vasilij ... Run , run , Vasja ..., run !
Guna a. 6. feb 2018. 20:19Hei , hei , Max ! pieslēdzas - Vitas !!!
Guna a. 6. feb 2018. 20:14Gunta ..., kalla - ar erotisku piesitienu ! puččīte ..., tāpēc...
Vasilijs P. 6. feb 2018. 19:21Ja Kalnmeiera kungam uzmācīgas idejas,tur nu es nekādi Atraitnis
Ingrida X. 6. feb 2018. 18:21.... nezinu, nesaprotu- aiz ko Tev tādi spriedumi/secinājumi?? ..
Zinu, ka tikpat daudz, kā pašlabumu meklējošu sieviešu, tikpat daudz ir arī- vīriešu. Katra paša ziņā: saprast: kas ir kas?!
Paldies tiem Vīriešiem, kas šķērsojuši manu ceļu!! Tiem- patiešām Vīriešiem. Kurus cienu jau, pirmkārt. Par tālako- lai nu paliek ;)
Gunta L. 6. feb 2018. 18:01Makartnijs ,kallas vietaa man labaak patiktu orhideja ,bet vispaar,forshi!
Reāls Ķ. 6. feb 2018. 15:01Guna, arii bez interneta pietiek, man pieredze ir gana liela, lai saprastu ka lielaakaa dala ir shkuras... vnk lupatas kas neuzko nav spejigas ka tikai paraziteet.
Un runajot par ticeshanu ko raksta, sievietes tai nepaarspeet, vinas tak tic visam taam mulkiibaam kaa piemeram horoskopi... cik man nav jautajushas kas pec horoskopa...
Guna a. 6. feb 2018. 14:57Kkas garšīgs no Pola un Lindas - auCtiņām ! baudāms ... acis - var būt ciet , Sandri ...
Guna a. 6. feb 2018. 14:52Maaax ..., varbūt labāk pie onkuļa Alberta - paciemoties ...?
max m. 6. feb 2018. 14:44Gaujà,tur zem ievàm
Nakts bij baigi vésa
Piedevàm vél Gliemezi
No krumiem krita virsû
Hop hei op
Hip ho ho!
Guna a. 6. feb 2018. 13:26Bloga autoram :-)
Ticēt visam , ko raksta netā , ir tas pats , kā noticēt - aiz sētas atrodas tas -> ar trim krievu burtiem uz sētas rakstītais !

