Vasilijs P. 23. feb 2018. 16:39

Geitsa kungs apzinājies,to pašu lidaparātu,kurš gan turp gan atpakaļ,vienalga zaudējumi jāsedz(kur izlidojuši).

Ingrida X. 23. feb 2018. 16:37

    Un vēl, Gunar, es nespēju pat vārdos izteikt, kad tolaik, kad manam Dēlam tuvojās tas- iesaukšanas laiks, cik bezgala laimīga sajutos, ka- obligātais dienests tika atcelts. Vai aiz to Viņš mazāk vīrišķīgs, vai kā?? Nebūt. Vrb izpalika daži pazemojumi, kas tolaik pavaldīja tajā, tā sauc.- vīriešu norūdīšanā par Vīriešiem; bet- ne jau tikai pazemojumi ir tie, kas vīrieti veido par Vīrieti. Tā ir nedaudz cita skala un izpratne par vērtībām, kā tadām.

Ingrida X. 23. feb 2018. 16:30

    Nē, nav grūti. Tikai šorīt darbā, kad ienāca viena jauka kolēģīte pie manis, un ar izteiktu žestu nodemonstrēja savas svētku sajūtas ierosinājumu- knkr 23.februāri, tad sapratu - jā, biju aizmirsusi gan..
    Pievienojos Lilijas teiktajam par 100.
    Neatkārtošos.
    Dziesma, kas pirmā ienaca pratā man, galīgi nesaistīti, iespējams, tekstā, bet- sajūtās gan :)
    Jums, Vīriešiem Tiem  


https://www.youtube.com/watch?v=J-CmEbXH90M

Gunars S. 23. feb 2018. 15:23

Lilija,neparsti,bet paldies! Trīs gadi un vienu mēnesi,lielā tālumā!

Lilija L. 23. feb 2018. 15:20

Tā Tu tagad domā, Gunār..ar šo savu pieredzi..no sava skatpunkta. Bet tad tajā iekārtā,  socialistiskā ideoloģija bija pamatīgi pastrādājusi ar cilvēka prātiem un  nedrīkstēja  citādi domāt, vai arī ja domāja savādāk, tad neatļāvās daudz  runāt...
Esmu šodien darbā apsveikusi vīriešus, kuri dienēja armijā.Lai tā arī ir vēsturē, bet viņa ir bijusi un lai vai kā, bet tie, kuri izgājuši dienestu, tur ir norūdījušies un to laiku atceras. Tas bija liels notikums tomēr. Patiesībā, trauksmains laiks bija mātēm, tēviem, sievām, kuri gaidīja savus dēlus, vīrus, puišus, lai tik agriežas dzīvi un veseli. Atceramies Afganistānu, kad tūkstošiem gāja bojā un tuvinieki sagaidīja svina zārkos mirstīgās atliekas.
Un tāpēc, šodien, es vienkārši gribu ne jau apsveikt ar šo datumu, bet vienkārši pateikt Jums, paldies, par jūsu drošsirdību, ka esiet to visu izturējuši! Lai nav tie svētki, bet nu varbūt atceres diena!     

Lilija L. 23. feb 2018. 13:05

Fantastiski skaista bilde ..

ierakstam «Klusums...»
Lilija L. 23. feb 2018. 13:04

Patiešām sen nav skatītas tādas filmas..Bolivudas

Guna a. 23. feb 2018. 09:27

Paldies par skaisto dziesmu ... nekādas griezšanas ! maigi šūpina - melodija un brīnišķā balss ...

Guna a. 23. feb 2018. 09:13

Kadiķīšu ielokā - klusumā ...


https://www.youtube.com/watch?v=Uvped7PFp2I

ierakstam «Klusums...»
Guna a. 23. feb 2018. 09:09

Paldies , Aleksandr ...

ierakstam «... Tev pasakos ...»
SFI L. 23. feb 2018. 07:42

Tik skaists klusums ir vētras vērts

ierakstam «Klusums...»
SFI L. 23. feb 2018. 07:37

WOW , super skaisti

ierakstam «Klusums...»
Vasilijs P. 23. feb 2018. 00:19

Analoģiski sāku apskaust To kungu par ziņām ar ārzemju izlūkdienestiem(intresēm).

ierakstam «Mucas - muciņas...»
Vasilijs P. 23. feb 2018. 00:18

Es analoģiski sāku apskaust To kungu par ziņām no ārzemju izlūkdienestiem.

ierakstam «Klusums...»
Vasilijs P. 23. feb 2018. 00:17

Es analoģiski sāku apskaust To kungu ar ārzemju izlūkdienestiem(zināšanām).

miillSniegpulksteniite (. 22. feb 2018. 21:53

aizraujoss-interesants- krasains- serijas tik nespej jaunas gaidīt:

https://topcinema.tv/indian-serials/porus---subtitry-porus.html

Gunta L. 22. feb 2018. 21:51

Sen nav skatiits indieshu kino,Bolivuda

miillSniegpulksteniite (. 22. feb 2018. 21:47

aktieris- Laksh Lalwani

Vasilijs P. 22. feb 2018. 21:42

Kims Jon Čons

ierakstam «Mucas - muciņas...»
Autorizācija

Ienākt