Dzēsts profils
17. mar 2018. 14:38Kaukā reiz saskrējāmies (devil) . Teikšu kā ir!!! -viņam neiepatikās !
Tev ar jākļūst uzmanīgākai
Guna a. 17. mar 2018. 14:17Lucifer gp...,
Tavs smaids man smaidu citu - atgādina . radiņi esat ...?
Guna a. 17. mar 2018. 11:33Kā jau teicu , vilka tēls - kā alegorija izmantots...
No šiem cēlajiem dzīvniekiem - cilvēkiem daudz ko pamācīties būtu !
Guna a. 17. mar 2018. 11:27Mazo cinīšu - lielā paklupināšanas māka !
Guntars x. 17. mar 2018. 11:04Ne visas aitiņas ir ,,aitiņas,, ! Šis vilks vairs neesot manīts ..
Atis K. 17. mar 2018. 09:50Labākais padomju laiku veidojums. Neko sakarīgāku par pieņemamu cenu vel nav izdomājuši.
Ķelogreika un fufaika ir divas dažādas lietas.
Benita L. 16. mar 2018. 21:34Jā,patiešām pavasarī sākam smaidīt vairāk!
Gunta L. 16. mar 2018. 18:31Paldies par bildeem un skaistajiem noveeleejumiem,man pavasari gaidot uzplauka mazs pumpurinhsh-mazdeelinhsh.
Gunta L. 16. mar 2018. 18:26Gribaas jau to pavasari,bet nupat jau zieminha veel pievelk grozhus,ziemeliitis shuupo zarus un karogus mastaa...
Ingrida X. 15. mar 2018. 18:01Vasilij- 17:42- Tevis teiktais- kā vnm- vietā; ar atkāpi nelielu- kamēr neesmu šo pašu tekstu, vārds vārdā, pamanījusi cituviet. Un tad, kad to pamanu, Tu vnk lido lejup pa to stulbo kazu /CIRKĀ; spēlē, un- ne tikai/ ..
Ingrida X. 15. mar 2018. 17:57.... jā, Aleksandr- man neskaitāmu foto no pavasara Vāc, kas vnm agrāk, gan no pavasara, kas te- pie mums... tikai- reizēm šķiet- bilžu daudz par daudz..
"Šajā izstādē bilžu par daudz.."
Ai, kā man arī gribas publicēt foto, savus, lai arī- ne tās augstākās raudzes, tehniski, bet- augstākā raudzes- sajūtās, caur kurām- tās tapušas.. Tikai apzinos- ne te gluži tā vieta- kur.. Kā jau teicu- reiz, kad vairs nevēlēšos tik dikti izlidot ārpus sienām savām, kad beidzot sajutīšu to rimtumu, kas sazemē, es uzrarakstīšu daudz, ar visiem foto, bet ne jau vietnē šajā
Vasilijs P. 15. mar 2018. 17:51Lācis nopircis motociklu,un aicina zaķīti ar savu jauno blakusvāģi vizināties.Sākumā lācis lai izrādītu savu braukšanas prasmi uzņem ātrumu un pie papīrīša nobremzē,zaķis neko nesaka,labi braucam tālāk, lacis uzņem ātrumu,un pie staba nobremzē.Zaķītis,sēž rāmi,neko nesaka.Lācis savu prasmi rādīs vēlreiz,uzņem ātrumu,un pie pašas Vanšu tilta malas nobremzē.Lācis skatās uz zaķīti un jautā.Nu,ka bija?Kur vēl aizbraucam?Zaķis mierīgi paskatās atpakaļ un saka,gribu atpakaļ pie papīrīša
Aleksandrs V. 15. mar 2018. 17:45Ū- ja,Vasilij....
Sniedziņš ir svaigs,bet papīrīši....
Vasilijs P. 15. mar 2018. 17:43Higiēniskāk jau ir ar papīrīšiem...
Vasilijs P. 15. mar 2018. 17:42Trakumi jau ar tām tarelkām,labāk jau lai brīvā dabā,un ieaugas,Ja jau ņammāt-tad noteikti ir pareizāk no papīrīšiem-vienreizēji un higiēniski
