Vasilijs P. 5. mai 2018. 17:49

Jo tādam stulbam sētniekam iespējams viskautko iestāstīt,pat to,kas nav,vai nav bijis.

ierakstam «Runājam»
Gunta L. 5. mai 2018. 15:08

Gadaas,bet sliktaak ir tad,ja dziivojam kopaa un nerunaajam nemaz

ierakstam «Runājam»
Guna a. 5. mai 2018. 15:05

Latvijas svētku svinēšana 4.maijā Rēzeknē !   velobrauciens pilsētas ielās , u.c. aktivitātes Pilskalnā , mūsu Sirokēza visuredzošās kameras acs - piefiksētas !   


https://www.youtube.com/watch?v=xCwrxAiI2fs

Guna a. 5. mai 2018. 15:00

Ko bļausties ..., Vasilij ?!  


https://www.youtube.com/watch?v=E-uPMZ_mHAs

Vasilijs P. 5. mai 2018. 13:37

Viss nokārtosies!Atraitnei jāatrod otra pusīte!

ierakstam «Vientulība»
Vasilijs P. 5. mai 2018. 13:36

Jā!Atraitnei jāatrod otra pusīte.Viss nokārtosies!

Guna a. 5. mai 2018. 11:29

Skaisti , Kevin...,   paldies...

... kāds kādam vienmēr -
........... mazs brīnums ir !
līdz sirsniņā ieglaužas -
...............    pieradināts.


https://www.youtube.com/watch?v=YfkZbYLcc2s

Dzēsts profils 5. mai 2018. 01:04

arii taa briinums dzimst  

Vasilijs P. 4. mai 2018. 23:05

Cien,un god.Legzdiņa piemiņai,pirmajam oficiāli reģistrētajam CIP tulkam un padomdevējam.

Guna a. 4. mai 2018. 12:03

Paldies , Lilij ...
Sievietes un Visuma tēma , Mākslinieka dvēseles ievibrēta , kā brīnišķīga melodija  - skan ...,  
vibrē tai līdz ->>>>> saklausa kuri ...


https://www.youtube.com/watch?v=bzAE3QHe5sE

Guna a. 4. mai 2018. 11:57

Nenoliedzami !   Ivo ...,   
arī ar humoru - Mākslinieks draudzējas !

Ivo E. 4. mai 2018. 00:42

  

Ivo E. 4. mai 2018. 00:28

ierakstam «Vientulība»
Lilija L. 3. mai 2018. 23:42

Paldies< Guna , ka  ļāvi ieskatīties  brīnišķīgajos mākslas darbos
Var redzēt, ka Māksliniekam sievietes tēls ir iedvesmojis un viņš parādījis tās skaistumu..
Mani vienmēr ir fascinējusi grafika. Līnijas..formas..viss ir tik filigrāns un dabisks! Super! Talantīgs Mākslinieks! Uzrunāja darbi!
Ar mākslu  katram ir savas attiecības, jeb uztvere katram ir sava.   Apmeklējot vairākas mākslas izstādes, dažai gleznai paej garām..citām nevari paiet tik vienkārši..var stāvēt un ilgstoši baudīt.

Guna a. 3. mai 2018. 22:45

Par ķirzaku - naff info...,   toties , ka pirmdzimtie ērglēni ieštaukā brāļus jaunākos , nu jau ligzdiņās abās - de facto !   

Guna a. 3. mai 2018. 22:34

Prieks , ka patika , luna si ...

Guna a. 3. mai 2018. 22:31

Kas zin , Max ...
Izlikties par gudru - katrs muļķītis/puļķītis pieprot !  
Gudram esot , prast ,,muļķi laist,,..., lūk - augstākā pilotāža !

Guna a. 3. mai 2018. 22:29

Jā..., brīnišķīgs Mākslinieks , Benita !   piemīt kuram turklāt gluži fantastiska - sniega izjūta !

Klaudija Z. 3. mai 2018. 22:24

Emocionali baudāms

Autorizācija

Ienākt