Frēzija v. 6. mar 2019. 13:44

Domāju, ka - jā! Gunar, jaukas foto, bet tev, kā profesionālim, ir gadījies nobildēt kau ko no smalkās pasaules..., vai citu dimensiju? Man , jā, kuram neredzu izskaidrojumu....  



Frēzija v. 6. mar 2019. 13:12

Aleksandr, tev pilnīga taisnība, tā ir Amata, kuras ūdeņus katru pavasari iekaro mans dēls. Jā, man patīk ūdeņi gan strauji, gan mierīgi, sajūsmā biju, kad traucāmies pa Cetinas kalnu upi. To labprāt darītu atkārtoti.


https://www.youtube.com/watch?v=rQFwpdJ4QC4
.... kas attiecas uz bildēm, mājās bildēju tik savas puķes ar telefonu, fotoaparāts man vienmēr ir līdz ceļojumā ārpus Latvijas robežām, nākošgad padomā ir ieraudzīt Lohnesa ezeru.





       ....... padaloties ar bildēm - Melnkalne, Horvātija, Skotija  

Guna a. 6. mar 2019. 09:01

Skaisti , Benita !     
notiksies tā un būs - pavisam jau drīz !
pagaidām - ar plaukstas lieluma pavasari !   jāiztiek ...



https://www.youtube.com/watch?v=SK6NjXHciDU

Benita L. 5. mar 2019. 22:39

Benita L. 5. mar 2019. 21:20

Paldies par sveicienu!Kur gan 4 gadu garumā desantēji?

Vasilijs P. 5. mar 2019. 20:21

Tad Huseīna kunga statujas šķeldas un vienīgi sieviešu dzimtas un ģimenes personai...lai uzticētu...

Vasilijs P. 5. mar 2019. 20:17

Politiskajam annāllītiķim...no jaunās kundzes...

Vasilijs P. 5. mar 2019. 20:16

Tad jau mīlu Rīgu....Rozentāles kundzes pienākumiem...

Vasilijs P. 5. mar 2019. 20:13

Jo Pieminekļu šķeldas gan Vanšu tilta,gan Rīgas Parka un jauno māmiņu un dzīvnieku un to saimnieku izklaidei.

Gunta L. 5. mar 2019. 20:05

Maakslinieki sarosiijusjies,bet taadi nu mees esam...

Lilija L. 5. mar 2019. 20:04

Васька кот  хорошо охотится на мышей     

Vasilijs P. 5. mar 2019. 19:55

Jo Rozentāles kundzei Rīgas Mēra amats patiešām būtuy jauns un stimulējošs pienākums.

Vasilijs P. 5. mar 2019. 19:52

Jo Rozentāles kundzei Rīgas Mēra amats būtu patiešām jauns un stimulējošs izaicinājums.

Lilija L. 5. mar 2019. 19:25

Guna zinu jau ka tas process bezzzzz-galīgs..un bezzz-cerīgs manupràt

Guna a. 5. mar 2019. 19:20

Neatgriezenisks process - kā izskatās !  
Lai sanāk , Lilij , Tev procesu šamo - atgriezenisku darīt !   

Lilija L. 5. mar 2019. 19:11

Paldies,Kaрлик Догобасня par komentāru .. ieskatījos arī Tavos norādītajos linkos..ko lai saka...patreiz man viss tas jāapdomā

Lilija L. 5. mar 2019. 19:07

Paldies,Max par novēlējumu.. kaut kas jau jādara būs lietas labā..

Coroni c. 5. mar 2019. 16:28

Valsts ta piedos, bet tās likumkalpi gan nē
Sazinājos ar savu juristu, lai uzinātu patieso stāvokli šai lietā.
Latvijā pieprasīt veikt finansiālas darbī, par labu valstij ir tiesības tikai:
tiesas izpildītājam un VID.
Bet kāpēc tas tā notiek, varam palasīties šeit:
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/tiesibsargs-par-nodoklu-paradniekiem-kluvusi-ari-skoleni.a311624/

max m. 5. mar 2019. 16:23

Protams ka var un vajag apstrîdét VID aprékinu, ja kaut kas ne tà !
Savàkt kàrtîgi tos ikménesha ienàkumu nodokla maksàjumu dokumentus,nodoklu atlaides utt un uzbrukumà doties. Aizstàvét savas Pilsona tiesîbas ! Ja sàk miglu pûst,tad lûgt izskaidrojumu Saeimas Tautas pàrstàvjiem. Jums ir visas tiesîbas, jo esat Eiropas Valsts pilsonis .
Vai vél labàk pie kàda deputàta kunga konkréta . Kàpéc ,pieméram, ne pie Saeimas deputàta Kaimina kunga ? Esmu gandrîz pàrliecinàts, ka vinu ,shî "klûda", ieinteresés.
Vélu veiksmi !

Autorizācija

Ienākt