Dzēsts profils 18. mar 2018. 00:43

22.51    Nav labi pārveidot vispārpieņemtus teicienus sev par labu, pielāgot savām vajadzībām, savai sapratnei par esību (devil). Nekur un nekas nav tā, kā izskatās   , ja neskaita i-netu  
"Mana māja ir mana pils!!!" !!!

Ivo E. 18. mar 2018. 00:19

Benita L. 17. mar 2018. 23:52

Paldies visiem par izpaustām domām.Bija jautri!

Benita L. 17. mar 2018. 23:49

Tu,Ingrīdiņ,neko nesaproti,nav pirmā reize.Tava humora izjūta diezgan skopa,bet fantāzija lido atkarībā no Tava personīgā noskaņojuma.Dažreiz liekas,ka Tavos stāstījumu savārstījumos par braukšnu ar auto,Tu noteikti iebrauksi vienīgajā peļķē vai pārbrauksi pāri vienīgajai bedrei vai akmenim,kas noteikti būs uz ceļa nolikts priekš Tevis.Taisnu ceļu un taisnu domāšanu ar cietu pieri turpmāk,Tev!
https://topraksti.lv/.../ka-uzzinat-par-virieti-pilnigi-visu-tikai-pec-vienas-kermena-dalas

max m. 17. mar 2018. 23:17

Jaukus tev sapnîshus Guna
nevajag aiziet no tà, no kura nevar  

Guna a. 17. mar 2018. 23:14

Labmiedziņš - klāt ...

Guna a. 17. mar 2018. 23:03

Mani , kā to vilku - no multenītes, uz dziedāšanu - velk ...

... reizēm -
ar vilkiem sevī !
jāiet ir skrieties ,
aiziet no kura nevari -
.......... atgrieztos lai ...


https://www.youtube.com/watch?v=-grLLLTza6k

Guna a. 17. mar 2018. 22:55

Nu lūk !   nebūs te šādiem/tādiem , ragaiņiem visādiem - diriģēt !   bloga viesus un manus draugus - apvainot ...

max m. 17. mar 2018. 22:51

Protams !  

Guna a. 17. mar 2018. 22:51

ManC blogs - mana pils ! Max ...    

max m. 17. mar 2018. 22:49

Guna kàrtîga saimniece, blogs iztîrîts, gluzi màjàs  

Ingrida X. 17. mar 2018. 22:32

absurds, vispārākajā.
         /Tev, cik nu esmu te sapratusi- publicēt- vienalga ko, ka tik- kko / ..

Guna a. 17. mar 2018. 21:20

Viss kādreiz notiek pirmoreiz , Lucifer ...
lilililililido ------>nu !

Guna a. 17. mar 2018. 21:18

Lucifer ..., Tev demence ...?     vai kā  
Vēl nesen tiki brīdināC - savus personīgos rēķinus kārtot ārpus mana bloga .

Guna a. 17. mar 2018. 21:15

Lucifer gp...
Varbūt Tu arī iedomājies sevi par pasaules nabu ,   taču blogs naff Tev veltīts - aber nemaz !
PaC atnāci - neaicināC ...

Dzēsts profils 17. mar 2018. 21:14

Seriālu tik caur akmeņa pasniegto prizmu neskaties      -nebūs jēgas  

Dzēsts profils 17. mar 2018. 21:11

Nu   .... man šī informācija tikpat vērtīga, kā vecās, labās lietās alumīnija karotes sitiena skaņa pa tukšu skārda mucu   ...nu vai akmeņa pieri   ...viens pīpis  

Guna a. 17. mar 2018. 21:03

InformēC = apbruņoC !
Aiz to jau šis stāsts ..., Lucifer gp !  

Ingrida X. 17. mar 2018. 21:00

.... Man priekšā, rakstot to, ko šobrīd rakstu, bildīte, kur abi mani, vnm Mazie- kopā ar Tēta suni.. un tad jau cita- kur esam Vācijā, pirmoreiz visi trīs kopā.. sirojot un ceļojot nonstopā, un tas bija- tik.... Es, Gunta, atbildot Tev, varētu sarakstīt tik daudz epizožu no bijušā, kad visi bijām vēl tik tuvu un tuvi, ka.. es nespēju vairs- ne Tev to vajag, ne- man.. Mums katram jādzīvo tālāk dzīve sava.
    Paldies, ka uzjundīji to, ko uzjundīji. Ik pa laikam to tomēr- vajag.
    Ar- Mazdēliņu!  

Ingrida X. 17. mar 2018. 20:49

.... zinu, cik bieži visi vārdi ir vnk lieki.. un tāpēc, jo vairāk, esmu/sajūtu Tevi; tici!! Un vēlu visu visvislabāko, jo- es nezinu, pagaidām vēl nezinu- kādas ir sajūtas- būt vecmāmiņai.. nu tā kkā..

Autorizācija

Ienākt