Dzēsts profils
30. mai 2018. 12:52Kam man zelta stieni ? Man to pašu veco, labo tērauda stieni !! Kārtīgu dorni gribu uztaisīt ....tagad tie modernie konservu bundžu metāllūžņu tēraudi nekam neder . Odu sev uz muguras nosist nevar , kur nu vēl riepu nomontēt
Atis K. 30. mai 2018. 10:16Nu ja!Te centu reti gadās ieraudzīt mētājamies,bet tur,bezsaimnieka miljoni steriem vien,steriem vien!
Guna a. 30. mai 2018. 09:47Ak ...! Kevin ...
... vienmēr notiksies -
....................... kam jānotiek !
no Mēnestiņa un no Liktens -
..................... nenoslēpsies ...
kad Mēnestiņš bur ,
vairs pat gravitācija -
................................ nenotur !
Guna a. 30. mai 2018. 09:41Mēnestiņš + ,,Scorpions,, = grrrRrrraujoša kombinācija !
Paldies par man tik mīļajiem ,,Scorpions,, , Max ...,
to saldais dzēliens -> apbur ! un savā varā tur ...
Guna a. 30. mai 2018. 09:35Benita ..., Mēnestiņš , pat neredzams - sajūtams !
Aleksandrs V. 30. mai 2018. 05:58Labrīt,Benita !
Forša bilde ! Te rudais arī nepaliek zaudētājos...Mazais precīzi pienes klāt...
Vērotāja... Fiksē momentus,kuri dod gandarījumu,pacilātu garstāvokli...
Pelemors saņem,bet ne bieži....Tagad pēc 2-m vai 3-m nedēļām,atkarībā no laika apstākļiem.Vissliktākie vēji zvejai ir A,ZA VĒJI.
Benita L. 29. mai 2018. 23:27Neatgādinātu,nezinātu - no loga neredz.
Benita L. 29. mai 2018. 23:22Izskatās labi! Bet man nebūtu pacietības.Es tik par vērotāju - ezera.Ka tik Pelemors nepārēdas!Un bieži viņš saņem tādu labvēlību?
Ingrida X. 29. mai 2018. 23:08Vasilij. Tavs lauciņš. Pakalkulē mzl un iepravī visu, kā vajag! Galvenais- lai to 150kg zelta stieņu vērtība nepazūd ne par gramu ; bet- ko nu es te??; Tu taču mūsu politiskais un finansiālais balsts, šai saitā
Vasilijs P. 29. mai 2018. 23:03Togo,Dienvidāfrika-pēc pieprasījuma Jūsu bankas kontu,lai papildinātu(jo zināms ar ASV saistīta iestādījums,CIP)>
max m. 29. mai 2018. 22:54
Padejo ar Scorpions, moz vélàk aizmigsi
Ingrida X. 29. mai 2018. 21:34
/dziesma, ja noklausījāties, palika nenobeigta, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc izvēlējos tieši šo.. :)../
.....................................................................
Lai veicas Visiem!! :) .. jo.. tāpat jau nekas nenotiek/nepazūd tāpat vien.. ne tiem, kas tur par muļķiem citus, ne tiem, kas visgudri, šķietami, šmaucas, gadiem... pēdas, mīļie mani- pēdas... tās paliek... un panāks jūs tad un tādā veidā, kad un kādā to gaidiet vismazāk.. saulaini!!
Dzēsts profils
29. mai 2018. 21:14Ogo,es vairs nestaigaashu,meenes gaismaa,
nav iespeejams atcereeties vairs
Guna a. 29. mai 2018. 20:10Mēnessgaismas Tev sveiciens , Guntiņ !
Aleksandrs V. 29. mai 2018. 19:36Vasilij,kas tad, ja ne atpūta...Ja par karstu,tad pārvelies pār bortu,un ūdenī iekšā - atsvaidzinājies... Bet, ja aizrijies ar ūdeni,tad jāpinās uz krastmalu,vai jārāpjas pār bortu laivā...
Superīga atpūta ar visiem + un - ,Vasilij.
Norton F. 29. mai 2018. 19:23Vai jūs esat ar parāda pārskatīšanu vai administrāciju? Vai esat iekļauts melnajā sarakstā? Vai jūs cenšaties, lai tiktu galā ar ikmēneša maksājumiem? Vai jūs vēlaties iegādāties māju, automašīnu vai biznesa aizdevumu, bet jūs parāda pārskatīšanu vai administrēšanu? Ja jūs atbildējāt JĀ uz jebkuru manu jautājumu? Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: nortonfinance2017@gmail.com
Norton F. 29. mai 2018. 19:23Vai jūs esat ar parāda pārskatīšanu vai administrāciju? Vai esat iekļauts melnajā sarakstā? Vai jūs cenšaties, lai tiktu galā ar ikmēneša maksājumiem? Vai jūs vēlaties iegādāties māju, automašīnu vai biznesa aizdevumu, bet jūs parāda pārskatīšanu vai administrēšanu? Ja jūs atbildējāt JĀ uz jebkuru manu jautājumu? Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: nortonfinance2017@gmail.com
