Aleksandrs V. 21. mai 2018. 16:41

Ar Pelimoru....Ka tik netiek par ēsmu kādai līdakai... Vai arī izbaidīs visu ceļojumu,- zveju,ņaudēdams"...kur tu teci,kur tu teci......"

Guna a. 21. mai 2018. 13:53

Patika video , saki ...?
Ir kāds kolosāls puisis ! :   savā kanālā - faaaaaantastiskus ! liek video ! willowlv  


 


https://www.youtube.com/user/willowlv/videos
tik daudz neparasta un noderīga tajos var sev atklāt !
Iesaku visiem interesentiem , pie Mammas Dabas patīk kam būt !

Guna a. 21. mai 2018. 13:39

Patiesība - vnm pa vidiņam kkur , Aleksandr !
Lai to noskaidrotu , jādodas abiem ar Pelemoru uz copi ...,   gudrītis Pelemors kkā šādi - varētu ieriktēties !

Aleksandrs V. 21. mai 2018. 12:34

Jādodas pēc smukulīšiem! Vienīgi viens "bet" ,kā met,tā smukulītis,kā met,tā smukulītis...
Bet,kā patiesībā...???

PALDIES ! - Superīgs klips !   

Guna a. 21. mai 2018. 11:32



...uzplaukst ja -
sirdī Tev prieks ,
diena ikviena !
spēj svētku kļūt -
................. diena !


https://www.youtube.com/watch?v=8vqyghGOI4w

Guna a. 21. mai 2018. 11:07

Paldies , Aleksandr ...
Neslikts - Pieneņu maršs !   kāda makšķernieka izpildījumā ...


https://www.youtube.com/watch?v=xDm3jLiPZgQ

Guna a. 21. mai 2018. 11:00

Edmund ...,   Saules pulkstenim - ir cita info !
http://www.saulespulkstenis.lv/gadalaiku-sakumi/


Benita L. 21. mai 2018. 10:59

Baigi labi,ka ir ko tādu atcerēties!

Sandis x. 21. mai 2018. 10:57

bij reiz tāds gadījums......

(iedvesmoja sestās jūdzes ceļi).... bijam jauni ap 20 gadiem un sanāca pa (pa speciāli izvēlēts) un netālu no Nabas ezera sanāca tracis..... meitenes sasēdās krievu mosvichā (univirsal kombi zaļā krāsā) un puikas brauca viņām pakaļ ar Ford sierra (ļoti nestabila mašīna)...... par ko stāsts- pamanījām putekļu pirms kalna...... uzbraucām un ko lai teikt, meitenes  grāvī esošo mosīti līda ārā:)

vis kas notiek tikai uz labu:)  

Gunars S. 21. mai 2018. 07:05

Benita,dari kā labāk!

Gunars S. 21. mai 2018. 06:50

Benita L. 20. mai 2018. 23:54

Gan jau tiksimies!

Dzēsts profils 20. mai 2018. 23:46

:) Vasara sākusies jau 6; 7; maijā. :)  Netici? Tad vēro saules gaitu.

Benita L. 20. mai 2018. 23:14

Dvēselīte mana,nepieradinātā...

Benita L. 20. mai 2018. 21:14

Sapratu,ka adrenalīns ir brūnā krāsā.

ierakstam «Skaisti.......»
Gunta L. 20. mai 2018. 19:52

Miers baro,nemiers postu nes

ierakstam «Skaisti.......»
Gunars S. 20. mai 2018. 19:40

Nervs ciets, nekas nekustas, redzams,tikai foto! Paldies Sandi!

ierakstam «Skaisti.......»
Benita L. 20. mai 2018. 19:08

Kamēr klusē,neatriebšos  sev.

Gunars S. 20. mai 2018. 19:02

Jā,topā! Kā tu viņam pateiksies? Ar ādas bisi iešausi savos papēžos?

Autorizācija

Ienākt