Guna a. 27. apr 2018. 09:24Laikam īsti nesapratu ..., taču ne jau pret kaķīti - ar to kuvaldu ...?!
Lilija L. 27. apr 2018. 09:03Pievienojos Guntara teiktajam..ar gudrajiem cilvēkiem vienmēr ir labi parunāt
Tā otrā balss reizēm tāaadu sapļāpā.. nu galīgākā muļķe bet reizēm klusē, kā partizāns
SFI L. 26. apr 2018. 22:20 Noskatoties video par mazo Cash, parādījās smaidiņš,
tāds Cash pie Mūsu brāļa, aiz offisa durvīm pa nakti,
džeks stiepj kuvaldu, lai tiktu pie piķa
Guna a. 26. apr 2018. 20:03Stāsts par gudro kaķīti - naudas pelnītāju !
Guna a. 26. apr 2018. 19:44Aleksandr , daudzu plēsoņu skats ir vizuāli piesaistošs un superīgs !
Azarts nenoliedzams - šādu monstru uzveikt !
pēc - atā , atā ! šamajam pamāt ...?
Guna a. 26. apr 2018. 19:35Rullē pa cmuko ! varbūt tieši zvaigžņu plejādē - ierullēs !
Vasilijs P. 26. apr 2018. 19:14Informēts-aizturēts bijušais xxx par to pašu...
Gunta L. 26. apr 2018. 18:28Domas kaa putni,ne aptureet ne projaam laist
SFI L. 26. apr 2018. 18:14
Mūsu kaimiņbrālis Vikingu pēctesis Rasmussens
rullē
Aleksandrs V. 26. apr 2018. 14:31Kas ir gards,to arī nesmādē...
Mūsu upēs tādu nav....Jā,viņi dzīvo dūņainās vietās,bet mūsu upes,pārsvarā, - smilšainas...Un vizuālais skats, šo samu, ir superīgs - piesaistošs !
Zivs ir tīra un veselīga,kura ir,sava veida,upju sanitāre...Tā,kā savannā vai stepē maitas putni,kuri visu pa tīro noplucina...Bet tas nenozīmē,ka šie putni ir slimi.
Guna a. 26. apr 2018. 14:12Cillas un Oša ligzdiņā lieli prieki - mazs pūkgalvītis ieradies !
Pirmā ņammas uzņemšana ! no knābja lielā ->> knābītī mazajā ...
Guna a. 26. apr 2018. 14:09Ni !
Šamais taču - cilvēkēdājs ! arī līķus nesmādē ... paskaties Guntara ievietoto video - briesmu lietas tur atklājas !
Aleksandrs V. 26. apr 2018. 14:06Tik lielu neesmu garšojist.i.2m un vairāk,bet,domāju,ka ēdams...Savāri auksto gaļu un citos ēdamos,kurus var pasniegt jebkurā ēdienpunktā..
Manējie mazāki un gardāki...
Guna a. 26. apr 2018. 14:06Tija ceļ trauksmi - svešs zivju ērglis virs ligzdiņas planē !
Varonīgais Teo -> padzen svešinieku !!!
Guna a. 26. apr 2018. 14:03Brrrr ... ! un ko ar tādu lomu pēc sadara , Aleksandr ...? šamais - ēdams ir ...?
Aleksandrs V. 26. apr 2018. 14:01Guntaram labs loms vai arī feina bilde !
Jā,pats esmu redzējis šādu zvēru,kura garums pārsniedza 2-s m.Super zivs...
Pats zvejoju vai trāpījās līdz vienam m.
Guna a. 26. apr 2018. 13:58Mildiņai brokastis gultā ligzdiņā un - vējš brunčos !
Guna a. 26. apr 2018. 13:56Oliņu apčubināšana melnīšu ligzdiņā ...
Guna a. 26. apr 2018. 13:47Jēziņ..., Guntar ! un šamie briesmoņi - Latvijas ūdeņos sastopami ...?
par rijīgajiem dinvidzemju krokšiem - brrrRrrriesmīgāki !
kā pēc šādas info - peldēties iet ...?
Daugavā jau nu gan - ni un ni !
Savsem Kuku savulaik rakstīja - kā šamos tur makšķerējis ...
