Frēzija v. 6. mar 2019. 13:44 Domāju, ka - jā! Gunar, jaukas foto, bet tev, kā profesionālim, ir gadījies nobildēt kau ko no smalkās pasaules..., vai citu dimensiju? Man , jā, kuram neredzu izskaidrojumu....
Frēzija v. 6. mar 2019. 13:12 Aleksandr, tev pilnīga taisnība, tā ir Amata, kuras ūdeņus katru pavasari iekaro mans dēls. Jā, man patīk ūdeņi gan strauji, gan mierīgi, sajūsmā biju, kad traucāmies pa Cetinas kalnu upi. To labprāt darītu atkārtoti.
.... kas attiecas uz bildēm, mājās bildēju tik savas puķes ar telefonu, fotoaparāts man vienmēr ir līdz ceļojumā ārpus Latvijas robežām, nākošgad padomā ir ieraudzīt Lohnesa ezeru.
....... padaloties ar bildēm - Melnkalne, Horvātija, Skotija
Guna a. 6. mar 2019. 09:01Skaisti , Benita !
notiksies tā un būs - pavisam jau drīz !
pagaidām - ar plaukstas lieluma pavasari ! jāiztiek ...
Benita L. 5. mar 2019. 21:20Paldies par sveicienu!Kur gan 4 gadu garumā desantēji?
Vasilijs P. 5. mar 2019. 20:21Tad Huseīna kunga statujas šķeldas un vienīgi sieviešu dzimtas un ģimenes personai...lai uzticētu...
Vasilijs P. 5. mar 2019. 20:17Politiskajam annāllītiķim...no jaunās kundzes...
Vasilijs P. 5. mar 2019. 20:16Tad jau mīlu Rīgu....Rozentāles kundzes pienākumiem...
Vasilijs P. 5. mar 2019. 20:13Jo Pieminekļu šķeldas gan Vanšu tilta,gan Rīgas Parka un jauno māmiņu un dzīvnieku un to saimnieku izklaidei.
Gunta L. 5. mar 2019. 20:05Maakslinieki sarosiijusjies,bet taadi nu mees esam...
Lilija L. 5. mar 2019. 20:04Васька кот хорошо охотится на мышей
Vasilijs P. 5. mar 2019. 19:55Jo Rozentāles kundzei Rīgas Mēra amats patiešām būtuy jauns un stimulējošs pienākums.
Vasilijs P. 5. mar 2019. 19:52Jo Rozentāles kundzei Rīgas Mēra amats būtu patiešām jauns un stimulējošs izaicinājums.
Lilija L. 5. mar 2019. 19:25Guna zinu jau ka tas process bezzzzz-galīgs..un bezzz-cerīgs manupràt
Guna a. 5. mar 2019. 19:20Neatgriezenisks process - kā izskatās !
Lai sanāk , Lilij , Tev procesu šamo - atgriezenisku darīt !
Lilija L. 5. mar 2019. 19:11Paldies,Kaрлик Догобасня par komentāru .. ieskatījos arī Tavos norādītajos linkos..ko lai saka...patreiz man viss tas jāapdomā
Lilija L. 5. mar 2019. 19:07Paldies,Max par novēlējumu.. kaut kas jau jādara būs lietas labā..
desantnieks V. 5. mar 2019. 17:53Guna
Coroni c. 5. mar 2019. 16:28 Valsts ta piedos, bet tās likumkalpi gan nē
Sazinājos ar savu juristu, lai uzinātu patieso stāvokli šai lietā.
Latvijā pieprasīt veikt finansiālas darbī, par labu valstij ir tiesības tikai:
tiesas izpildītājam un VID.
Bet kāpēc tas tā notiek, varam palasīties šeit:
max m. 5. mar 2019. 16:23Protams ka var un vajag apstrîdét VID aprékinu, ja kaut kas ne tà !
Savàkt kàrtîgi tos ikménesha ienàkumu nodokla maksàjumu dokumentus,nodoklu atlaides utt un uzbrukumà doties. Aizstàvét savas Pilsona tiesîbas ! Ja sàk miglu pûst,tad lûgt izskaidrojumu Saeimas Tautas pàrstàvjiem. Jums ir visas tiesîbas, jo esat Eiropas Valsts pilsonis .
Vai vél labàk pie kàda deputàta kunga konkréta . Kàpéc ,pieméram, ne pie Saeimas deputàta Kaimina kunga ? Esmu gandrîz pàrliecinàts, ka vinu ,shî "klûda", ieinteresés.
Vélu veiksmi !
