Gunta L. 21. mar 2018. 22:15

Forshi,tik daudz faunas!Shii ir taa vieta,kur draugi kopaa naak.

Gunta L. 21. mar 2018. 22:11

Lasu steigaa,bet pilniibaa piekriitu,man patiik lasiit cilveeka privaataas domas,nevis nokopeetaas,un 2 cilveeki ,iespeejams var domaat liidziigi,bet ne identiski vienaadi,taapeec nezaudeesim sevi un izdziivosim savu dziivi skaisti,tiiri,stipri,katrs ar savaam  moraaliskajamm veertiibaam un par prieku sev un cilveekiem ,kas liidzaas.

Guna a. 21. mar 2018. 20:36

Oi , oi , oi ...   
Raimja prombūtnē - Mildiņu kāds svešais apciemo !
Raibais sasveicinās , noslēpumaini klusē ..., klusēunklusē ...
Mildiņa blenž neuzticīgi - šamais viņu apbrīno ? varbūt viņu labiekārtoto ligzdiņu - iekārojis ...?!
- Raimīiii ...! iepīkstas Mildiņa , vīru mājās saucot ...
Raimis klāt ! dusmīgi sievai - paskaidrojumus prasa :
- Kas notiek te , Milda ?   ko dari sieva - vīrs kamēr ziVes gādā ?! atbildi man !
- Ņe vinovataja ja ! brēc pretī Milda ..., šamais paC atlaidās !
Raibais - noskatās klusējot ...
Raimis padzen nelūgto viesi !   Miers mājās! beidzot ...


https://www.youtube.com/watch?v=ZzKWSNjQF3c

Guna a. 21. mar 2018. 20:29

Piesargies apsargos , Vasilij ...? vai kā ...

Vasilijs P. 21. mar 2018. 20:13

Tādējādi vairāk jānoslogo objektos,kur vērīga apsardze,lai kas nenotiek

ierakstam «Raibumi,raibumi...»
Vasilijs P. 21. mar 2018. 20:12

Tā viņš ir!Tādējādi jānoslogo objektos,kur vērīga apsardze,lai kas nenotiek

Vasilijs P. 21. mar 2018. 20:11

Tādējādi vairāk jānoslogo objektos,kur vērīga apsardze,lai kas nenotiek!

Guna a. 21. mar 2018. 19:38

Ak Men ..., Tu ko ?   
tikai ne ligzdiņā - 1.oliņš kur sagaidīts ! mammucis sargā un silda to ..., nobrēcas - papiņš ar zifftiņām klāt ! palaiž vēl spārnus izvingrināt - oliņu apsargājot ...


https://www.youtube.com/watch?v=23zL8uZNi3Y

SFI L. 21. mar 2018. 19:19

Tikai ērgļu pāri sastapu, pārējo nav mājās, laikam vēl pa veikaliem šiverē


Guna a. 21. mar 2018. 18:56

Max ... kino iz dzīves - tie incantākie vienmēr !    

max m. 21. mar 2018. 18:51

Paldies Guna par tik detalizétu info. 1 sezonas pirmà sérija var beidzot sàkties !    

Vasilijs P. 21. mar 2018. 18:03

Iespējamais kandidāts Krievijas Ārlietu Ministra amatam Aleksandrs Gruško(NATO no 2012-2018gadam).

ierakstam «Raibumi,raibumi...»
Gunars S. 21. mar 2018. 16:57

Ausaiņa riebeklības būs un  būs. Tik nolaista pilsēta,(sarūsējušas, nekrāsotas metala konstrukcijas,nožēlojams ielu un pagalmu segums) nekad nav bijusi!

ierakstam «Raibumi,raibumi...»
Gunars S. 21. mar 2018. 16:44

Ak Mens,tev lielisksks humors! Benita,nekauniba (Ušakova stils) esot otra laime!

ierakstam «Raibumi,raibumi...»
SFI L. 21. mar 2018. 14:55

Ухх Es jau padomāju, ka naktstauriņu bulvāris Ušakova aizgādībā,
ja tikai pukites, tad ne pavisam inčīgi un kur vēl ekonomiski,
ko tad viņš grib parādīt cik bāgāts un varens vai izšķērdīgs un
vienaldzīgs pret ekonomiku kā piemērs

Būt vai nebūt gaismai šai, tāds būtu jautājums


ierakstam «Raibumi,raibumi...»
Benita L. 21. mar 2018. 00:17

Nu ,bezkaunīga reklāma pacieš visu!

ierakstam «Raibumi,raibumi...»
Gunars S. 21. mar 2018. 00:13

Benita,,tava sunene pielieto taktiku, - rūpējas, lai tu neiekļūtu ķezā.Attiecībā uz Uškovu ...kā sevi viņš pasniedz,! Es skatījos,sākumā apjuku,neticeju acīm redzamajam!

ierakstam «Raibumi,raibumi...»
Benita L. 20. mar 2018. 22:11

Vai auto logu vaļā turēji?Pat mana sunene baidās tušām no svešam,neizpētītām vietām,kaut Ušakova rozēm kaisītas!

ierakstam «Raibumi,raibumi...»
Guna a. 20. mar 2018. 21:37

Mandomāt ..., Benitai naff jāuztraucas - kad viņas Rūbija blakus soļo !   

ierakstam «Raibumi,raibumi...»
Guna a. 20. mar 2018. 21:35

Mjā ..., tā norāde - visai neizprotama tika dota ...   

ierakstam «Raibumi,raibumi...»
Autorizācija

Ienākt