max m. 24. mai 2018. 17:50

Jàtesté labi ! Paskaties, kà vîna testétàji ilgi pa muti vallà acis piemiegushi un beigàs izsplauj .  
Vini meklé pécgarshu, kuru vélàk aprakstît  

Guna a. 24. mai 2018. 17:49

Ups ! Divi komenti startēja vienlaicīgi !   vari ko ievēlēties , Max ...

Guna a. 24. mai 2018. 17:47

Palūgšu bez rupšošanās , Sandi !

bildē komentā 12.58 -> kļūdaina izvēle ,
bildē komentā 11.35 - rūgtā pēcgarša atainota !

max m. 24. mai 2018. 17:47

Katrai garshai ir pécgarsha, kura dominé un paliek kàdu brîdi .
Ja pécgarsha nav patîkama, tad vajag meklét citu garshu .  

Sandis x. 24. mai 2018. 16:21

to Guna anuG 12:58
Stāsts ne par dvīnēm , Sandi...,   par meitenes kļūdaino izvēli ...

meitenes kļūmīgā izvēle?
Guna, tava bildē kur kļūme? vai pati esi kļūme?  

Guna a. 24. mai 2018. 13:10

Zied !   gadi nāk un gadi iet - viņa ZIED !


https://www.youtube.com/watch?v=lsZcgZCwX8k

Guna a. 24. mai 2018. 13:03

Un vēl - http://amigos.lv/lv/qna?id=151096
Par Jūrmalu nepateikšu ..., taču Rēzeknes domes darboņi /laikam nošpikojuši no Dž .Orvela  ,,Fermas,,/ , daļu rēzekniešu ir padarījuši ,,vienlīdzīgākus,, !   par citiem ...
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/rezekne-bezmaksas-sabiedriskais-transports-nav-palielinajis-deklareto-skaitu.a274423/

Guna a. 24. mai 2018. 12:58

Stāsts ne par dvīnēm , Sandi...,   par meitenes kļūdaino izvēli ...,   pēc - rūgtā pēcgaršā ! atklāsies kura ...

Sandis x. 24. mai 2018. 11:40

tāpēc ar dvīnēm nedrīkst tikties.......
Gunas bildē tās ir dvīnes:)

sakašķēsies un vainīgs būs puisis:)  

Guna a. 24. mai 2018. 11:35

Sandri..., lai pēcgaršas tests neliktu vilties..., pie izvēles - jāpiestrādā !

Benita L. 24. mai 2018. 11:24

Paldies,Sandi,par uzmanību!

Sandis x. 24. mai 2018. 10:55

atvainojos- kamene:)

Sandis x. 24. mai 2018. 10:52

cmuks suņu meitietis:)
šaubos ka viņas uzmanība tika novērsta ar mušu, pat pārliecināts,riteņbraucējs tas gan uzmanību vērts...... iekost papēdī:) bet nedrīkst, saimniece blakus:)

Sandris X. 24. mai 2018. 10:38

    

Sandris X. 24. mai 2018. 10:33

Izbaudu !   

Benita L. 24. mai 2018. 08:38

Paldies,Vasilij!Respektēšu Tavus ieteikumus.

Vasilijs P. 24. mai 2018. 05:36

Varēji jau nu gan tiem tumsoņām angliskus tekstus pievienot!Lai mācās!

Sandis x. 23. mai 2018. 18:39

Ingrida.....  
Cilvēkbērns

ierakstam «Bez komentāriem...»
Ingrida X. 23. mai 2018. 18:33

   Noskatījos šo filmu uz lielā ekrāna, tikko tā parādījās. Sagadījās, ka tieši tad biju Rīgā un tieši tad sagribējās redzēt vērtu filmu.
   Jā, bez komentāriem.
   Vēlējos turp aizvest visu savu klasi, jo- Cilvēcības mācību jau neiemācīt tikai vārdos. Neaizvedu. Finansiāli tas ne visiem bērniem bija iespējams. Filmu noskatījāmies ne uz lielā ekrāna. Bet- noskatījāmies, kopā.

ierakstam «Bez komentāriem...»
Sandis x. 23. mai 2018. 18:25

hoti ili ne hoti, bet jauka
e to po nashemu

Autorizācija

Ienākt