Sandis x. 27. mai 2018. 22:54

un šat tad arī zāģis, kaut nav sieviešu dzimtā:)

Benita L. 27. mai 2018. 20:58

Gunār,gravitācija palīdzēs,varbūt.

Benita L. 27. mai 2018. 20:50

Skaisti un cēli putni.

ierakstam «Gulbju kāsis.»
Gunars S. 27. mai 2018. 19:40

ierakstam «Gulbju kāsis.»
Gunta L. 27. mai 2018. 16:00

Uzticiigi ne tikai viens otram,bet arii savaam maajaam...

ierakstam «Gulbju kāsis.»
Gunars S. 27. mai 2018. 15:40

Tātad,viss turpinās?

ierakstam «Gulbju kāsis.»
Gunars S. 27. mai 2018. 14:32

Iekšā ir ārā nenāk!   Un tad plīsīs,spļaus neapdomīgi pilnīgi visu,kā dažkārt mums te notiek!

Gunars S. 27. mai 2018. 13:36

Benita,ak vai, tad tik nopietni? Tad būs jānoiet pa burbuli

Aleksandrs V. 27. mai 2018. 13:22

Vienos vasarsvētkos uzzied - ,otros lido projām,turpmāk radot jaunos dzeltenos ziedus....

Aleksandrs V. 27. mai 2018. 12:53

Benita L. 27. mai 2018. 12:05

Gunār ,Rīgas bruģis izsitīs brūces "plostā"!

Gunars S. 27. mai 2018. 08:19

Nē, ar fotocameru šad tad, šauju pa labi un pa kreisi! Pif,-paf.!Var ar ko citu, šaut pa kreisi un pa labi!

Sandis x. 27. mai 2018. 08:07

un tad puķītes sāki savā Rīgas dzīvoklī audzēt, pareizi sapratu?

Gunars S. 27. mai 2018. 08:04

Es plostoju!

Sandis x. 27. mai 2018. 08:02

kur tu biji gunār 1993. gadā?
biji zemessardzē vai kā citādi atbalstīji Latviju?

Gunars S. 27. mai 2018. 07:57

Sandis xx.Tu lieliskii esi iegājies nopietna cilvēka lomā ! Tā turpini!

Sandis x. 27. mai 2018. 07:50

Veltījums, gunārs ar savu seklumu gatavs mirt?

VELTĪJUMS ir cits skaidrojums?

Gunars S. 27. mai 2018. 07:47

Veltījums...  

Sandis x. 27. mai 2018. 07:43

piestāv.........

Gunars S. 27. mai 2018. 07:42

N u!

Autorizācija

Ienākt