Benita L. 23. mar 2018. 19:55Gunār,nav drosmes sev apnikt! Re kā Guna saka - turpinājumā pārmaiņu vējš! Sunene uzticīga pat apnikšanā.
Guna a. 23. mar 2018. 19:04Ar atgriešanos !
... un atkal dienā saulainā ,
uz Amigoslendu - mājās !
Valdi Bosixu nes -
.............................. kājas !
Guna a. 23. mar 2018. 19:01 Sasmaidināji ...
Arī Nāvītei - naff humoriņš svešs !
Guna a. 23. mar 2018. 18:54Mildiņa ar olas gādāšanu - iepauzzzZzzzē ! pagaidām ...
Guna a. 23. mar 2018. 18:52Apsei un Osim - 2. oliņš ! ligzdiņā ieripojis ..., ma - la - či !
Gunars S. 23. mar 2018. 15:08Benita,tev ir mērķis,ir enerģija,iespējas un varēšana.Tu rosies,dzīvo,tas ir lieliski! Nedarot neko spilgtu,tu pamazām sevi ieaijā,iečučini,un tālāk kas? Apniksi sev un sunei!
Valdis B. 23. mar 2018. 14:27 Paldies,bet kur nu man tik smalku štrumentu...
Mans uz kontrabases vālē.
Vasilijs P. 23. mar 2018. 13:48Un dzīve bez problēmām...citi domāja manā vietā
Benita L. 23. mar 2018. 10:45Ne jau par auto,bet es pietiekoši daudz redzēju Moskviču un Volgu.
Guna a. 23. mar 2018. 09:50Vilks paēdis un kaza dzīva !
Mednieks /fotogrāfs !/ pārnāk mājās ar medījumu /fočiņām !/ ..., ,,medījums,, -> aizrikšo tālāk , pat nenojaušot - ,,nomedīC,, ka !
Tādas asociācijas rodas par ,,klusajām medībām,, - fotografēšanu ...
Krietns ,,medījums,, , Gunar ! incanti ielas /street photo/ bilžuki sanākuši - ar noskaņu !
Guna a. 23. mar 2018. 09:41Uzdrīkstēšanās ir - izaicinājums !
sev pašam/ai - izaicinājums ...
To pieņemot , cilvēks pārkāpj pāri saviem ierastajiem rāmjiem...,
uzdrīkstēšanās -----> uz brīvību atvērti vārti ...
Pārmaiņu vējš ! švilpo aiz kuriem ...
Guna a. 23. mar 2018. 09:36Mēs esam tie , kas noticis ar mums ! arī tad , saviem vecākiem vēl nebijām - projektā kad ! Foršs video !
Guna a. 23. mar 2018. 09:28Wow ! wooow ..., kādas man dāvanas - pa nakti blodziņā iekritušas !
Iespēja neklātienē pasauli apceļot - ak ! lielpilsētu virpulī iejukt..., ielas kafejnīciņā laiski pasēdēt ,vērojot - ļaužu upe garām kā plūst ..., siltzemju pludmalēs pagozēties ..., unvēlunvēlunvēl !
Paldies , Ak Men ...
Vineta K. 23. mar 2018. 09:00Nu,ja.Bet cinities ar veja dzirnavam,nav nekadas velmes.Bet kamer vel varu es labak arpus valsts pavandisos.Un kad nespesu,tad savam priekam iegadasos sunuku,un kakiti.Ar viniem bus vieglak,un nervi veseli.
Gunars S. 23. mar 2018. 07:07Valija,tā nu tas ir! Ati Kalns,patiešām kur tie autiņi?
Gunars S. 23. mar 2018. 06:40Benita.Patreizējā Rīgas domei,Āgenskalna tirgus ir tukša skaņa!
Atis K. 23. mar 2018. 05:22Nepieklājīgi maz autiņu uz ielām.

