Coroni c. 23. mar 2019. 15:08

Tāpēc, ka ņedadumaļis,


jo līdz mēnesim par tālu, kaut vienmēr virs galvas
un vienmēr blakām

Coroni c. 23. mar 2019. 14:56

Neredzamais, neticamais kvantu fizikas noslēpums,
kurš vēl nav izpētīts, kaut tam pierādījumi existē pāri pārēm,
Šeit varam paklausīties dokmentālu pierādījumu tam


Guna a. 23. mar 2019. 11:07

Acīmredzamais - neticamais !    

Guna a. 23. mar 2019. 10:57

Paldies , Ivo ...

... ir velti !
mēnesstaru saldajam ,
pretoties gūstam -
....................... ļaujies .


https://www.youtube.com/watch?v=imEJJJ8aF58

Gunta L. 23. mar 2019. 10:16

Var redzeet,ka darbinksj veikts ar labiem nodomiem.

ierakstam «Pavasara ainavas!»
Benita L. 23. mar 2019. 09:46

Tāpat neko nesapratu.Patiesības ir daudzas,bet īstenība viena.

Benita L. 23. mar 2019. 09:39

Asprātīgi,Gunār!Pilns komplekts - gan mēness,gan astronauti pilnā bezsvara stāvoklī! Mīlnieki arī pārsvarā ir bezsvara stāvoklī!

Gunars S. 23. mar 2019. 08:25

Viņi izskatās, ka ir pilnā  

mēnesī...

Ivo E. 23. mar 2019. 00:42

Līdaka tāds nieks , ērgļi spējīgi uz daudz vairāk !

Ivo E. 23. mar 2019. 00:25

Mēnessmeitiņai !   

Benita L. 22. mar 2019. 23:15

Jauka leģenda.Ne jau pats cilvēks gaudo uz vai pret mēnesi,tikai viņa dvēsele,cerībā noķert mēness staru.

Frēzija v. 22. mar 2019. 23:01

Juri, tu esi kritiķis vai vienkārši tāda nelaimes čupiņa, kas dzīvē vienmēr tiek iemesta negatīvajā, kau ko meklēt, kur piekasīties. Nekādu asprātību te nesaskatu, ja domāji to  

Frēzija v. 22. mar 2019. 22:55

Fizika nav mana stiprā puse, darbojos tik iespēju robežās   Un, ko domā par to pati? Zinātne, kā tāda, vienmēr iet uz priekšu, bet tas jau zinātnieku interesēs, ko un kur saskatīt, man vairāk interesē ezoterika un viss, kas ar to saistīts.

Frēzija v. 22. mar 2019. 22:46

Nu ja, laikam jau visādi dīvaiņi ir   Dzīvē nav gadījies sastapt cilvēkus, kas gaudotu uz mēnesi..   Man personīgi tas ir interesējis ar savu skumjo skatienu..

Benita L. 22. mar 2019. 20:43

Labs gabals,Gunār!Kamdēļ ne,kraukšķīti!


Benita L. 22. mar 2019. 20:19

Neizmantoju metaforas,bet abi gan iemīlējies,gan piedzēries mēdz sarunāties ar mēnesi!

Gunars S. 22. mar 2019. 19:54

Šķiet ka gaisma nāk no pilnā mēneša!  

  Ierausim kraukšķīti

Frēzija v. 22. mar 2019. 19:36

Benita, atvainojos par kļūdu, manā komentā 15.34 lūdzu komatu aiz jauniešiem  

Guna a. 22. mar 2019. 16:47

Satriecoši , Benita !

Guna a. 22. mar 2019. 16:41
Autorizācija

Ienākt