Ingrida X. 4. aug 2019. 20:12 Frēzija!!! Viens no retajiem Cilvēkiem, kuriem ticu šeit!
Loģiski, ka Tev nav laika tgd izlasīt to!! Es, grāmatu "ķertā", lasu nepārtraukti. Un tad, kad gūsi rimtumu, kaut mzl, tad piesūtīšu Tev sarakstu- kuras....(tak nepiesūtīšu neko!! ) Man patīk grāmatas, kas uztrāpa tieši man!, bieži- konkrētā tekstā.. Un tad man, kura nejūtos dumja nemaz!- nākas iepauzēt mzl.... atspringt.... un- padomāt....
Benita L. 4. aug 2019. 20:05Amizants tas grāmatas nosaukums.
Man bijušais arī netālu,bet ne kaimiņos dzīvoja,dazreiz tas bij ērti,citreiz ne tik ērti,bet labāk,lai tā nenotiek.
Ingrida X. 4. aug 2019. 20:03....nē, Gunar, to, ko uzrakstīju, nesaprast tiem, kas nav izlasījuši grāmatu. Bet- paldies, ka ieskatījies! Paldies.
Benita L. 4. aug 2019. 19:56Gunār,Tu jau pievilki tuvumā,cits asums!
Frēzija v. 4. aug 2019. 19:32 Sveika, Ingrida! Palasīju par šo grāmatu netā, šķiet interesants un uzjautrinošs romăns
Nu ja, sieva pie kaimiņa aizmukt nevar ... bērni, dārzs un cipiņas....., kas gaida
.... mja, par blogiem...., aizķeras gan, ieliku profilā bildi ar savu ezeru, piedzima blogs par ezeru un nostaļğisku dzīves stāst, laikam jau manu , nomainīju bildi ar saulrietu, upss! Atkal nostaļgija! Eu! Šodien es nomainīju profilbildi ar Amatu
Zinu jau zinu, kāpēc tik liela uzmanība, aha! ... kāds pačukstēja ...
Nevajag, Ingrīda, iespringt uz tādiem, kam nav savas dzīves, atliek vien sagrozītā veidā pasniegt citu dzīves, piedosim tādiem cilvēciņiem, Tu Ingrīda esi forša, te būs zemenītes, tikko lasītas manā dārziņā
Gunars S. 4. aug 2019. 18:29Benita, tu mani iekārdināji, nolēmu apskatīt
Vērmanītis svētdienā netirs, ļti piemēslots! Baseina ārējā mala godīgi nohalturēta.
Benita L. 4. aug 2019. 18:21No rīta līdz rietam ar sārtām burām!Rullē!
Gunars S. 4. aug 2019. 18:07Guna, paldies par lielisko dziesmu, Akas! To biju piemirsis. :up
dienas vidus, ūdentiņš ir, vai upe, vai grāvis nezinu.
Gunars S. 4. aug 2019. 17:55Lieliski, ja kādai vīrs dzīvo kaimiņos!
sliktāk, ka vīrs dzīvo kaut kur...
Guna a. 4. aug 2019. 17:30
Salūts un muzikālo strūklaku šovs vakarnakt ! Rēzeknei - 734 !
max m. 4. aug 2019. 17:28A kà ir ar Torichelli tukshumu? Kur tas paliek
Guna a. 4. aug 2019. 17:27Paldies par info , Max ...
līdz rietam - tāltālu vēl ! ir - rīts ! kuram sekos daudzdaudzi vēl - skaisti rīti !
Guna a. 4. aug 2019. 17:20Uzņēmumu parāde vakar Rēzeknes ielās - svinam !
max m. 4. aug 2019. 17:18
Grupas lîdera Nicolas Sirkis dzimshanas dienas divu dienu 22-23/06/19 jubilejas koncerti pilséta Lille.
Nicolas savas dzimsandienas vairs nesvin,kopsh sava dvînu bràla nàves.Bet shoreiz vins gribéja pateikties ar shiem koncertiem saviem neskaitàmajiem faniem. Un pateikt viniem paldies par ilgo uzticîbu,no1982 gada.
"no rîta lîdz rietam
no sàkuma lîdz galam"
Guna a. 4. aug 2019. 17:15Baltijas muzikālo strūklaku šovs mūsu pilsētas svētkos !
Guna a. 4. aug 2019. 17:11Parīze -> Amsterdama -----> Rēzekne !
,,Duo Esmera,, - Rēzeknē !
Guna a. 4. aug 2019. 14:03Notiekas vienmēr - kam jānotiek ! velti censties to - noturēt , apturēt , paturēt ...
