Benita L. 23. mar 2018. 19:58

Atgriešanās ar jautrību - forši!

ierakstam «Trah-bah, esam klāt»
Benita L. 23. mar 2018. 19:55

Gunār,nav drosmes sev apnikt! Re kā Guna saka - turpinājumā pārmaiņu vējš! Sunene uzticīga pat apnikšanā.

Guna a. 23. mar 2018. 19:04

Ar atgriešanos !

... un atkal dienā saulainā ,
uz Amigoslendu - mājās !
Valdi Bosixu nes -
.............................. kājas !

ierakstam «Trah-bah, esam klāt»
Guna a. 23. mar 2018. 19:01

Sasmaidināji ...
Arī Nāvītei - naff humoriņš svešs !  

Guna a. 23. mar 2018. 18:54

Mildiņa ar olas gādāšanu - iepauzzzZzzzē !   pagaidām ...

Guna a. 23. mar 2018. 18:52

Apsei un Osim - 2. oliņš !     ligzdiņā ieripojis ..., ma - la - či !

Gunars S. 23. mar 2018. 15:08

Benita,tev ir mērķis,ir enerģija,iespējas un varēšana.Tu rosies,dzīvo,tas ir lieliski! Nedarot neko spilgtu,tu pamazām sevi ieaijā,iečučini,un tālāk kas? Apniksi sev un sunei!

Valdis B. 23. mar 2018. 14:27

    Paldies,bet kur nu man tik smalku štrumentu...
Mans uz kontrabases vālē.

ierakstam «Trah-bah, esam klāt»
Vasilijs P. 23. mar 2018. 13:48

Un dzīve bez problēmām...citi domāja manā vietā

SFI L. 23. mar 2018. 12:23

Tu kā Dievs ar vijoli   

ierakstam «Trah-bah, esam klāt»
Benita L. 23. mar 2018. 10:45

Ne jau par auto,bet es pietiekoši daudz redzēju Moskviču un Volgu.

Guna a. 23. mar 2018. 09:50

Vilks paēdis un kaza dzīva !
Mednieks /fotogrāfs !/ pārnāk mājās ar medījumu /fočiņām !/ ..., ,,medījums,, -> aizrikšo tālāk , pat nenojaušot - ,,nomedīC,, ka !
Tādas asociācijas rodas par ,,klusajām medībām,, - fotografēšanu ...

Krietns ,,medījums,, , Gunar !   incanti ielas /street photo/ bilžuki sanākuši - ar noskaņu !

ierakstam «Raibumi un ...»
Guna a. 23. mar 2018. 09:41

Uzdrīkstēšanās ir - izaicinājums !  
sev pašam/ai -  izaicinājums ...
To pieņemot , cilvēks pārkāpj pāri saviem ierastajiem rāmjiem...,  
uzdrīkstēšanās -----> uz brīvību atvērti vārti ...
Pārmaiņu vējš ! švilpo aiz kuriem ...


https://www.youtube.com/watch?v=n4RjJKxsamQ

Guna a. 23. mar 2018. 09:36

Mēs esam tie , kas noticis ar mums ! arī tad , saviem vecākiem vēl nebijām - projektā kad ! Foršs video !

Guna a. 23. mar 2018. 09:28

Wow ! wooow ...,     kādas man dāvanas - pa nakti blodziņā iekritušas !
Iespēja neklātienē pasauli apceļot - ak !   lielpilsētu virpulī iejukt..., ielas kafejnīciņā laiski pasēdēt ,vērojot - ļaužu upe garām kā plūst ..., siltzemju pludmalēs pagozēties ..., unvēlunvēlunvēl !  
Paldies , Ak Men ...

Vineta K. 23. mar 2018. 09:00

Nu,ja.Bet cinities ar veja dzirnavam,nav nekadas velmes.Bet kamer vel varu es labak arpus valsts pavandisos.Un kad nespesu,tad savam priekam iegadasos sunuku,un kakiti.Ar viniem bus vieglak,un nervi veseli.

Gunars S. 23. mar 2018. 07:07

Valija,tā nu tas ir!   Ati Kalns,patiešām kur tie autiņi?

Gunars S. 23. mar 2018. 06:40

Benita.Patreizējā Rīgas domei,Āgenskalna tirgus ir tukša skaņa!

ierakstam «Raibumi un ...»
Atis K. 23. mar 2018. 05:22

Nepieklājīgi maz autiņu uz ielām.

SFI L. 23. mar 2018. 01:56

Un pat ZemesDabas TV TIEŠRAIDE:

https://www.earthcamtv.com/index.php

Autorizācija

Ienākt