Guna a. 6. mai 2018. 20:29Piesargās lai ! mazais cinītis ...,
ceļā kuram - meitēnC šamais ! gadīsies ...
Gunta L. 6. mai 2018. 20:10Cik viegli kaadu ielaist sirdii.cik gruuti dabuut aaaraa...
Gunta S. 6. mai 2018. 19:25Diemzel taa ir , gribetos lai butu ne taa, bet ir jau ielaists viss. Tadel cilveki , nezaudejiet saiti ar tuviniekiem , pectam bus grut savaakties...censaties ieklausities un saprast vienam otru . Ticiet man tas nav grut . Dzive ir tikai viena , un nav nekas svarigaks par truviem cilvekiem tajaa..
Rūta K. 6. mai 2018. 13:09Mēs esam vientuļi jo bieži netiekam pareizi saprasti
Vasilijs P. 6. mai 2018. 11:30Mūsu hokejistiem būtu japiemakša par uzvarām Pasaules čempionatā.
Vasilijs P. 6. mai 2018. 11:08Es nepardzīvotu,nedz par Marksu,nedz par kaut ko citu,lai darbojas Atraitnis(precēts).Pēc tam pa gumu.
Gunars S. 6. mai 2018. 10:48Nekā! Māksliniekam vēl japiestrādā pie pavadošās grupas,jāalgo vokālais pedagogs,balss skanējuma pilnveidošanai un tad,pieludzēju bars vienmēr un visur sekos! Dzejnieki un citi nahļebalas nav nepiecišami!
Gunars S. 6. mai 2018. 10:42Var daudz izpļurkšķēt sēžot uz poda! Nav jābūt vienam,bet klausītāju ielenkumā!


