Vasilijs P. 23. feb 2018. 16:39Geitsa kungs apzinājies,to pašu lidaparātu,kurš gan turp gan atpakaļ,vienalga zaudējumi jāsedz(kur izlidojuši).
Ingrida X. 23. feb 2018. 16:37Un vēl, Gunar, es nespēju pat vārdos izteikt, kad tolaik, kad manam Dēlam tuvojās tas- iesaukšanas laiks, cik bezgala laimīga sajutos, ka- obligātais dienests tika atcelts. Vai aiz to Viņš mazāk vīrišķīgs, vai kā?? Nebūt. Vrb izpalika daži pazemojumi, kas tolaik pavaldīja tajā, tā sauc.- vīriešu norūdīšanā par Vīriešiem; bet- ne jau tikai pazemojumi ir tie, kas vīrieti veido par Vīrieti. Tā ir nedaudz cita skala un izpratne par vērtībām, kā tadām.
Ingrida X. 23. feb 2018. 16:30 Nē, nav grūti. Tikai šorīt darbā, kad ienāca viena jauka kolēģīte pie manis, un ar izteiktu žestu nodemonstrēja savas svētku sajūtas ierosinājumu- knkr 23.februāri, tad sapratu - jā, biju aizmirsusi gan..
Pievienojos Lilijas teiktajam par 100.
Neatkārtošos.
Dziesma, kas pirmā ienaca pratā man, galīgi nesaistīti, iespējams, tekstā, bet- sajūtās gan :)
Jums, Vīriešiem Tiem
Gunars S. 23. feb 2018. 15:23Lilija,neparsti,bet paldies! Trīs gadi un vienu mēnesi,lielā tālumā!
Lilija L. 23. feb 2018. 15:20Tā Tu tagad domā, Gunār..ar šo savu pieredzi..no sava skatpunkta. Bet tad tajā iekārtā, socialistiskā ideoloģija bija pamatīgi pastrādājusi ar cilvēka prātiem un nedrīkstēja citādi domāt, vai arī ja domāja savādāk, tad neatļāvās daudz runāt...
Esmu šodien darbā apsveikusi vīriešus, kuri dienēja armijā.Lai tā arī ir vēsturē, bet viņa ir bijusi un lai vai kā, bet tie, kuri izgājuši dienestu, tur ir norūdījušies un to laiku atceras. Tas bija liels notikums tomēr. Patiesībā, trauksmains laiks bija mātēm, tēviem, sievām, kuri gaidīja savus dēlus, vīrus, puišus, lai tik agriežas dzīvi un veseli. Atceramies Afganistānu, kad tūkstošiem gāja bojā un tuvinieki sagaidīja svina zārkos mirstīgās atliekas.
Un tāpēc, šodien, es vienkārši gribu ne jau apsveikt ar šo datumu, bet vienkārši pateikt Jums, paldies, par jūsu drošsirdību, ka esiet to visu izturējuši! Lai nav tie svētki, bet nu varbūt atceres diena!
Lilija L. 23. feb 2018. 13:04Patiešām sen nav skatītas tādas filmas..Bolivudas
Guna a. 23. feb 2018. 09:27Paldies par skaisto dziesmu ... nekādas griezšanas ! maigi šūpina - melodija un brīnišķā balss ...
Vasilijs P. 23. feb 2018. 00:19Analoģiski sāku apskaust To kungu par ziņām ar ārzemju izlūkdienestiem(intresēm).
Vasilijs P. 23. feb 2018. 00:18Es analoģiski sāku apskaust To kungu par ziņām no ārzemju izlūkdienestiem.
Vasilijs P. 23. feb 2018. 00:17Es analoģiski sāku apskaust To kungu ar ārzemju izlūkdienestiem(zināšanām).
miillSniegpulksteniite (. 22. feb 2018. 21:53aizraujoss-interesants- krasains- serijas tik nespej jaunas gaidīt:
Gunta L. 22. feb 2018. 21:51Sen nav skatiits indieshu kino,Bolivuda
miillSniegpulksteniite (. 22. feb 2018. 21:47aktieris- Laksh Lalwani
miillSniegpulksteniite (. 22. feb 2018. 21:46

