Gunars S. 7. mar 2019. 11:21ewuta SEMA, labi ka paskatījies, pilnīgi pareizi, pašdarbnieks! Paldies Guna! Rīga ir ļoti skaista pilsēta, kur nepaskaties tur iepriekšējo paaudžu veikums un gribās fočēt ! Diemžēl patreiz tā ir nesakārtota stipri paplukusi. Padomju laikā vērtīgākais veikums ir kolhoznieku nams(cēla20.g...), vēl Dailes teatris. Vēl nedaudz Staļina lakā uzceltās dzīvojamās ēkas,tai skaitā viesnīca Rīga kuru cēla . 20.gadus.Pārējai nav fotografējams, tur nav nekā! Nav odziņas!
Guna a. 7. mar 2019. 10:43Paldies par skaisto dziesmu , Raivo !
Debesis iekrita, debesis iekrita Tevī,
Debesis iekrita, debesis iekrita Tevī,
Krita ar sauli tās, sauli ko citiem reiz devi ,
Debesis iekrita Tevī !
Raivo K. 7. mar 2019. 10:25Trampa kungs uzšķauda nelūgtiem ieteikumiem !
Guna a. 7. mar 2019. 10:08Ainiņa pie ainiņas ----> kā zelta stīgas sirdi sien ! pie pilsētas šīs - vienīgās ! visiem latviešiem - tik īpašās !
Paldies , Gunar !
Tai pilsētai ir mana sirds un acis,
Tai pilsētai ir mana gaišā sāpe,
Un itneviens to labāk nepasacīs ,
Un diezin vai pat uzminēs.
Guna a. 7. mar 2019. 10:03Mhmm ..., kādi Mīļumiņi , Benit !
Gunars S. 7. mar 2019. 08:31Benita, man patīk tava puķīte. Pūcītei ausīm nedaudz vietas pietrūka...
Gunars S. 7. mar 2019. 07:48Vasilij, beidzot esi kļuvis pa tiešo, Trampa padomnieks! Un nu mums ir savs informātors Baltā namā! Karjeras kāpnes uz augšu... :
Vasilijs P. 6. mar 2019. 23:36Trampa kungam ieteiktu uzlikt aizliegumu Kiviča kunga iebraukšanai ASV(aiz personīgiem drošības apsvērumiem,un ne tikkai….
Vasilijs P. 6. mar 2019. 23:28Kiviča kunga perspektīva esot Kipra,Kanāda,vai Francija,esot sieviešu kārtas personu piedāvajumi...kāds vēl tur Iļģuciems,ja filmē!
Benita L. 6. mar 2019. 21:42
Nu vai nav līdzīgi pavasarī!
Benita L. 6. mar 2019. 21:39Man patikās facebukā -
Ja nemaksā nodokļus, tad nav arī nodokļu parāds!
Benita L. 6. mar 2019. 21:25Frēzija vane,man tā pūcīte šķiet ļoti simpātiska!
Benita L. 6. mar 2019. 21:24 Pastaiga pa Barona ielu,tad ko brīnies par Barona centra nosaukumu!Tās pēdējās bildes noteikti nav centrā.Diena bij jauka ,bildes arī!
Man nav ko citu rādīt,kā tikai pirmās pavasara vēstneses puķu dobē!
Gunars S. 6. mar 2019. 19:09Frezija, smuki, īpaši pils naktī un ļaudis krastā
Gunta L. 6. mar 2019. 18:43Taadi pasji kolosaali kaa Tu.
Vasilijs P. 6. mar 2019. 16:38Nē!Jautājums,vai CIP sūdzētu Tiesā Vladimiru prigožiju par bērnu pārtikas saindēšanu! Atraitnis,precēts,un pilnīgi Atklāti,jo CIP Direktors V.Pljehovs.
Gunars S. 6. mar 2019. 14:18Frēzija, es neesmu profesionālis, bet tikai bildētājs. Man patīk šī palaidnība. Tu esi bijusi smalkā pasaulē un siltās zemēs, laimīgā! Tev lieliskas bildes

